Ev ve AileÇocuklar

Oyuncak-düzlem: çocuklar ve ebeveynler sevinci

düşmana karşı kendisini ve halkını savunmak mümkün onlar birer kahraman olarak kendilerini silah ve "daha güçlü?" oyunu gibi her yaş ve ulusların, Boys. neredeyse denizler, göğü ve yeri keşfedebilirsiniz oyuncaklar ile birlikte, bunlar - Modern erkek daha şanslı idi. Bunlar dikkate oyuncak üreticilerinin çıkarlarını ve yeni bir çizgi film karakterleri icat edenler alır.

mağazalarda "Karikatürler"

Son zamanlarda Disney "Arabalar" kavramına bir uzantısıdır animasyon filmi "Planes", dışarı Rus ekranlarda. Yeni filmde karakterin ana karakter umutsuzca hava boşluklarının kahraman olmak istedim biraz mısır koçanı haline geldi. Bazı açılardan, o hayal kırıklığına ve korkular, ama o ona inanan ve ona başarı isteyen sadık arkadaşları ve danışman tarafından yardım edildi.

uçağı aşma zorlukları hakkında Karikatür layık görüşmeler Tozlu kendisi ve onun şüpheleri oldu. İyi karakter, çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen ve tetikte her zaman oyuncak sanayi, ana karakteri ile çocuklar için oyun ve çok eğlenceli bir yarattı. seçenek vardır gibi idi:

  • bulmaca;
  • Plastik oyuncak uçak;
  • yumuşak oyuncak;
  • RC modeli.

Herhangi İçin oğlan hediye "oyuncak düzlemde" - Hedefte Tam isabet, bu kadar karikatür veya zengin çocuk hayal olan kurgusal hikayeler bir kahraman gibi hissetmek için bir fırsattır.

Çok fazla sevgi, mizah ve hayal yapılan modellerle: mısır Dusty ve arkadaşları tarafından geçmek mümkün değildir. Buna ek olarak, onların ekrandaki muadillerine çok benzer çocuk oyuncakları uçak herhangi bir çocuk oyuncak cephanelik onlara sahip isteyeyim. Onlar oynamak için eğlenceli olabilir: tasarımcı ya da havaalanı hangardan inşa her modele kendi karakteri vermek, kendi AEROMIR oluşturun. mutlaka kazanacak kötülükle mücadelede: Bebeğiniz içine alabilirsiniz Bu hikaye.

Oyun ve geliştirme

Renkli oyuncak uçak çocukların hayal uyanır ve motor becerilerini geliştirir ve çocuk bu söz eder veya oyunun bu karakteri ne zaman geliştirir. Meraklı yaramazlık çalıştıkları ve gerçek dünyada neler tasarımlarının ne kadar uçağın atanması, merak ediyor olabilirsiniz.

O pilotların elinde bir direksiyon ve olduğunu öğrenince Ve bir navigasyon sistemi - erkek zevk sınırı olmayacak. O, yetişkin bir amca gibi, o kendi yönetmek mümkün olacak : uçağı "tirbuşon" girin, manevrayı çıkarmak ve hatta düşman vur. Şaşmamalı oyuncak Uçak her çocuk mağazasında mevcuttur. fiyatları büyüklük, şekil, tasarım karmaşıklığı, kapasite modeline bağlı olarak, çok farklı.

en küçük

Oyuncak üreticileri müşterilerinin en genç unutmadım: oyuncak "uçak" bebek için yumuşak sevilen olacaktır. Güvenli - O, tüm unsurları işlenmiştir dokunmatik hoş, parlak, yani. ebeveynler için, kullanımı kolay 30 derece daha yüksek bir sıcaklıkta sıcak sabunlu su ile ya da bir çamaşır makinesi içinde yıkamak için yeterlidir. Bebek bir yastık üzerinde olduğu gibi, üzerinde tatlı bir uyku uyumaya giderse şaşırmayın. İyi geceler, geleceğin pilotu!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.