ÇirkinlikIç mimari

Mantar Zemin Kaplama

Odaya katlar bahsederken, genellikle zeminin çok tasarım ve gözümüzün görünür üst kısmı, anlamına gelmez. Bunun dışında kaplamanın tamamen estetik işlevinden diğer önemli gereksinimleri karşılaması gerekir. Doğal olarak, bu gibi kaplama antistatik özelliklere ve iyi bir ses yalıtımı sahip, dayanıklı ve sıcak olmalıdır. Ve en önemli şey sağlığına zarar değildir.

Bütün bu nitelikler mantar parke bulunmaktadır. mantar meşe kabuğu farklı boyutlarda temiz parke plakaları, 4 ila 12 mm kare biçiminde ve sandviç kalınlığı yapılır 30x30 cm, 3 ila 6 mm arasında kalınlığa sahiptir. çini ve döşeme baz herhangi bir bağlayıcı katkı maddesi olmadan mantar basılır. Ön yüzde halkalar saydam, mat veya polivinil parlak bir film ile korunmaktadır kaplama, mantar ya da ahşap ile kaplanır. Parke şeritler nem ve kire karşı korurken mantar gözenekleri doldurur ve tüm yüzey yumuşak bir parlaklık veren özel boya ile kaplanmış olabilir.

Mantar kaplama aşağıdaki avantajları vardır: koku iyi ısı, dayanıklı ve mükemmel söndürüldü gürültü izole absorbe etmez. Bu anti alerjik özelliklere sahip olan ve kalıp oluşmaz. Bu nedenle, mutfakta değil, aynı zamanda banyo sadece olabilir, böyle bir kaplama kullanmak. Onlar yüksek antistatik olması, yüksek kayma direncine sahiptir ve bu nedenle toz tutmaz. Mantar kaplamalar dokular, tasarımlar bir dizi var ve kullanımı son derece kolaydır.

Kaplama, mantar iki tür gerçekleştirin: yapıştırıcılar ve "yüzen". Tipik olarak, yapışkan fayans yapılır ve "dil ve oluk" teknoloji ve bir özel su geçirmez yapıştırıcı ile tedavi edilen eklemlerde bunları toplamak, parke blokları "yüzen". vernik fabrikasında uygulanan ve yerinde kurulum işten sonra edilir. Bu amaçlar için, kesintisiz bir yüzey oluşturur, derz dolgu, poliüretan esaslı boyalar kullanıyoruz. Bazı durumlarda, tıkaç yapıyı geliştirmek ve iyi doku göstermek amacıyla, sakız ayna kaplama balmumu ve parafin sıcak karışım sürülür. Yaklaşık 10 yıldır mantar zemin üreticisi, ancak cinsiyetten fiili hizmetten Garanti süresi çok daha uzundur.

mantar Mevcut çeşitli türleri:

ağır mobilya veya kadın topuklu korkmuyoruz, ve çok yüksek bir aşınma direncine sahip 1. «Mantar Usta».

2. «Odun -o-mantar» - öncekinin bir analog, sadece ince ahşap onların kaplama kapsayan dekoratif olarak.

3. «Eko Mantar» artmış çevresel uyum ve konforu bir kaplamaya karşılık gelir. Burada, taban plakası, esnek tabakanın, sıkıştırılmış fişleri ve dekoratif kaplama tabakası için karşılık vermektedir. 6 mm kaplamanın kalınlığı, ve hatta banyo ve mutfaklarda uygulanabilir.

4. «Mantar-o-kat Loc» ve «Odun-o kattaki Loc» "yüzen" katlar bakın yükleme sırasında kapsamlı eğitim üssü gerektirmeyen, HDF temelini oluşturur. Hatta mevcut temel üzerine döşenebilir.

Tabii ki, mantar döşeme eğlenceli ucuz değil. Ama burada herkes daha önemli, para veya sağlık ne olduğunu kendisi için karar verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.