InternetSosyal Medyada Sitesi Tanıtım

"VKontakte" durumu nedir?

Latince kelime "durumu" "devlet" anlamındadır. kavram soyut ve öznenin konumunu, belirli bir sistem içinde kendi rütbe veya yapının bölgeyi temsil eder. İnternette, durum mesajı, sıralı veya devam ve irtibat verileri web kaynakla ya onun sayfada birlikte yayınlanan bazı simgesini arayın.

"VKontakte" durumu nedir?

Durum "VKontakte" sosyal network daha ziyaret edildiğinde tüm arkadaşları ve kullanıcılar tarafından görülür, sayfaya yerleştirilmiştir. Böylece anda bu duyguyu sağlamak ya da abonelere ne demek. Genellikle durum sözler, alıntılar, aforizmalar için kullandı. onun katılımını artırmak için daha durumu gibi İşadamları ve girişimciler, sitenize bir bağlantı sağlar. Aşıklar böylece duygularını iletişim kurarlar. Durum müzik dosyalarını dinleyebilirsiniz. bir dahaki sefere ziyaret etmek istiyorum "In Touch" kullanıcı sayfası yapılmış eğlenceli ve ilginç kaynağın sürekli değişen yeni durum. Bu tür bir hizmet şu ya da bu fikrin mükemmel bir yol olabilir. Örneğin, bir şey satmaya ya bir araştırma yapmak istiyorum. Eğer bunu rapor halinde, tüm kişileriniz tarih ve yanıt verdiklerini kadar etkin olacaktır. Bu nedenle, sorusunu yanıtlayan ne "VKontakte" durumu, diyebiliriz: Bu mesaj panosu bir türüdür. Bir tane oluşturmak için size sayfasına gitmek gerekir. iletişim bilgileri altında bir çizgi vardır "Durumu değiştir." Eğer tıklayın tıklarsanız, bu giriş için alan açar. Burada Yayınlamak istediğiniz metin mesajları girmeniz gerekir. Eğer "söyle arkadaş" kene varsa, arkadaşları ve topluluklar aktivitesini izleyin aboneler haberlerde mesajınızı göreceksiniz.

dikkat çekmek için ve sayfanızın düzenli olarak devamlarının sağlanması "Touch" için serin durumları oluşturun! Bunu yapmak için, simgeler ve semboller, bir mesajla akışı müziğin çeşitli kullanın. Yaratıcı ve deney olun - ve kamuya iletişim orijinal olacaktır.

diğer sosyal ağlarda durum nedir

"Sınıf arkadaşları" ilginç bir mesaj oluşturun ve her zaman resminizin yanındaki olacaktır. Bununla birlikte, sadece ifade başlangıcını orada görülüyor unutmayın. Eğer sizi ziyaret düşecek eğer sosyal ağ kullanıcılarının tüm mesajı sadece göreceksiniz. O "Vkontakte" yapıldığı gibi aynı şekilde "Sınıf arkadaşları" bir statü yaratır. , Iletişim bilgileri yazma metin için sayfaya gidin bir resim veya bir fotoğraf eklemek - ve mesajınız arkadaşlarına hazırdır. Sosyal ağ Facebook ( "Facebook") ne düşündüğünüzü yazmak için sunuyor. Böylece, kroniğinde, durumuna tümünü görmek ve arkadaşları haberlerde onları görüyoruz. Burada dikkatlerini çekme, resim ve tek seferde arkadaş kutlamak fotoğraflarını yayınlamak bağlantılar sağlar testleri yazabilirsiniz. Başlıklı alana tıklayarak sayfanıza giriş yaparak yapabilirsiniz "Ne düşünüyorsun?" Artık sosyal ağlarda durumunun ne olduğunu bildiğinize göre, memnuniyetle kendi amaçları için hizmetini kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.