ÇirkinlikIç mimari

Modern yatak odası: ilginç fikirler, tasarım ve yorumlar. Modern tarzda yatak odası - seçenekler yorumu

Modern yatak odası - konfor ve huzur, gizli arzuları ve umutlarını düzenlemesidir. yeniden yerleşim sürecinde değil sadece deney tasarımı için bir platform değil, aynı zamanda güzel yaşamak için sanat somut halidir. Sanat fikirler büyük geleneksel bir ortamda fütüristik tonu getiren işlevselliğini, sınırları artırır.

stilleri çeşitli çarpıcıdır: Modern, minimalist, hafif art deco, eklektik ... Her biri özel ve inanılmaz malzemelerle dolu ve dönüşümü edilebilir kişisel alanı büyülü bir şey haline.

Genel ipuçları

Modern tarzda yatak odası Multivariant olduğunu, ancak bir açık yasa üzerinde çalışır - Hayır fırfırlar. Bu küçük odalar için özellikle doğrudur. Mobilyalar şık, basit ve aynı zamanda olmalıdır. konfor, estetik ve yüksek tat: Üç temel gereksinimleri karşılamalıdır.

Yatak odasında ana vurgu yatak ve ışık kaynaklarından (pencereler, lambalar) üzerine düştü. Ölçülülük önemlidir duvarlarını süsleyen. Resim, duvar resimleri ve diğer aksesuarları ile gayretli olmak gerekli değildir. Odanın alanı ve aksesuar kendilerini boyutuna bağlı olarak, iki ya da üç odaklanmak daha iyidir.

Yatak odası tek boşluk gibi görünmek, gözlemlemek değer renk ahengini gölgesine perdeleri düzeni. Tabii ki, yatak odası, iç tasarım moda trendlerini değil, aynı zamanda doğa ve ev tercihlerini sadece bitirme zaman.

Modern yatak odası güvenilir bir kale ve eğlence için rahat marina ve onların ustaları için aşk ve romantizm özet haline gelebilir. özgün tasarım fikirleri yardımcı olacak bu ulaşmada yardımcı olur.

klasik

Klasik motifler yatak odası tasarımı her zaman olmuştur ve en popüler olmaya devam etmiştir. Ama her sezon, onlar yenilikçi bir bükülme ile doldurulur, "fiş" farklı şekil ve çizgileri edinirler. gri, soluk bordo, açık kahverengi, narin beyaz ile siyah yamalar: Bugün mutlak renk sık sessiz tonları olurlar. Doğal ipek açısından tekstil burada hakimdir. parlak siyah, gümüş ve altın tarafından kullanılan bir ek olarak.

aristokrat lüks

Kesinlikle bohem, göz alıcı şık tarzı art deco hayranları vardır. O severler ve güzellik ve çekicilik bilenler için gerçekten lüks bir alan yaratacaktır. Ana renkler burada beyaz ve altın bulunmaktadır. Düz beyaz duvarlar, yumuşak peluş ipek ve küçük dekoratif elementler (lambalar, mumluk, fotoğraf çerçeveleri) altınla, ve retro mobilya bir dokunuş ile lüks ve nazik cazibesi uzaya mütevazı bir yatak odası yapacaktır. klasik tarzda itibaren tasarım ve yumuşak çizgilerin büyük bir zenginlik ile karakterize yöndür.

çatı katı

Loft tarzı iç sıklıkla rafine basitlik denir. yatak odası mobilya ve dekorasyon minimalist yaklaşım yalnızca mali ana kurtarmak değil, aynı zamanda önemli ölçüde o konfor ve ferahlık maksimum veren oda genişlemez. Burada renk düzeni parlak ve bastırılmış (açık kahverengi, pastel renkler) ikisi de olabilir. Bu yatak odasında ana vurgu geniş yatak başlığı ile yatağa düşer.

çatı bir özelliği, kaba ve rafine kaos ve düzenin bir bileşiktir. Yani dekor minimal, ama doğru. duvarları Dekorasyon - onun yokluğunda sadece bir kopyasıdır. yatak başında biri, bir kural olarak, bozulmamış veya duvar kağıdı, stilize doğal malzemeler (tuğla, ahşap, taş) ile kaplı kalır. Diğer kaplı daha parlak renkler, alçı. loft tavan tarzı olduğundan, o zaman perde olmadan büyük pencereler gerektiriyordu.

Bu yönde büyük mekanlar için idealdir, ama daha mütevazı, modern yatak odası (12 metrekare. M) de orijinal ve şık uzaya dönüştürülebilir.

gevşeme tarzında

Fikirler Modern yatak odası sınırları bilmiyor. Odanın alanı izin veriyorsa, o zaman çok fonksiyonlu bir alan haline getirilebilir. Bir koşullu imar yaptıktan sonra, bölgeyi ve yoga, pilates, resim veya müzik için bir bölge uyku, küçük bir kanepe bisiklet ve hatta bir ev sineması koymak, örneğin bir odaya ayrılabilir. Yani, modern yatak günlük gürültüsünden yaratıcılık ve gevşeme tam bir uygulamasını haline gelir. sağduyulu pastel renkler, küçük ölçekli mobilya ve dekorasyon minimum kullanımı idealdir.

Büyük oda

iç Moda trendleri geleneksel küçük ölçekli dairelerin alana sığacak zor olabilir. ana paketi yardımına gelir - renk, mimari ve mobilya hileler kullanmak suretiyle razdvizheniya tesislerinde sınırları amaçlayan için. Küçük Modern yatak odası belirgin açık renkler tasarım renk paletinin baskın ile güçlendirilebilir. Banyo ve giyinme odası ile bir yatak odası birleştirmek de mümkündür.

Küçük bir yatak odası modern tasarımı - perde olmadan mobilya, hiçbir kilim, büyük aynalar ve pencereler minimum. Birincisi, böyle bir iç soğuk ve rahatsız görünebilir. Sıcak notlar kitaplar, resimler için parlak aksan, raflar yapacaktır. Bu tasarımda Önemli - denge. ana paketi tekniklerini kullanarak paketi bir yatak odası için modern yaşamın görüntü ile en iyi örtüşme olacak bir gerçek sayı, dönüştürülebilir.

özgünlük elemanları

Modern yatak odası özel resepsiyonlar ve iç bileşenleri olmadan tamamlandı. fikirlerini çok değişkenli. oda ortamı belirli stil, teklik ve konfor bağlı olmasa bile bu özgün özellikleri ile verebilir. Bunlar mobilyanın yerini, özel aplikler ve lambalar, perdeler, nişler, ekranlar, raflar ve daha fazlasını içerir.

tabloları kayan

Bu iç modern trendlere biridir. Onun özü alışılmadık yer komodin yatıyor. Onlar altındaki tüm desteği olmadan duvara veya yatak başlığı bağlıdır. Çok şık ve özgün görünüyor.

fikstürler

Ve atmosferik fütüristik, modern yatak odası sıradışı tasarım lambaları, avizeler, aplikler, zemin lambaları verebilir. Durma noktasına romantik not yapacak, müzikle yıldızlı gökyüzü veya sualtı dünyasını projektör edilebilir. loft tarzı genellikle ruh ve yön özellikleri ile tutarlıdır lambaları, asılı, fantezi, retro lambalar kullanın. damlacıklar formunda popüler ve lambaları Saçak buzu, altın toplar ya da florid, kavisli formları kaplama.

dekoratif paneller

Şık ve orijinal iç dekorasyon panelleri bugün. Bunlar tekstil olması ve düzgün bir yüzey, cam ve diğer yatak başı, ahşap, plastik, devam edebilir. Tipik haliyle, bu tür bir işlem metodu oda merkezi duvar için bir vurgu olarak kullanılır.

panjur

Modern yatak odasında perdeler değişkenli, bunlar genel iç tarzı ile açık bir ilişki vardır. Bu nedenle, klasik olarak dekore perdeler lambrequins ve ağırlıksız alanı (tül) çıkıntı yapar. Gün boyunca ışıkları kapatmak istiyorsanız, perdeler katı veya yastıkları olmalıdır.

tül ile kombine pencerenin kontur üzerinde kalın perdeleri: Bu giderek daha popüler Roma usulü haline geliyor. Gece pencere gündüzleri dinlendirici uyku tül süslenmiş sağlar ve yatak odası alanı kolaylaştırır kapattı.

Yatak odası pencereleri kuzeye bakan, biz sadece (desenlerle ve olmadan) tül kullanımını kısıtlamak veya halkalar üzerinde orta yoğunlukta perdeleri olabilir. Onlar hareket halinde hafif ve şık iç vurgulamak.

perdeleri seçerken ana kural - onlar şık bir yatak odası uzayda ahenkli tamamlayıcı yerine parlak lyapom olmalıdır. Bugüne avantajı parlak renklere sahiptir. Perdeler pencerelerde, aynı zamanda yatağa, hem çarlık zamanlarda sadece asılabilir.

yorumlar

Modern tarzda yatak odası en sıradışı biçimde görünür ve yatacak bir yer sadece temel işlevini değil getirmek değil, aynı zamanda sahipleri için yaratıcı atölye olmak için çalışabilir. Giderek, tartışma forumları fotoğraf ve kişisel alan tasarımına özgün fikirler açıklamaları vardır. Değerlendirme arasında popüler duvar resimleri ve paneller kendi ellerinizle yaptı. Kural olarak, onlar anlamını taşır, ve soyut çizgiler, karakter veya kişi ve nesnelerin bitmemiş siluetleri temsil etmemektedir. El için orijinal ekranları oluşturabilir yaptı ve dekorasyon, dekorasyon lambaları, resim çerçevelerinin küçük öğeler dokundu oda imar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.