ÇirkinlikIç mimari

Iç filaman perdesi düşünün

iç ev dekorasyon kullanımının filaman perdeleri Doğu'ya eski çağlardan beri. Sıcak iklimlerde hava sirkülasyonu gerektiren ve bu nedenle böyle bir perde basitçe yapamaz. Böyle perdeleri oda iyi anlaşılması güç ve hava akışına engel oluşturmaz. , Meraklı gözlerden evini gizlemek rahat ve konforlu hale getirmek için - Onlar ana görev ile mükemmel bir iş yapmak. Pamuk perdeleri iç perdeler, muslin, "erişte" ve "yağmur" ürünleri: Birkaç türü vardır. Onların üst kısmı banda takılır. Esas olarak,% 100 polyester üretimi için kullanılır. Böyle perdelerin boyutu genellikle sipariş imal vardır, farklı olabilir. Seri üretimde kullanılamaz bir zahmetli ve özen isteyen bir çalışmadır - onların üretimi, çünkü açıklamak kolaydır.

Bu salon iç çok etkileyici filaman perdeleri bakacağız. o klasik tarzda yapılırsa, o pencere perdeleri farklı dokular süslemek için iyidir, katmanlı. Eğer daha yakın yüksek teknoloji tarzı ise daha uygun düzeyli açık renkli perdeler için oturma odası. İç organik olduğunu için, çeşitli kesikleri ile bu perdeleri sipariş edebilirsiniz. Yatak odası daha uygun muslin. sıkıca koyu tonların tellerini birbirine perdeleri toplayın - ve güneş ışığı sizin dinlenme tam zarar verilmez.

Pamuk perdeleri Çocuk odası iç de çok orijinal görünüyor. Çocuğunuz hala küçükse, o çocuk temalar resim ile onları almak mümkündür.

filaman perdeleri bakacağız Mükemmel mutfak iç. Onları Sipariş, özel toz tutmayan özelliklere sahip malzeme seçmek mümkün olacak.

İlk bakışta, iç filaman perdesi (bu yazıda fotoğrafa bakınız), kırılgan ve kısa ömürlü olduğu görülüyor. Aslında, bu izlenim aldatıcıdır. Böyle perdeler pratik ve yıkama haricinde özel bakım gerektirmez. Ancak, bu belli kurallara uyarak yapılmalıdır.

katlarsan, penceresinden perdeleri kaldır, ilaveten ipliğe kumaşın çeşitli yerlerde parçalara bağladı toplanmıştır. Sonra yıkama için özel bir torbaya koyup makineye göndermek edilmelidir. Uygun bir malzeme perdeler ve sıcaklık rejimi altında perde yıkayın. Temiz paraya perdeleri hemen çıkıntıya asmak, böylece eski şeklini almıştır. Bu basit kuralları takip ederek, yıllardır bu perdeler tutmak.

iç pamuk perde kumaşlar çeşitli kombinasyon halinde sadece bağımsız bir şekilde değil, aynı zamanda bulunmaktadır. Örneğin, kadife perdeler veya kumaş Çinli muhteşem doğu bakacağız.

Gerekirse iplik yapılmış Perdeler alanı imar, size yardımcı olacaktır. Işık geçirmeyen kabiliyetlerini kullanın - ve iç belli aydınlatmada, organik olarak bakacağız. Gazlı bez bir Kapıda asılacak ya da niş kapatabilir. Bu, tüm hayal bağlıdır.

filaman perdesinin bir diğer avantajı profesyonel terzi bakımına gereksinim duymayan kalmamasıdır. Bu ürünler standart uzunluklarda mevcuttur, bu nedenle gerekiyorsa, sadece makasla bunları kesebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.