ÇirkinlikIç mimari

Gençlik odası. Orijinal fikirler ve yaratıcı çözümler

Evde çocuğun gelişiyle birlikte sevecen anne onun için özel bir konfor ve güzellik yaratmak için her türlü çabayı yapıyoruz. sevimli Rahat karyolası, orijinal eğitim kompleksleri, renkli oyuncaklar ve yumuşak aydınlatma - bütün bunlar çocuğunuza rahat gereklidir. Zaman geçtikçe ve komik yürümeye başlayan neredeyse fark zeki gencin dönüşür. Çocuk odasında yavrularını ile duvar kağıdı yersiz Bir zaman gelir.

olması gerektiği gibi Gençlik odaları, iyi gelişmiş gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak için? Onları kolay değil, ama eğer deneyin, her zaman bir uzlaşma bulabilirsiniz ediniz. Ebeveyn odasında onun için planlanan çünkü kesinlikle çocuğun görüşüne dinlemeli ve sadece değmez bu durumda, böyle bir yolunda mallarını göstermek için, pahalı duvar kağıtları ve şık mobilya satın almak. Ergenlik sonrası - bunların hepsi çocuğun şeylerin açısından önemlidir zamanı idoller ve poster, parti ve akranlarıyla sosyalleşme ve daha iyi, kendi evinde ise bir yer olacak.

işlevselliği binaları - biz düşünmek neyi ilki. Okul, dersler, kişisel hobiler, dostluklar ve zorunlu eksiksiz istirahat - bütün bunlar için Bölgenizde burada bulunan olmaktır. Bu nedenle, genç odası çalışma kitapları ve dizüstü bilgisayarlar için gerekli raflar ile bir bilgisayar masası bulunmaktadır alanı ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz salon ve birleştirmek gerekir. Evet, ve uyku bir yer değil az dikkat edilmelidir.

Her şey nasıl oldukça sınırlı alana sığacak mı? Orada istenen görüntüleri serbest bırakmak için kullanabileceğiniz küçük hileler vardır ve gençlik odaları kendine özgü bir tarzı var çünkü orijinal fikirler özellikle yararlıdır.

Oda çok küçük ise, kurtarma tezgahı pervazına devamında yüklü. Bu durumda Kepenkleri Windows özellikle uygun olacaktır. Birincisi, bunlar ışık akışını düzenlemeye yardımcı ve sağ çalışma alanı aydınlatma vizyonu açısından çok önemlidir. İkincisi - konvansiyonel perde daha kompakt.

Raflar, aksine dolapları hava ve ışık izin verebilir. Ilginç bir çözüm farklı yönlere döndürülebilir parantez üzerinde asılı tasarlamak olacaktır. rafları tesisi yardımcı ve durumlarda ayrı alanda ve gençlik odalarına alan bölmek için gerektiğinde için - her ihtimale karşı.

çocuk çizmek veya sporla ciddi olarak ilgilenen sever - işini ve ödüller sadece odanın dekorasyonu haline yükümlüdür. Özel ve zorunlu olarak işbirlikçi aile fotoğrafları yanında kesinlikle burada iyi bir yer bulmak gerekir. Sonuçta, kimlik yükselen nesil oluşumu için güven ve sevdiklerini desteği ve başarılı ortak fotoğraflar hoş anlardan hatırlatır önemlidir.

Genç kızların odası pembe tonlarda kayıt için gerekli değildir. mobilya ve diğer dekoratif elementlerin rengini toplarken, üç tonları kullanmak en iyisidir. Bu arada, bu kural "çocuksu" bölge için de geçerlidir. Ama ayna, kozmetik, güzel biblolar - münhasıran aksesuarları genç modacılar - Alan onları düşünüyorum.

Ve başka ipucu: bir rutin haline karmaşa açmazlar - mizah duygusu ile bu atın. Neden büyük bir projeyi çizmek için, birlikte hayal ailesi ile birlikte olsun olmasın? Her bir aile üyesi katkıda bulunacaktır Let - senin genç odası için en iyi alabilirsiniz sonunda, tasarım hangi benzersiz olacaktır. Her durumda, ilginç herkesin görüşünü bilmek ve espriler ve kahkaha nedenleri, büyük olasılıkla, bu yeterli olacaktır. Ancak, iyi bir sonuç ailenizin başka bir ortak başarı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.