Sanat ve EğlenceFilmler

Mans Akıncılar, "Game of Thrones": karakterinin açıklama ilginç gerçekler ve tarih

dizisi "Game of Thrones" popülerlik kazanmaya devam ediyor. 2016 yılında HBO pek çok taraftar hikayeler altıncı sezon mnogoseriyki sundu. Proje George R. R. Martina denilen roman bir dizi dayanmaktadır "Bir Ice Şarkısı ve Ateş." yazar hep gerçeği çok ilgi, hatta küçük karakterler çekti içinde, bütün resim çok zengindir yapar çok dikkatli roman karakterleri düşünür. Mans Raider serisinin ve kitap bu kahramanlarından biriydi, o da-Wall Kral denir.

"Thrones" oyunundaki görünüm

dizi "Thrones" oyunundaki Mansa ilk ortaya Üçüncü sezon ataklarının birinde meydana gelen, ancak ilk bölümde mnogoseriyki olarak varlığını seyirci farkında olan. Mans Raider vahşi denir halkının lideridir.

Vahşi ve Gece İzle

"Oyun Thrones" Vahşi doğada - kapılarını korumayı sorumlu Gece Watch kardeşlerin ana karşıtları, gerçek amacı çoktan unutulmuş edilmiştir. Västerås'ın kurucuları denir devlet, korkutucu yaratıklar sivilleri korumak için bir duvar inşa etmek Beyaz yürüteçler. gece devriyesi saflarına katılmak fırsat sadece güçlü ve en cesur adamlarını düştü. Västerås'ın gelen Kuzey ayırmak amacıyla canavarlar elleriyle ölüme mahkum sayısız kabileler duvarlarını inşa etmek, insanları kurtarmaktı rağmen. Mans Raider ayrıca da ücretsiz insanlar kendilerini çağrı vahşi korumak için karar biriydi.

Yüzyıllar Duvarı'nın inşası süre geçmiş olmasına ve şimdi Gece devriye Duvarın öbür vahşi gitmek onların görevi değil düşünün ve Beyaz yürüteçleriniz hikayeleri korkutucu hikayeleri olarak algılanmaktadır. Duvar kral suçluları göndermeye karar çünkü ek olarak, nöbetçi pozisyonu şimdi, bir ceza olarak kabul edilir.

kahraman kökeni

Yıllar Mans Gece İzle hizmet verdi, ancak daha sonra vahşi için arızalı. Anlaşıldığı üzere, adam kardeşlerinin aksine onlara karşı kin hissetmemiştim. Duvar kabilesinin durumuna ilişkin farklı bir bakış nedeni Mansa kökeni oldu. Adam böylelikle hayatını koruyarak duvarlarda kalede bebek bırakmış vahşi bir ailede, doğdu. Nadel olarak ebeveynler bebek bulmuşlar ve onun gece devriye sürdü.

Bir Mans Raider duvara görevinden ayrıldı ve Özgür Peoples katıldı. O kuzeyinde Duvar'ın sakinlerinin savaşan kabileleri birleştirmek ve böylece güçlü bir ordu oluşturmak için bilgelik vardı. Buna ek olarak, onların özgürlük vahşi yoksun ve diğer yöneticiler gibi, onlardan önce yay için yapılmış değildi. Sonuç olarak, bu vahşi önceden herhangi lider olamazdı liderleri çok sadık yaptı.

Etnik Mansa Raider

Kitaba göre, Kral of-the-duvara kırk yıldır, serinin üçüncü sezonda açıklanan olaylar sırasında. Onun özellikleri, çok keskindir saç kestane gölge ağaran var. Ayrıca Mans kahverengi gözleri tutan bilinmektedir. Mnogoseriyki yaratıcıları ekrana Mans Raider gibi bir karakteri taşımak başardı. Aktör mükemmel çünkü ana özellikleri uygulamakla rolü doğasında karakterin dış, tanıma uyuyor, kahraman takdim Kiran Haynds, adını verdi.

Duvara Kralı'nın ölüm

Serinin tüm fanlar biliyorum Eğer seri film karakterlerine bağlı alamayan çok bile acımasızca, anahtar karakterleri öldürülen yaratıcıları tarihçesi "Thrones Game". Mans Raider istisna değildi ve beşinci sezonunda, fanlar, ölümünden bir resmini gördüm.

Mansa ordusu esareti altında olduğu Stannis Baratheon, Demir tahtı almak için bir ordu toplandı. ağabeyinin ölümünden sonra Westeros hükümdarı olmuştu. Stannis aslında kral hiçbir çocuğu olduğunu ve, tahta ensest Lannister'a meyvesini oturanlardan biri olduğunu öğrendik. Gerçek şu ki Baratheon tarafında olmasına rağmen, onun taç kazanmak için gerekli olduğunu, ancak Stannis sade bu birlikleri için yeterli değildir. O ona hizmet vahşi yapabilir emindim.

Ordu Mansa serbest kendilerini kabul nedeniyle, bu kişiler güvende olacağını duvarın, güney onlara toprak verecek olsa bile, Baratheon önce boyun eğmeyi kabul etmedi. vahşi korkutmak umuduyla, o tehlikede Mansa de yakmaya karar verir.

King-için-duvar yürütülmesi Önce ile konuşma fırsatına sahip Dzhonom Snou. Dışarı korkuları olduğunu döndü ve Mans Raider gibi böyle büyük bir lider olarak. Ölüm hangi o mahkum edildi, o vahşi için rezil oldu. Sonra kral halkı çizgi ve hakimi yüz kızartıcı ölümünü kaybetme görmek için isteksizliği hakkında adam söyledi. John Raider son arzusunu yerine getirmek, bu yüzden en kısa sürede yangın yanmış olarak yay onu çekmeye karar verdi. özgür insan sonraki lideri daha sonra Kuzey Kralı seçildi Snow, başladı.

George R. R. Martina kitaplarında Mans Raider

yönetmenler serisinin "Game of Thrones" canlı George RR Martin Mans romanlarında, Mansa ölümünü gösterdi rağmen. Daha önce belirtildiği gibi, Kral Stannis duvar üzerinden tehlikede ölüme mahkum, ama kitabın, o yakmadı. Kızıl kadın Mansa olarak bilinen Işık Rahibe Melisandre Rab, Çıngıraklı yılan Gömlek denilen vahşi biriyle görünümünü değiştirdi. Böylece geçmiş Raider devam etti, ama artık insanların lideriydi.

Aktör serisinde Kral of-the-duvar imajını somutlaşan

Üç sezondur ekranlar Mansa Kiran Haynds temsil etti. Bu yıl, aktör 63 yıl.

Daha önce Kieran 2015 "Hamlet" Robin Locke ünlü tiyatro projesinde rol aldı. Birlikte bant Benedict Cumberbatch ile onlar kilit karakterlerin rol oynamıştır.

Hinds ayrıca Albus Dumbledore kardeşi olarak rol aldığı Franchise, "Harry Potter" da yer aldı. Karakter ilk tarihin son bölümde ortaya çıktı gerçeğine rağmen, teyp fanlar karakter ve kötü kahramanı üzerinde zafere katkı hatırlıyorum.

"Münih", "Petrol", "Öyle Bir Gündü Ki" kariyerinde sırasıyla aktör böyle başarılı film hikaye üzerinde çalıştı "Hollem Fou'da." Şimdi aktör filmleri "Adalet Ligi" Zaka Snaydera rol aldı, Syuzanny Uayt ve TV dizisi "Terör" "kadın ilk gider".

Beklendiği gibi, Kieran kahraman çok yaratılmasından üzerinde çalışılır fanlar bir dizi, tüm sonra, aktör ve sahne "Game of Thrones" kazandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.