ModaAlışveriş

Nasıl kadın kot erkekleri ayırt etmek? profesyonel danışmanlık

Hem erkek ve kadınlar kot seviyorum. bu açıklama herkes kabul ile. Onun iki cinsiyette harika görünüyor, çünkü bu kıyafetlerin, unisex gibi görünüyor. Ancak bu doğru değildir. orada model arasındaki temel fark. Ve nasıl kadın kot erkekleri ayırt etmek? Kolay!

anında kadın kot erkekleri ayırt etmek nasıl

ayrıntılı olarak bu soruyu düşünün. Bilmeniz gereken ilk şey - anında kadın kot erkekleri ayırt etmek nasıl. Burada her şey çok basittir. Bir düğme veya bir düğmeye arasında karşılaştırın. Erkek modellerinde, sol tarafında yer alır. İlk kez moda dahil anda bu fark yoktu kadınların pantolon. Neden bu kadar? Kadınların yalnız giyinmiş asla gerçeği. Onlar her zaman memur yardımcı oluyor. asistan başa daha uygun olduğunu, böylece nedenle toka yerleştirildi. Sonra erkekler genellikle düğmeli fastens uçarlar. Kadınlar aynı olması - her zaman fermuar üzerinde. Buna ilişkin ve sıradan pantolon ile. Bu kadın kot erkekleri ayırt nasıl soru en önemli nüans.

Shlovki kayış

Bir sonraki an. Nasıl sayı shlovok kuşağında kadın kot erkekleri ayırt etmek? Tabii ki, daha sıkı, sayı daha fazla kayış belden oturur. Kadın kot beş shlovok sahiptir. yedi - erkekler üzerinde. ayrım tarafından dikte erkek ve kadınların şekillerine sahiptir. Kadın bel, uyluk bir yumuşak bir geçiş, o bant üzerinde kot tutmak mümkün olduğu gibi. Eh, buna insanın bel uymuyor. Buna göre, pantolon gerekli ek takviye vardır.

farklılıklar kesti

Ama nasıl kendi kesilmiş arayan erkek kot kadınları ayırt etmek? Burada da karmaşık kesinlikle hiçbir şey yoktur. desen kesme Grafikleri önemli ölçüde birbirinden farklıdır. Bunun için devre, kot pantolon arka dikiş katlayın. Hemen sözde yarım ay göreceksiniz. geçiş Bu form pantolon üstüne bacak vardır. Yani bu kadın pantolon hilal çok daha keskin viraj sahiptir. Buna ek olarak, erkek modellere göre daha uzundur. Bu şekildeki cinsiyet uyum pantolon etkiler.

üslup kontrast

Ve son olarak, son olarak, nasıl kadın kot erkekleri ayırt etmek. herhangi yayınlarda Fotoğraf kontrastı göstermektedir. Bu fark biçimsel olan. Ancak, aynı zamanda çok önemlidir. gardırop diğer öğeleriyle birlikte kot düşünün. Erkekler için gündelik kıyafet olma eğilimindedirler. Bu onun gardırop diğer bölgelerine ilavedir. Daha sık klasik renkler ile karakterize Erkek kot, bu nedenle, mükemmel hemen her üst birleştirilir. Ama bayan modelleri dolap bağımsız bir unsuru olarak hareket edebilir. Çoğu zaman, onlar inanılmaz derecede sarsıcı bir görünüme sahiptir. Ancak, tüm bireysel anlar olduğunu. modelleri tamamen farklıdır. Bu zevk meselesi, söyleniyor.

Kısacası, ürünün dış değerlendirme önemli bir rol oynar. Erkekler kot - sakin taban elemanı gardırop. Kadın modeller - vb nakış, pul, boncuk, çeşitli renklerde pantolon Yine de bazı modern moda erkek kot ayrıca herhangi uygulamalar veya nakış ile dekore edilebilir unutmamalıyız ... Ancak, oldukça ölçülü. Ayrıca isteğe bağlı kadın modeller - Kırpılmış kot. Kesin bir sonuca varmadan önce ayrıntılı olarak inceleyin.

erkek ya da kadın - Yani, yukarıdaki tüm kuralları göz önüne alındığında, hiçbir durumda ne önünüzde kot tür belirlemeye çalışırken, bir hata yapmamalı edecektir. Çok basit ve kolay!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.