Sanat ve EğlenceFilmler

Serseri hakkında en iyi filmler

Oldukça sık, punk rock şiddet ile ilişkilidir. Punk kültürü Geçen yüzyılın 70'li yıllarda yayıldı özellikle güçlüdür. Toplumun değerlerinin Eleştiri, genel kabul görmüş kuralların ihmal - Tüm bu punk akımının temelini oluşturdu. Kadar büyük bir hareket müzikte değil, aynı zamanda filmlerde değil, bir iz bırakmak için başarısız olamayacağını mantıklı. serseriler hakkında Filmler genellikle sık gerçeğe karşılık gelmez. Ancak, bu asi alanına ilgi profesyonel yönetmenler vardır. Sonuç olarak, zaman zaman tamamen hareketin ne tür söyleyeceksin serserilerle ilgili ekran kalitesi filmler, görünür. Bu makale kültürün yaşamını gösteren en popüler resim listeler.

"Salt Lake City Punk"

Film şans çocukluk onu geri döndü kime iki adamın sert hayatı hakkında anlatıyor. Ana karakterler Steve ve Eroin Bob partilerde tüm zamanını geçirdi. serseriler hakkında birçok film başkalarıyla alt kültür çatışmalar hakkında konuşmak. Sigara dışlama ve bu resmi. Birçok serseri olarak mükemmel manzarasına sahiptir Ucubelerle kavgalar yer adamları müziğini sahnede. Hemen hemen her gün, arkadaşlar belaya girer. maceralar Steve ve Bob eroin seyirci çerçevede tüm özellikleri ile şehir Salt Lake City hayatını gösterdi.

Birçok izleyici serseri hakkında filmler kutunun dışında yeterince kaldırıldı biliyoruz. "Salt Lake City Punk" şakalar çeşitli doludur, ancak, filmin her karakterin kaderinde iz bırakmak serseri hareketinin sorunları hakkında anlatır.

Bu müzikal bileşeni fazlalaştı. Film yapımcıları mükemmel özellikle doğrudur punkları ilgisini çekecek ses parçalarını eşleşti.

banliyö

serseriler hakkında Filmler, listesi, bu modele olmadan hayal etmek imkansızdır, oldukça geniş. ABD'de punk hareketinin doruk geçen yüzyılın 80 sorumluydu. Yani ana karakter resim yasa ve yönetmeliklere inkar, toplumun kabul etmiyorsanız ergenlerde gider bu. Ana karakter ailede skandallar yorgun ve eve terk etmeye karar bir çocuk Evan olduğunu. Ancak, filmin kendisi hakkında ama terk edilmiş bir evde yerleşmiş olan adamlar bir bütün grup hakkında sadece söyler.

Film karanlık ve çok atmosferik döndü. o altkültür gerçek hayat gösterir çünkü bugün resim serseri ortamında bir kült olarak kabul edilir.

"1984 sınıf"

Film yeni öğretmen geldiğinde alışılmadık bir okul, etrafında döner. silahla, duvarlar yazıtlar ile kaplıdır her öğretmen ve gardiyanlar okul aramayı gerçekleştirme: Yerel kurallar onu çok şaşırırlar. serseri hakkında Rus filmleri listesi, son derece küçük olan "1984 Sınıfı" temsil edildiğini acımasızlık, iftihar edebiliyor olması pek mümkün değildir. Yeni öğretmen serseriler kim zorba Diğer öğrencilerin bir grup ile birlikte almaz. Ancak, bu sadece başlangıç. Yakında, aile ve öğretmenleri acı haydut elinden. Onun yeri uzun sürmez.

Bu resim pisliği tamamlamak için punkları taşıdı, ancak düşünmek izleyici bir şey vardır. senaryo yeterince basit, ama canlı sahneleri ile doludur. Bazen hata ve eksiklikleri fark edebilirsiniz, ancak birkaç filmler Onların yokluğunda yakalamayı başarmıştır. Özel dikkat kafasından oturan uzun bir zamandır film müziği, verilir. Film zor, ama kesinlikle ilgiyi hak.

"Rock and Roll Okulu"

serseriler ve anarşistler hakkında filmler hep genç izleyicilerin dikkatini çekmek. "Rock and Roll Okulu" belki punk akımının en çarpıcı resimlerinden biri. Film 1980 yılında gerçekleşir. Ana karakter Riff Randall punk rock, özellikle Ramones sever. Birçok öğrenci daha rock and roll gibi olduğunu öğrenci genç, daha doğrusu çalışma yerine, ilgili hangi okulun Müdürü. Ramones konser ziyaret etmek: Riff Randall bir hayali vardır. Onun performansı için o performansına açgözlü bilet almak için gişede üç gün beklemek zorunda.

Film kült filme, o yıllarda ABD grubunu Ramones yer aldı gerçeğine için özellikle dikkate değer.

"Konfiskator"

Liste oldukça çeşitlidir serseriler ve anarşistler, yaklaşık Filmler, o ünlü film yönetmeni Alex Cox çalışmalarına olmadan hayal etmek imkansızdır. Bu "serseriler filmlerin kralı.", Birçok izleyiciler tarafından çağrılır Sadece Aleks Koks bu konuda çalışmalarında geçiyordu ve kendini ünvanı kazanmıştır değil.

1984 yılında çekilen "Konfiskator", bugün bir kült olduğunu. Los Angeles punk rocker akıbeti hakkında söyler, ve o çok ağır vardı. Otto Maddox (kahramanın ismi) - hep doğal yapısından dolayı sorunlarla alır öfkelisin genç adam. Konuşmasında, küfür ve kulak küpe bir yerinde. çok sürpriz başkalarının Böyle bir davranış ve stil. En son, o bir süpermarket ateş ve konfiskatorom olur yeni bir iş arayışında oldu. Çalışmaları borçluları ipotekli mülkün nöbet içindedir.

Yeni iş Otto zevkine göre sahiptir. O kuvvetle kendisine yeni renkler tanıtan, onun monoton hayatı aydınlatır. Otto arabaları toplamak için yasadışı yollara sahiptir. olma bir diğer amacı Chevrolet Malibu, kimin için avcılık sadece o, ama birkaç kişi otomobil bagajında bir uzaylı cesedi yattığını biliyoruz.

punk rock hakkında Rus filmler

Batılı sinema seyirci verdiyse Rusya'da serseri filmlerin çok daha kötüdür. Sadece dikkat gerçekten layık bir kaç resim, tespit edilebilir.

  • "The Rock". 1987 yılında çekildi. Sovyet gerçeğe uymayan yerli sanatçılar bahseder. resim o yıllarda genç taraftarların doludur.
  • "Yahha". kısa film, 1986 yılında çekti. daha Rus kaya kurucuları ile ilgili bir belgesel film şeklinde Sunan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.