ModaGiysi

Mağazaların "TsentrObuv" zinciri. Kullanıcı Yorumları

Her insan gerekli alımlar için dükkana gidiyor gerekliliği ile karşı karşıya. Çok sık kazanmak ve giyim ve ayakkabı ürün için gereklidir. Rusya'nın birçok büyük şehirlerde ünlü mağazası "TsentrObuv" dir. Onunla ilgili yanıtlar şimdi ve düşünün.

"Centro" ayakkabılar. müşteri Yorumları

daha ayrıntılı olarak durumu ele alalım. Oldukça çelişkili Yorumlar. o üzgün sesler değil, Ve negatif çok daha olumlu. nedeniyle ne oluyor?

Bazı insanlar sevmiyorum , malların kalitesini Çin'deki tüm ayakkabı şikayetçi. Ve üç yüz ruble için ne istiyorsun? Gerçek deri yüksek kalite? Birçok mağaza ayakkabı dantel benzeri bir çift için üç bin beş ruble olduğunu ve bunun nedeni timsah olduğunu iddia ve buna göre, sen uyguladılar şey satın alıyor, "ıslatmak" ve. Sonra, bir ay sonra askıları cilt patlama olduğunu göreceksiniz, hiç perişan olursa, sandaletler onları imkansız giyen, onların görünümünü kaybetti. Üç belki beş bin boşa. Bu binlerce dışarı bir örnektir.

Ve store "TsentrObuv" in, en azından, hiç kimse tüm suni deriden yapılmış olduğu gerçeğini gizlemek olabilir. Alıcılar bir yorumda. yazdıkları gibi "Ve bu masraflardan dolayı çok kötü dışarı atmak için daha sonra sezon satın almak için yeterince kötü ve değil!". "Biz herhangi bir normal mağazada pahalı ayakkabıları düşecek ve kalite edecek olsa bile, bu kadar uzun süre o sıkılmış, o sıkıcı hale birkaç yıldır giymek!"

Ayrıca mağazanın salonlarında her zaman bir karışıklık olduğu gerçeği ile ilgili şikayetler çok, bu ayakkabı ikinci çifti bulmak zordur, fiyat etiketleri vb ters biçimde görülür. Aslında, bunu düşün. mağaza çalışanları bu aynı iddiaları ihtiyaç mı? Ben bu sorunların mağazaya mantıksız ziyaretçilerin hatam ortaya emin daha fazlasıyım. Bilindiği gibi yine herkesin yeteneğine sahiptir önce "TsentrObuv" self-servis, herkes yatıyordu kadar dikkatle kendi bulup katalogdan ürünler çalışıyorum, ama yerine koymak için ve olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, ve odada bir karmaşa var. Danışmanlar da her ziyaretçi için topuklarının üzerinde yürümek edemez ve onlardan sonra temizlemek için. en fazla dikkatli olalım ve danışmanlık TsentrObuv" nin işine saygı. çok farklı ses başından oysa Yorumlar.

Ama aynı zamanda yanıtları orada onaylýyorsunuz. Bize bunları aşağıda inceleyelim.

Zincir mağazalar "TsentrObuv". Müşteri yorumları - pozitif

Çoğu tüketici ki:

- Düşük fiyatlar (öğrenciler gibi özellikle).

- Düzenli promosyonlar ve indirimler.

- ayakkabı, takı, dekoratif objeler dolaplar - ürünlerin geniş yelpazesi.

- ihtiyacınız olanı bulmak kolay - Ayakkabı sezon yerleştirilir.

- Trendy, şık, canlı desenler. Kelimenin tam anlamıyla herkes Ya onun tadı bulabilirsiniz.

Zincir mağazalar "TsentrObuv". Müşteri Yorumları - negatif

- Kalitesiz.

Yukarıda açıklandığı gibi - Böyle parayla daha iyi talep etmek gerekli değildir. herkes gibi şanslı - Özellikle nadiren olsa da, çok kaliteli bir model olduğu gerçeği hakkında yorum gelmemiştir.

- neredeyse tüm noktaları "TsentrObuv" kötü hizmet.

Yorumlar burada basitçe kesintisiz! Bu vesileyle, size hemen iddia ile yetkililerle temas gerekenler ekleyebilir. Bu müşterilere yönelik böyle bir küçümseyen bir tutum önlemek için olduğunu. Sahibi o işe satıcı, onların ihmal dolayısıyla satış rakamlarını azaltarak müşterileri korkutup o mutlu olmayacak gibi görünüyor.

- Kesinlikle ayakkabı ovuşturarak. Bazı alıcılar kolaylık modelleri ile memnun, tam tersine, birçok rağmen, ayak parmaklarında veya aşınmış topuklar ya şikayetçi.

İnternet mağazası "TsentrObuv"

Bu konuda yorum gelince, birçok sitesi şey sipariş edilemez şikayetçi. Oranlar belirtilmedi. Genel olarak, sitenin son oluşmadığı muhtemelen önce. Hala gelmek! Biz bekliyor!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.