BilgisayarlarDefterler

Lenovo v580c: detayları gözden

Bugün bir dizüstü Lenovo v580c hakkında yazmaya karar verdi. Bu taşınabilir bilgisayar IdeaPad serisi yüksek popülerlik vardır, ama birçok kişi bu cihaz alıcılar çekiyor bilmiyor olarak gözden geçirilmesi, ayrıntılı olacaktır. Model hızlı ve olumlu nitelikleri bir yeri vardır ve ayrıca ekonomik bir maliyeti vardır. Karşılaştırma aynı zamanda Lenovo tarafından üretilen aygıt ThinkPad, kaynaklanabilir, ancak, özelliklerin bazı muzdarip olduğu tespit etmek mümkündür.

PC alternatif

Lenovo v580c modeli kişisel bilgisayarın değiştirilmesi için oldukça uygundur, fakat ona çok uygun değil kalıcı olarak bu cihazı giyerler. kapatıldığında vücut kalınlığı 35,7 mm'dir ve aslında resim çok hafif ve ince görünüyor yalnızca. Yeni cihazın dış veri eski modele göre çok daha iyidir, böylece bu defterin üretiminde bu hafif plastik değil, aynı zamanda metal sadece kullanıldı.

zayıflıklar

dezavantaj bile küçük ağırlıkta saptırır ince bir kapak olup, HP Envy cihazı 15 ile başlangıç karşılaştırma belirleyebilir, eğer özellikleri V580c önemli ölçüde aşağı. Genel olarak, tasarım daha modern olduğunu sadece söyleyebiliriz, ancak inşa kalitesi nasılsa aynı kaldı edilir.

fırsatlar

Bu devayse olarak - Lenovo v580c - karakteristikleri gerçekten çok iyi ve şimdi cihazda mevcut konnektörleri ve iletişim, hakkında detaylı konuşacağız. Bu portlar hakkında olumsuz yorum çok fark edilmiştir, ama hepsi aynı Eğer bir dizüstü olması gerekir. Bir bellek kartı okuyucu, hızlı iki video için çıkışlar, hem de birden fazla USB bağlantı noktaları vardır. Multimedya devaysa için bu yeterlidir. Taşınabilir bilgisayar adaptörü, kablosuz bağlantılar için sorumlu olan Centrino Wireless-N 2200 ile donatılmıştır, bu WiFi ve Bluetooth olduğunu. Ayrıca video için mevcut WiDi kablosuz iletim en ilginç şey. mSATA desteği olan bir özel yuva PCIe MiniCard, de bulunmaktadır. Gerekirse, modem taşıyıcı veya USB-sürücü yüklemek mümkün olacaktır.

birlik

Lenovo v580c ekipman mütevazı ve alıcıya kesinlikle hiçbir sürprizler sunmuyor: Bir eksi seçebilirsiniz. Sen laptop, adaptör ve pili olsun. Birçok torbanın sahibi olmak isteyen, ancak hiçbir maalesef vardır. Şimdi bakalım giriş cihazı Lenovo v580c içinde. selefine kıyasla klavye kesinlikle hiçbir şey almadı. . Giriş cihazının boyutları - avantajı içerisine uygun şekilde, tüm alanı kullanılan olduğu çağrılabilir 34x11 cm, başka bir düzen ve sayısı bir ped.

eksiklikler olduğu tespit edilebilir arasında dizüstü bilgisayar klavye olduğu bir arka ışık ile donatılmış değil, ama şimdi neredeyse her modern cihazda bulunabilir. Dokunmatik yüzey son derece kaliteli yapılmış ve tanıma yükseltilir. 10.5x7 cm ve pürüzsüz bir yüzey mükemmel eller dokunmak benimser - Boyutları küçük.

Genel olarak, Lenovo v580c bütçe türü isnat edilebilir ve öğrenci veya ofis işçi için en uygun olanıdır. düşük fiyat rağmen bu dizüstü avantajları vardır, örneğin, biz parlamayan ekran ve daha önce tartıştığımız rahat bir klavye, bahsedebiliriz.

Lenovo'nun dizüstü bilgisayarların çoğu başka serilerde temel, ama yine de bulmak kolay ve ucuz modellerin kendi hattına bağlanabilir.

çeşitlilik

Bu modeli satın almaya karar verirseniz yüzden aralarında farklı versiyonları, farklı bir yapılandırma mevcut söz konusu artık dizüstü,,,, o zaman her küçük ayrıntı dikkat etmek önerilir. Cihaz 2.5 GHz saat hızına sahip çift çekirdekli işlemci Core i3-3120M sahiptir. RAM - 4 GB Ancak basit işlemler için, hem de yeterli bir iş için. Sabit disk herkes için 285,14 GB tahsis hangi boyutunda 300 GB. belleğin geri kalanı kurtarma, hem de diğer çözümler için etkinleştirildi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu cihaz arkadan aydınlatmalı LED edilir bir anti-yansıtıcı ekran ile donatılmış ve bu cihazın ekran güneş ışığı alacak olsa bile, yönetmek uygun olacağını söylüyor edilmektedir.

Hepsi bu sürprizler değil. × 768 piksel 1366 - Geniş ekran ve pürüzsüz diyagonal 15,6 inç ve maksimum ayarlanabilir çözünürlük vardır.

seçerken Lenovo v580c değerlendirmeleri diğer kullanıcıların önemlidir. Şimdi olumlu ve olumsuz geribildirim bulmak kolaydır gibi, durma noktasına gelebilir. Tabii ki, bir kez doğru seçim zor olacak, ancak bunu yaparsanız tüm artıları ve eksileri karşılaştırmak ve ardından fiyata dikkatinizi çevirin, daha sonra tamamen cihazı tanımlamak ve bir dizüstü bilgisayar veya bir ihtiyaç yoksa görmek mümkün. Bu arada, Lenovo - Çince kökenli bir bilgisayar firması. marka Singapur kayıtlı. Bu durumda, Percheyze merkezi ABD'nin New York eyaletinde söyledi. Ana ofisleri Pekin ve Raleigh (ABD) bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.