İş Fikirler

İş - kahve makineleri (yorum). Eğer kayıt SP gerekiyorsa ne kadar ödemek geliyor?

Kahve - günümüzün en popüler içecek biri. O kabinde bekleyen bizim sabah yükselişi, ofiste öğle yemekleri, ulaşım bir gezi eşlik eder. Neredeyse her yerde metropolde albenili koku dikkatimizi çekecek - kahve makineleri çalışıyor. Bu bir içki sadece para harcamak değil, aynı zamanda onunla kazanmak için çıkıyor.

kazanmak isteyenler için

deneyimsiz iş için o ulaşılmaz, zor inanılmaz karlı ve aynı zamanda görünüyor. Bu her zaman böyle değildir: Kendi zekâ ve istikrarlı ve oldukça güzel kar karşılığında küçük bir yatırım yapabileceği alanları vardır.

ifadesini hatırlayın "iyi yaşamak ve iyi yaşamak için - daha iyi?" Aynı iş hakkında söylenebilir: İnsanlara kolaylık ve keyif vererek iyi para kazanmak için. iş, yorum çok olumlu - Bu tamamen kahve makineleri karakterize

Otomat - faydalı ve uygun fiyatlı

kazanç Bu tür bu yöntem uzun farklı varyasyonlarda tecrübeli girişimciler kullanılmıştır, dün icat edilmedi. "Otomat" olarak adlandırılan bu tür uzaktan iş terim - "makineleri aracılığıyla ticaret" İngiliz dan

Oldukça başarılı bu iş (kahve makineleri). Yorumlar acil İntikam göstermektedir. Kahve birçok kişi tarafından sevilen, iş maliyeti nispeten küçük - ve sağ pazarlama ile, iyi bir gelir elde etmek mümkündür.

Modern iş - kahve makineleri

Yorumlar yani özel ekipmanlar yardımıyla bile deneyimsiz girişimciler edebilir ticaret, bir iş kurmak için öneriyoruz. Ve bu seçenek aktivitenin başka alanını geliştirmek isteyen deneyimli iş adamları için uygundur gibi. Sonra kar uzun sürmez - Düşünmesi ve eylemlerini hesaplamak önemlidir. Bu durumda önemli olan birkaç puan:

 • Makine bir kalabalık yerleştirilmelidir, yer ziyaret: otobüs istasyonu, havaalanı, hastane, salon, kamu otoriteleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri - bir çok seçenek;
 • aslında, o küçük, ekipman yeterli 1Ç çünkü: çok sahibi oda soracaktır kira bağlıdır. m alanı (satış yüzdesi için pazarlık seçeneği vardır ama eğer - bu seçenek başlangıç için idealdir);
 • içki kalitesi eksik yok: fiyatı uygun olmalı ve kalite - yükseklikte mutlu müşteriler cihazın hizmetlerini kullanmak böylece;
 • gerek servis teknisyeni dışında ofis personel alımında ve aynı zamanda kahve makineleri karlı bir iş yapar;
 • girişimciler makinelerin başlangıç miktarı beşten az olmamalıdır gerçeğini lehine gözden, bu durumda, kar fark olacaktır.

Ben bireysel girişimciliği çıkarmak gerekir mi

Bu kahve makineleri anlaşılmalıdır - iş. Bu durumda tecrübeli Yorumlar resmi kayıt lehine. elektrik, su, kira, vergi ödeme kaynağı - bu amaç için tercihen resmi izne sahip.

girişimci durumunu oluşturacak akım ortamda basittir: İlçe vergisine veya tasarım devralacak kabzımal doğrudan başvurabilirler. Kayıt olduktan sonra, huzur içinde çalışabilir. iş (kahve makineleri) comments yapılması tavsiye gibi? Ben IP kayıt gerekiyor mu? evet - cevap nettir.

Bunun Lisanslama faaliyeti olduğunu eklenen bir artı, ama gerektirir sağlanmadığı bir sağlık sertifikası ekipmanları için. Genellikle makine satın uygulanır, bu nedenle fazla sorun o olmaz alıyorum.

Ne başlatmak için gereken diğer "maddeler"?

Herhangi bir materyal yatırımları bir iş olarak kahve makineleri gerektirecektir? Yorumlar sahipleri sadece otomat iş temini dahil özel şirketlerden malzemeyi elde etmek için tavsiye edilir. Bu neden önemlidir?

Kahve içecek ve satış makineleri satın alınabilir diğer bileşenler, özel bir şekilde ve onların yapışmasını hazırlanan ve dışlanan zaman tamamen topaklanmayı edilmektedir. Buna ek olarak, hammadde yabancı kokuları absorbe etmez kolay ve son derece çözünür, içki tat verme şaşırtıcı çıkıyor.

"Yakıt ikmali" için cihaz aşağıdaki ürünleri gerekir:

 • kahve;
 • çay;
 • Süt veya krem;
 • kakao ya da (makine tipine bağlı olarak) sıcak çikolata;
 • şeker;
 • maden suyu;
 • tek kullanımlık kapları;
 • karıştırıcı.

İlk başta, cihazı hizmet için personel istihdam etmek imkanı varsa, kendi çabalarıyla pazarlanabilir sonuçlanacaktır zorunda kalacak maliyetleri ve deterjanlar ve ekipmanı temizlemek için dezenfektan alımı, dahil edilmelidir.

Kısaca iş hesaplama

Nerede başlar? Sen iş (kahve makineleri) yapmak için nasıl bir plan yapmak gerekir. Yorumlar vaka ortaklaşa başlamak yararlı olduğunu göstermektedir. Mümkün olan en kısa zaman uzmanlar iyi bir kar elde etmek için beş kahve makineleri satın almak için tavsiye ve belli bir başlangıç sermayesi gerektirmektedir. Bu minimum dayanarak, aşağıdaki hesaplamalar olsun:

 • 90 000 ruble ortalama - 5 makineleri satın. bir birim; Toplam - 450 000 ruble;.
 • Bir ay boyunca malzemeyi satın - 18 000 ruble.

Aylık giderler:

 • kira - 1000 ruble dan. 5000 ruble toplam birim.;
 • Elektriğin ödeme - 10 000 ruble. Tüm ekipman için;
 • servis araçları - biri için 1000 ruble gelen; Toplam - 5000 ruble. Ayda.

Hatta şüpheliler sayma harcanan Of kolayca kahve makineleri anlaşılacaktır - iş.

ne kadar zaman Puanları kahve otomat amorti?

Projenin Telafi kira miktarına ve her şeyden kokulu içecek hazırlanan günlük bardak sayısından, teçhizat ve bileşenlerin maliyet bağlıdır.

aşağıdaki gibi ortalama rakamlar yaklaşık şunlardır:

 • bir fincan maliyeti - yaklaşık 10 ruble;
 • 30 ruble - yaklaşık bitmiş kısımların maliyeti.

Uzmanlar iyi bir gelir makinesi müşteriler nedeniyle bu cihazın kahve başka bir parti içmek istiyorum yani kahve makinesi düzenlemesi yerine yüksek geçirgenlik kaliteli ürün tarafından desteklenmesi gerekiyor günde 30 ila 50 bardak, üretir şartıyla elde edilebileceğini söylüyor.

İyi iş tüm koşullara bu şartlar ve konu altında (makinenin durumunu faaliyet su kalitesi ve bileşenleri, fiyat ve ürün kalitesinin avantajlı kombinasyonu), bu iş yatırımları bir yıl 9 aylık bir süre içinde ödemek.

iş 7 ayda zaten bir kar elde etmeye başlar, böylece bazı yetenekli girişimciler şeyler düzenlemek iskhitryalis! Bu durumda Elleri soğuk çünkü, insanlar sıcak kahve satın almak için daha istekli, sezonluk faktör oynamıştır.

Neden "eksi" kahve makineleri çalışır mı?

Her işte olduğu gibi, girişimcilerin bazı değerlendirmeleri tarafından onaylandıktan onların risklerini, orada otomat vardır.

 1. Her şeyden önce, başarısızlık cihazın konumu ile ilişkili olabilir: korumalı alanda pahalı ekipman faiz vandalların konusu haline gelebilir caddenin açık alan, daha güvenlidir.
 2. Ayrıca konumu ile ilişkili olan ikinci nokta, - kros insanlar. Müşterilerin makine sayısı gün, hafta veya yıl boyunca değiştirebilir. Girişimcinin hesaplamalar Cumartesi ve Pazar hariç zorunda kalacak Örneğin, organizasyon, hafta sonları kapalıdır.
 3. riskler aşağıdaki cihazın servis kolaylığı olur. yeni ekipman daha karlı satın almak için bu anlamda - garantiden yararlanmak mümkündür.
 4. o ev sahibine tek taraflı olarak yükseltmek karar mümkündür çünkü Öngörülemeyen faktör, kira olabilir.

iş yorumlar

İnsanların kahve işletme sahipleri kendileri hakkında ne dedi? İş dünyasında da kazançlı fırsatlar duyurmak kabul edilmemektedir - herkes kendiniz için bir yer ayrılacak koşar. Yine de kolay kullanılabilir yorumlar hemen tüm otomat sahipleri seçtikleri memnun sonucuna.

Bazı girişimciler pazar otomat makinesinin tıkanıklığı şikayet: tüm olumlu yerleri zaten işgal altında olduğunu. Buna biz sadece her zaman karlı bir yer olacağını unutmayın - sadece onu görmek ve bunu elde edebilmek gerekiyor.

kategorisinden değerlendirme çok var "Ben kullanılmış bir makineyi satın aldı." Makinenin kullanımında eski bakımı için harcanan çok fazla çaba ve para: iş bu grubun Konseyi yeni ekipman satın iyi olduğudur. değerlendirmeden zamanında zaman gerekli olmadığını açık: bozuk yeni makineler, ancak bu durumda, sahipleri kullanılan bu gerçekleşirse bir garanti, ücretsiz üzere getirilen cihazların üreticisi.

soru kira makinelerine yorum parçası. Her şey sahibi ile anlaşmaya bağlıdır. Bazı kiracılar, kazanan yere oldukça olumlu anlaşmalar ve "nişanlı" kusurlu birimine gelen altı aylık yatırımlarda böylece karlı yazılı. Bazı yorumlar bile seçilen çıkış olumsuz iş geliştirme durumunda değişiklik ve farklı bir konuma aramaya kolay birim kiralanan düşündürmektedir. iyi bir yer ve gelecekte çekebilirler: Kiracılar testinde amacıyla en iyi kahve makinesi "işe" derler.

Satın alınan malzemelerin kalitesiyle ilgili birçok yorumlar: araçların sahipleri sadece kahve ve su için özellikle önemlidir uzman tedarikçiler, onları satın almak için tavsiye edilir. Bazı işverenler makinesi bozuk olduğunda su işaretinin değişiklikten sonra hikayeler anlattı ya açıkçası kimyasal tat bütün parti kahve değiştirmek zorunda kaldı.

yanıtları incelendiğinde, kendi sonuçlarını yapabilirsiniz. Ardından, tarih iş projelerine en karlı birini açmak için bir eylem planı hazırlamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.