TeknolojininCep telefonları

Telefon Lenovo S850c: yorumlar, özellikler

Sen (çoğunlukla Çin'den) az bilinen şirketler çeşitli sahte üretim yapan duydum? Bunlar genellikle büyük üreticilerin telefonları başarılı modellerini kopyalayıp, "dolma" onların iyi (ve bazen ortalama) ekipman ve daha düşük bir fiyata satmak.

Bugün sadece bu telefon hakkında tutacak biz. Bu Lenovo S850C. Yorumlar gerçekten, olarak, alıcılar ve geliştirici modelinin resmi web sitesinde bilgiler, böyle bir model doğada mevcut olmadığını düşündürmektedir.

Bu nedenle, sırayla bunu satın almak ve bu yazıyı yazmak gerekir telefonun ne tür anlamaya.

Bu modeli nedir?

Yani, Lenovo S850C modeli gerçekten yok. Lenovo'nun resmi web sitesinde "Akıllı telefonlar" giderek, herkesin can olun. mükemmel performansa sahiptir ve oldukça göz alıcı tasarım "orta sınıf", modelleri biri - bir modeli S850 var. Aslında çünkü bu vicdansız üreticileri onun "klon" endeksini "C" icar, telefon kopyalayın. Uygulamada akıllı telefon Lenovo S850C yok rağmen.

Ancak, tamamen çıkar gözetmeksizin, biz bu modeli gözden geçirmek ve o kadar iyi, ne kadar öğrenmek için çalışacağız. Biz Çinli açık artırma ürünü olan talebi analiz eğer Sonuçta, insanlar onu orada almak çok istekli. Artı, aynı kaynak üzerinde bir mobil cihaz, özellikleri, yorumları hakkında bilgi bulunmaktadır. Bu bizim için modelin ne tür öğrenmek için büyük bir fırsattır.

Konut ve montaj

telefon monte edildi, başlamak için. Eğer bakarsan, orada yanlış genel, hiçbir şey Lenovo S850C müşteri yorumları hakkında bu konuşma, ne hakkında. fotoğraflarda konut birimi oldukça iyi görünüyor. Gerçek hayatta, ancak bu sıradan bir plastik olduğu ortaya çıktı açıkça orijinali yapılan hangi malzemeye gerisinde. Genel olarak olsa da sadece modeliyle doğrudan temas halinde fark edilebilir. Uzaktan bakıldığında, telefon Samsung Galaxy Alpha benzer. Nedeniyle cihazın bu tasarıma çekici çağrılabilir. Şüphesiz ve aranan üreticileri Lenovo S850C.

cihaz tasarımı

Ben harici bir video telefon hakkında konuşmaya başladı yana, yazının bu bölümünde kısaca tanımlarlar. Yani, özel bir şey, tabii ki, telif Çinli hak ihlalinde sunulmaz. akıllı telefon gerçekten son Galaxy birine benzeyen - telefon çok ince (kalın sadece 8 milimetre vardır) ve büyüktür. (Alpha daha net bir şekilde daha az olan) 5-inç girinti, bu durumda yukarıda ve aşağıda aynı anda. Bu nedenle, tabii ki, modeli daha az etkileyici görünüyor.

Bununla birlikte, "ev" düğmesi Lenovo S850C (yorumlar onaylamak) ve mükemmel görünüyor ve işlevleri. İçinde sensör, tabi ki yok, ama tabii ki hiçbir durdurması veya düzensizlikler görülmez yoktur.

işlemci

Akıllı telefon klon doldurarak ne tür Hakkında, başka bir hikaye var. İşlemci: Resmi olarak "orijinal» Lenovo S850C satan sayfasında, aşağıdaki teknik özelliklere belirtilen MTK 6592 2.5 Ghz saat hızında ile 8 çekirdek. o gecikmeden ve yavaşlama olmadan normal modda cihazı çalıştırmak mümkün olduğundan bu çok iyi bir göstergedir. Güvenle böyle bir makine satın alabilirsiniz ve o olacağını, endişe etmeyin gibi görünüyor "başarısız".

Ama gerçekte durum biraz daha kötüdür. Sahte hakkında okursanız Lenovo S850C değerlendirmeleri alıcılar, işlemci üreticisi aynı değildir koyar gibi görünüyor. Üye cihazınızda bazı teknik testler geçirdikten sonra (örneğin, sağlamak, AnTuTu gibi uygulamalar), onlar farkına dikkat çekti: telefon 4 çekirdekli oluşan, 1.2 GHz saat hızı ile zayıf bir işlemciye ayarlanır. Dört doldurma, telefonun mükemmel çalışmasını sağlamak gibi görünüyor olmasına rağmen, kullanıcılar etkileşimi ile bazı sorunlar şikayetçi.

akıllı telefon hafızası

Lenovo S850C yorumlarıyla ilgili okursanız telefonun hafızasına sahip olsa da, her şey yolunda. Söz verdiğimiz gibi, üretici microSD kart için, ek olarak sağlanması, ayrıca bir yuva 16 GB bellek kullanılabilir hale gelmiştir. Böylece, cihazın sahibi gerekirse telefon belleğinin hacmini genişletmek için yeteneği vardır.

yoldayken bu akıllı telefon rahat örneğin sevdikleri filmleri ve gösterileri izleyebilirsiniz çünkü bu, yararlıdır.

ekran

özenti Lenovo telefon S850C, hiçbir şikayetleri donatmıştır ekranında,. Prensip olarak, cihaz 1080 piksel 1920 çözünürlüğe sahip Çin kökenli IPS HD ekran gibi modellerin tipik bir maliyet olarak ayarlanır.

(Örneğin, göz kamaşması eksikliği ya da farklı açılarda aynı görüntü gibi) bir akıllı telefon, kullanılmaz Evet, her teknolojiler görüntü daha net iletmek için. görüntü burada daha mütevazı özelliklere sahip Samsung ve Apple'ın amiral gemisi modelleri, daha kötüdür. Görünüşe göre, olası için bütün mesele optimizasyon ekranları donanım, her zaman az bilinen üreticileri ve noname bütçe telefonlarında "acı" dır.

kamera cihazı

kameralı telefon aynı sorun var. 5 megapixel - akıllı telefon Lenovo S850C özelliklerini Açılış biz ana kamera 13 megapiksel ve ön çözünürlüğe sahip olduğunu görebiliriz. Genellikle fotoğraflarla yüksek kalite demek gerekir bu güçlü performans, gibi görünüyor. Ama o vardı!

Önemli bir parametre ayrıca otel kopyalar telefonlar farklı olabilir matristir. Eğer "Lenovo dışı» (S850c telefonda) üzerinde 5 megapiksel kamera ve 13 megapiksel kamera ile bazı Nokia Lumia yapılan fotoğraf kalitesini karşılaştırmak nedenle, değerlendirme açıkça Nokia daha iyi alır gösterecektir.

Yine diğer insanların cihazlarını çoğaltmak hayır "yeraltı" şirketleri var entegrasyon çözümleri ve teknolojileri, bir tür gelişiminde nedeni.

pil

Bu sefer işin - Yani, başka ne bugünün akıllı telefonlar için önemlidir. Telefonunuz önemli bir zamanda taburcu edildiğinde, çok kötü bir zaman kabul edin. Online haritaya giderek, arama yapmak Fotoğraf çekmek veya gösteriyi izlemek için gerek - Ve her şey olabilir. Farklı durumlarda mahsur pil ciddiye ruh bozabilir. Uzun hizmet etmek ve mümkün olduğunca az şarj edilmesi gerektiğini olacak cihazı seçmek için önemlidir.

incelememize bir sahiptir (orta dayanıklılık telefon nasıl göstermek yorum) "orijinal» Lenovo S850C amacı haline modeli hakkında özel olarak konuşmak durumunda pil kapasitesi 2800 mAh batarya. Doğru veya değil - söylemek zor, cihazınız pilin gerçek ayarını ölçmek için değil alıcıların çoğu (özellikle biz Çin sahteciliğe bahsediyoruz olduğunu göz önünde bulundurarak).

Yine de 2-3 gün tek bir şarjla bir modeli Belirtilen hizmet ömrünü satmak sitede; Lenovo S850C gerçek sahipleri (onlar muhtemelen sadece görmedim özellikler) aktif olarak kullanılmaktadır eğer telefon gün çalıştığını söylerken.

maliyeti

Cihazı anlatılıyor ve maliyet söz zamanı gelmişti. Daha önce de belirttiğimiz gibi Yani, (çünkü yasadışı kökenli) telefon isimsiz-firmalar tarafından üretilen bütçe modellere karşılık gelir. Buna ek olarak biz hangi müşterilerin şikayet etmek daha tutarsızlık özelliklerini ekleyin. Böylece, $ 120-150 oldukça makul bir maliyeti olsun.

Neden fiyat bu çerçevedir? Evet, cihazların satışı Çinli açık artırma çeşitli sağlayıcılar aracılığıyla gerçekleştirilir çünkü. $ 149 için - bu nedenle, bunlardan biri telefonla 119, diğer yandan bulunabilir. Ve birkaç gün fiyat sonra onlar ters yönde değişecektir gerçeği.

Nereden alınır?

Buna göre, sahte akıllı telefon S850C nereden sorusunun cevabı - Çince online mağazalar. Tabii ki, bunları satmak ve elimizdeki - El modelinden bir bülten panosuna veya bazı açık artırma alabilir. Hatta aynı telefon geçişte her yerde satılabilir, ancak, fiyatı çok yüksek ve bir buçuk katıdır yoktur.

resmi mobil ağa gelince, o zaman bulamazsınız böyle bir telefon yoktur. cihazın kendisi olduğu gibi, Lenovo S850C firmware Rusya'da satışa sertifikalı yanı sıra dünyada yayılmaya. Çinli dükkanlar bir istisna vardır - burada satın almak ve bu tür ürünler değil yapabilirsiniz. Bu telefon besbelli ucuzdur ana şey.

Site Aliexpress - bu hizmetleri aramaya değil, size en iyi bilinen ve kolay bir sunabilir. hiçbir sorun bulmak için - burada modeli kesin mevcuttur. mağaza tüm dünyada ücretsiz kargo üzerinde müşterilerine sunduğu - zaten bu burada alış "İçin" bir argüman olabilir.

önlemler

Tabii ki, sırayla önemli dezavantajı aynı üzerine tüccarlar tarafından sağlanan garanti edilmediğini bu makalede adamıştır bir telefon almak için "Ali".

Hatta modelin özellikleri gerçek hayatta biraz daha farklı verilere verilir çünkü ben bunu değmez, dolandırıcı istiyorum şaşırıyorum. Müşterilerin çalışmıyor gönderildi gerçek geri bildirim veya ayıplı mal, çok zordu iadesi vardır. Aliexpress başa çıkmak için kuralları bilmek - tek yolu, böyle bir durumun içine düşmemeye.

Her şeyden önce, mal almadan önce anlaşma teyit yok. Aksi takdirde, hiçbir şey kanıtlamak. İkinci - satıcının (Açık Uyuşmazlık) ile bir anlaşmazlık açmak için gereken kusurlu mal durumunda. Bu kısaca sorunun özünü tarif (eğer Google Çeviri kullanabilirsiniz).

bazı değerlendirme belirttiği gibi Satıcı yine otpishetsya ama, bazen argüman tamamlamak için kullanıcı zorlamak için bazı tutarsız saçma yazın. hile belirli bir süre içinde yanıt vermezseniz uygulama kaybolur, (genellikle 3-5 gündür), ve ihtilaf kapalı olmasıdır. - Senin görevin, yazma şikayet etmeye devam etmek ve her halükarda kendi başlarına anlaşmazlık terk etmek değil. Sonunda, parayı geri almak veya mal göndermeyi kabul edecektir. Daha iyi, tabii ki, bir şikayet yapma, opsiyon iadesi (Tam Moneyback) seçin.

kullanıcı yorumları

Sorabilirsiniz: "Ne cihazın yorumlarla ilgili? Eğer günlük kullanımda telefonu çalışıyor?". Aslında sorunun cevabı: Cihaz bir vicdani seller isabet durumda görev büyüktür gerçekleştirir. Bu seçmek için, emir ve "yüksekten düşüğe" yanıtların sayısı için bir filtre yüklemek emin olun. Yani yüzlerce insanı değilse binlerce satın ürünlerini bulabilirsiniz. Şansı onlar kusurlu bir ürün sattık, ancak şikayet etmeyin, çok az. Evlenmeye ne tam olarak olasılığı da düşüktür.

Ve genel olarak, telefon paradır. O çok fonksiyonlu, ucuz ve görünüş olarak oldukça yakışıklı (o arada, Android 4.4.2 sistemidir). Bununla beraber, film izlemek kitap okumaktan ve bazen zaman oyunları öldürme, eğlenmek rahat olacaktır. Aslında, başka ne tür bir akıllı telefondan gerek?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.