BilgisayarlarDefterler

Dizüstü Bilgisayar Acer Extensa 5620

Bugün, Acer Extensa 5620 dizüstü bilgisayarı hakkında konuşacağız. Bu konuda yapılan incelemeler çok çeşitli ve son derece objektif olmaya çalışacağız. Geliştiriciler, bu cihazı hızlı bir şekilde büyüyen bir iş için bir çözüm olarak yarattı.

özet

Cihazda Acer Extensa 5620 özellikleri, Intel'in mobil platformu Centrino Duo'yu, CrystalBrite'a ait tescilli teknolojili geniş ekran WXGA (15.4 inç) ekranını bir araya getiriyor. Ayrıca, dizüstü bilgisayarı ayarlama ve çalıştırma için benzersiz bir çözüm seti var - Empowering Technology. Acer Extensa 5620, 2,9 kg ağırlığında uygulama alanında etkileyici bir performans ve esneklik sağlar.

Paket İçeriği

Dizüstü bilgisayarın kendisine ek olarak, kullanıcıya şunlar var: yazılım ve sürücülerle sürücüler, telefon kablosu, çalıştırma talimatları, pil ve güç kaynağı. Bu paket Acer'dan dizüstü bilgisayarlar için standart olarak adlandırılabilir.

Ergonomi ve tasarım

Dizüstü bilgisayar karanlık plastikten imal edilmiştir. Bu durumda tasarım hem katı hem de çekici olabilir. Elemanlardan her biri kusursuz bir şekilde yürütülür, boşluklar ve boşluklar yoktur. Acer Extensa 5620'nin tüm kenarları yuvarlatılmıştır. Böyle bir kampanya dizüstü bilgisayarı daha çekici hale getirdi. Ses konektörleri ön tarafta, bellek kartları, Bluetooth, Wi-Fi ve çeşitli anahtarlar için bir yuva da mevcut. Dahili ses sisteminin hoparlörleri kenarlardadır. Solda aşağıdaki portlar bulunuyor: Kensingston, RJ-45, USB, monitör için analog çıkış, IEEE1394, S-Video, PCMCIA1 yuvası ve ExpressCard. Sağda optik çok formatlı bir sürücü var. Dizüstü bilgisayarın arka tarafında dahili modem için 3 USB, RJ-11 bağlantı noktası, güç kaynağı birimi için konektör, soğutma sisteminin ızgarası var. Dizüstü bilgisayarın altında her şey standarttır. Pil modülü burada bulunur.

Acer Extensa 5620'nin avantajı kavisli şekle sahip markalı FineTouch klavye. Çalıştırmak elverişlidir. İyi tasarlanmış ergonomik özellikler. Parmak yazarken yorulmazlar. Elektronik tuş vuruşu. Ctrl düğmesi sol alt köşede, sağda ise Fn. Enter tuşu dar. Soldaki yedi ek anahtar var. Bilgisayar yönetimi kadar çeşitli uygulamaları çalıştırmak üzere tasarlanmıştır. Dokunmaya duyarlı tablet, dizüstü bilgisayarın ortak renk gamutuna sahiptir. 4 yönde çalışan bir kaydırma tuşu da vardır. İşte dokunmatik yüzeyin pürüzsüz yüzeyi. Kullanımı inanılmaz derecede uygundur. Duyarlılık ve hızlanma ayarları değiştirilebilir.

Temel göstergeler 2 gruba ayrılmıştır. Birincisi dizüstü bilgisayarın ön kenarında bulunur. İkinci grup üç göstergeden oluşur ve güç düğmesinin yanında klavyenin üstünde bulunur. Pil, kablosuz arabirimler ve aygıt durumu önüne yerleştirilir. İkinci grup numlock ve scroll faaliyetini gösterir. Ayrıca, sabit disk sürücüsü göstergesi anlamına gelir.

Ses sistemi ve ekran

Bu defterin ekranında küçük bir kontrast ve parlaklık var. Bazı incelemelerde oyunlarda film izlerken rahatsızlıktan şikayet ediyor. Ancak, bu öznel verilerdir. Görüş açısı azdır. İncelemelere dikkat ederseniz, bu konuda eleştirilirler. Bazı kullanıcılar tarafa biraz saparsanız görüntü nazik olduğunu iddia ediyor. Ses sistemi ortalama yeteneklere sahiptir. Dahili hoparlörler, müzik dinlemeye nispeten sessiz kalabilir, çünkü bu durumda maksimum ses seviyesi azdır. Cihaz sessizce çalışır, ısıtma problemleri ortaya çıkmaz. Güçlü bir işlemci yükü durumunda fan hızı artar. Bununla birlikte, gürültü seviyesi düşük kalmaktadır. Intel Centrino platformuna dayanan taşınabilir bir bilgisayar kuruldu. 1.46 GHz'de çalışan bir Merom çekirdeği olan bir işlemci kullanılır. Artık Acer Extensa 5620 dizüstü bilgisayarıyla ilgili her şeyi biliyorsunuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.