SağlıkMüstahzarlar

Geveze akne, reçetesiz kullanımı

Birçok kişi olduğunu biliyoruz sivilce konuşmacı, bu hoş olmayan bir fenomen muzdarip olan herkesin sahip olmak istediği bir reçete. Ama biz, bütün güven verici değil herkes tedavisinde başarılı olacak gerektiğini çünkü. Sadece bireysel bir yaklaşım istenen sonucu elde edebilirsiniz. Her durumda ayrı ayrı incelenmiştir ve hekim uygun hazırlıkları seçer belirli zaman diyet atar.

Geveze akne, onun döküntü doğasına uygun olarak seçilen her bir reçete genellikle tonik yerini olduğunu ve kesinlikle günde bir kez uygulanmalıdır. formülasyonu hazırlamak için kullanılan çeşitli formülasyonlar. Bu nedenle, öncelikle bir uzmana görmek gerekir, bu nedenle bakış profesyonel açıdan, cildin tipini yanı sıra döküntü şiddetini belirledi. Ancak o zaman onun doktor kesinlikle bireysel tarifi prescribes konuşmacı akne atadı.

Çoğu zaman, aşağıdaki bileşimin meyilli için reçete uygulanır: Beş gram salisilik asit, kloramfenikol beş gram, borik asit bir miktarda elli mililitre, tıbbi alkol - elli mililitre olarak.

İkinci tarifi bileşime sahiptir: yedi gram streptotsida biriken sülfür yedi gram, salisilik asit, borik asit çözeltisi, iki yüzde çözeltisi elli mililitre - elli mililitre olarak.

eritromisin, dört gram, dört gram: kullanılan üçüncü tarifi malzemeler aşağıdaki bileşimlere sahip çinko oksit, - aynı miktarda salisilik asit ve borik asit çözeltisinin elli mililitre.

sivilce şüphesiz, geveze olmadan, bir uzman tarafından tutuklanmıştı bir reçete, olumlu bir etkisi olacaktır. Maksimum etki için, çoğu durumda, katran sabunu ile birlikte püre kullanılmasını tavsiye ederiz.

bu hastalıktan muzdarip Bazı insanlar, deneylerin her türlü pahalı kozmetik satın alma ve kendi üzerine taşımak başvurdular, ve hormonal ilaçların tedavisinde diğer tüm yapmak, kullanılan kan nakli. akne problemi tedavi reçete ve püre reçete çok daha hızlı ve daha verimli her şeyden önce, analizler teslimi için ve sonuçların temelinde hasta göndermek, semt dermatolog tarafından çözülmüş değil.

çok dikkatli olmak püre uygulayın. Çok sık bu yüzü silin ve şiddetle cilt yüzeyine baskı uygulamak demektir, püre mevcut çok aşındırıcı maddelerin bir parçası olarak, kurur ya yanıklara yol mümkündür. o gece ve temiz yıkanmış Yüz için arzu edilir, ve serin kaynamış su ile sabah durulama uygulayın.

akne Mash akne orta veya hafif için reçete edilir.

Hastalık çok ilerlemiş ise, tesis etkisiz olacaktır.

Konuşan alerji yüzeyi iltihabı azaltır rahatsızlığı azaltır. katran kullanılan katkı maddelerine ilave olarak ve bu Ihtiol ilave edilir. Sıvı bir pamuklu çubuk ile uygulanır, ve kurutulduktan sonra kolayca ılık su ile yıkanır. Ancak, allerjik döküntüler sistemin iç organlarda usulsüzlük işaret unutulmamalıdır. Bu tespit ve iç hastalıklarının nedenini ortadan kaldırmak için esas olan. Bir konuşmacı sadece temel tedavi tamamlar.

İyi bir konuşmacı stomatit etkili bir yöntemdir. Çocuklar çok sık hastalık etkiler. Hızlı pozitif sonuç tabletleri yarıyı, bal, bir çorba kaşığı nistatin, ham protein içeren püre elde edilebilir. Pürüzsüz kadar bütün bu dayak. yavaşça, hidrojen peroksit ile önceden emprenye ve parmak verilr çocuğun ağzına yün, silme izledi. aynı şekilde temiz bir pamuk kullanarak ağız çözücüye tedavi etmek. Bu prosedür dört ila beş günde tekrarlanmalıdır. Mash serin bir yerde muhafaza edilmelidir ve ihtiyaç yeni bir gün hazırlamak. İyileştirme genellikle ikinci gününde gerçekleşir. Bu durumda, bir çocuğun kullanması gerekir bir koruyucu diyet ve bol içki sağlamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.