Spor ve SağlıkKilo kaybı

Nasıl bir basın zayıflama göbek sallanmaya? Erkekler ve kadınlar için ipuçları

Şu anda, yöntem ve teknolojileri bir çok, özellikle karın, uyluk fazla ağırlığı ile mücadele için kullanılır. Bu zengin diyet ve hapları olduğunu. Ve biz basın karşıdan yükleme bahsedeceğiz göbek zayıflama için. Nasıl daha iyi etkili kilo kaybı olması, yapmalı?

basın kaya nasıl

Aynada kendime ararken (90 cm, erkekler daha az kadınlarda çevresini bel olmalıdır - 100 cm) görüyoruz, bütün şekil ile iyi değildir ve bu teyit edilir santimetre bant, bu sadece onların iştahını temper gereklidir yemek masasında değil, aynı zamanda fiziksel olarak meşgul. haberi sallayarak, karnına yağ çıkarmak - Sorunu çözmek için tek yol.

Burada, diğer konularda olduğu gibi, doğru bir yaklaşım çok önemlidir. Bu dersler onlar zarar getirmez şekilde planlanmalıdır anlamına gelir. her egzersize tabii başında, bunu 5-7 kez tekrar eder vermesi pek doğal olarak kabul edilir. kaslar gelişmelerin sayısı arttıkça bu tür tekrarlar arttırılmalıdır. Bu durumda, her egzersiz için 3 set yapmak önerilir.

Eğer nitel hareketini gerçekleştirmek nasıl etkilediğinden, ve en kısa sürede istenilen sonuca ulaşmak olarak basın sallayarak sen, karın kaslarında meydana stresi duymak öğrenmek zorunda.

basın indiriliyor evde göbek zayıflama

bel kolay değildir etrafında ekstra inç ile baş ve diyet hapları mükemmel bir sonuç vermeyecektir yana, göbek zayıflama için kaya basına gerekli hale gelir. Bu hızlı ve kolay bir karın kasları egzersiz ve mükemmel fiziksel şekil almasını sağlar.

Eğer fitness merkezinde girme fırsatı varsa çok iyidir, ama evde olabilir güzel ve esnek karın var. sabırla önce koymak sorunları yürütmek zor tren, sonuç lütfen emin.

Vücut zaten ısındıktan sonra başlanmalı basın egzersizleri ile çalışmak. Daha plastik olur ve sınıfları yaralanmaya neden olmaz.

Bu nedenle, öncelikle iyi bir egzersiz yapmak gerekir. Derin yamaçları ile kaslarını germek için gerekli olan, vücut kollarını ve bacaklarını çırparak, döner. Vücut dağılım ısı sonra, temel egzersizler geçebilirsiniz.

performansları çok önemli bir tarafı pürüzsüz ve doğru nefes olduğunu. Vücut gerilim nefes almak gerekli olduğunda dinlenirken, - nefes verin.

günlük olarak koşturarak, gerçekten beklenen başarıyı sağlayabilir.

Yeni başlayanlar için ipuçları: sınıflar için nasıl hazırlanır

Eğer yararlandı sınıflara spor eğitmenleri vermek yön kontrol seferde sağlık ve güzellik üzerine almaya karar yoksa ve mükemmel sonuçlar elde edildi.

Mide zayıflama Kaya pres aç karnına daha iyidir, yüzden yiyecek ve egzersiz başlangıcını alarak arasında en az 2 saat geçti önerilir.

yatmadan önce Eğitimi sabah veya 18 ile 19 saat arasında basınla bunu yapmak en iyisidir, böylece onun ihlaline yol açar.

İdeal açık havada basın salıncak istiyorum, ama iyi havalandırılmış oda da güzel.

faaliyetleri ve sonuçlarda önemli bir rol zihinsel tutumu var. aktiviteyi artıracak bir egzersiz sırasında neşeli, ritmik müzik kendine acıma arzusu engellemek ve böylece verimliliği artıracaktır.

Karın elastik için etkili egzersizler

beline ekstra inç başa tarih tesislerine geliştirilen birçok arasında sırtüstü pozisyonda çok etkili egzersiz tespit edilebilir. Nefesler burun yapmak. Her birlikte göğsünde katlanmış eller, avuç içleri yaklaşım önce, 10-15 santimetre başınızı ve bacaklarınızı kaldırın.

  1. 6 derin nefes gerçekleştirin.
  2. rektus abdominis indiriliyor. Daha sonra, sağ ayak çalışır. Sol bacak atlamak için - nefes verirken Nefes alırken o, dik bir şekilde yükseliyor. Altı kez gerçekleştirin.
  3. Obliques indiriliyor. Eller sağ ayak için ulaşır. nefes lift üzerinde onu sol bacağına eklemek nefes verin. Altı kez tekrarlayın. Ardından, aynı sol ayak.
  4. Bir önceki egzersiz tekrarlayın fakat eller sol bacak yönlendirilir.
  5. sağ bacağa elleri. dikey olarak inspirasyon artış her iki bacak. nefes verirken, başlangıç pozisyonuna bunları ihmal.
  6. Sol ayak el. Yukarıda açıklanan egzersiz tekrarlayın.

setleri arasında birkaç saniye ara vermek gereklidir.

Karnın tüm kaslar için 6 egzersizleri

kasları güçlendirmek için birçok teknik kendi yöntemleriyle bunların her etkili vardır. birden yol bulmak Lütfen, mide kaldırmak için bir basın sallanmaya kolaydır. Bu üst, alt ve yan kaslarının bir çalışma gerektirir. Bu grupların her biri günde iki egzersizleri üzerinde yürütmek için yeterli olduğunu ve sonucunu yakında göreceğiz.
karın kaslarının üst kısmının 1. Çalışması:
- Ayaklar - omuz aralığında açık, eller - bel hatta. dairesel bir hareketle 10 kez gerçekleştirilmesi, üst vücut geçiş. bir yönde Birinci ve sonra diğeri. yamaçlar geri geri zarar vermemek için, mümkün olduğunca çok taşırlar.

- sırtüstü yatmak. Silah dizleri bacakları bükülmüş, yukarı doğru uzatılmış. Derin ilham kaldırma kolları ve üst gövde soluk verme üzerine, lomber zemin kaldırmadan yukarı çektiğinizde - ilk konumuna ve egzersizi 10 kez tekrarlayın.

2. basının alt kısmından çalışır:
- sırtüstü yatmak. genişletilmiş Bacaklar, elleri karnına katlanmış. Egzersiz iki dakika boyunca tekrarlanır. Eğer tüm gücüyle o çizmek nefes verirken, mümkün olduğunca karın şişirme, Nefes.

- 15 saniye - Sırt üstü yatarken, 10 tutun düz bacak kaldırma, bir nefes al. nefes verirken yavaşça alt günü.

3. Obliques güçlendirmek için:
-, sırtında başının arkasında katlanmış ellerini Lying. Nefes alın - Bacaklarınızı 90 0 yükseltmek, diziyle zemin ulaşmaya çalışıyorum, sağ tarafını indirin. Nefes - ayaklar yukarı. Daha sonra ters yönde tekrarlayın. 10 kez 3 set yapmak önerilir.

- Ayağa duran, onları daha geniş koydu. başlangıç konumunu, daha sonra diğer tarafa - nefes verirken sen sağa yalın nefes zaman. Biz 1,5-2 dakika egzersiz devam ediyor.

Sonuç 4-6 hafta içinde beklenebilir. Düzenli sınıflar güzel basına için ön koşuldur.

Neden yararlı pres ayakta indirmek için

Düz mide ve kızlar için iyi haber - modaya uygun ve güzel, ama aynı zamanda çok kullanışlı ibaret değildir. yanı sıra doğum sırasında, bir çocuğu yataklık zaman iyi gelişmiş karın kasları çok yararlıdır. İyi tasarlanmış, onlar hızlı iyileşme ve doğum sonrası dönemde katkıda bulunacaktır. Yani gençliğinde basın zayıflama mide pompalama başlar ve hayatı boyunca bu işleme devam etmek gerekir.

Bazen basına egzersizleri değiştirmek yararlıdır. Bu kaslar kez daha karın yağ oluşumuna neden olabilir monoton eğitim alışması gerçeğiyle açıklanabilir. Basın standı indirmek - Bu durumda, biz göbek zayıflama devam edecek kompleksi, değiştirin.

Orada egzersizleri çeşitli koleksiyonları vardır, ama bunların hiçbirini performansında kasların çok sayıda çalıştı. Bunlar, denge iyileştirilmesine katkıda Doğru bir duruş oluşturur.

Basın ayakta pompalama için 6 egzersizleri

zayıflama abs göbek ayakta 10 dakika boyunca günlük olarak çalıştı son teknikleri, biri (egzersizler çok basit ve erişilebilir), altı hareketlerin bütünüdür. Onların uygulamada ağırlık gerektirecektir. Bu bir halter, top ya da su sadece bir şişe olabilir.
1. Bacaklar, kollar başının üstünde kaldırdı. eller çorap ulaşmak, bükmeden, sağ ayağını 20 kez kaldırın. Sonra bıraktı.

2. eller ağırlık tutun, sağ bacak 90 0 yükseltildi ve dizden bükük. soldan sağa çapraz Dolgu Maddesi hareket. Diğer bacak tekrarlayın. Hareket 15 defa yapılır.

3. kollar birlikte ayaklarınızı göğüs seviyesinde zemine dirsek paralel olarak bükülür. teker sağa ve sola mümkün olduğunca tane ayak çevirerek 2-3 dakika atlayışları gerçekleştirin. yerinde Eller.

4. Ayaklar omuz bel üzerinde, ayrı eller genişlik. Biz, 2 dakika boyunca, gövdenin üst kısmının telaşsız dairesel hareket işlemek.

5. Bacaklar kafası üzerinde yükseltilmiş kale geniş, elleri sağlar. Bileklerinden bükme, sol omuz, elleri karşılamak gidin sağ ayağını 15 kez kaldırın. diğer tarafta tekrarlayın.

6. Ayaklar omuz aralığında açık, bel, vücudun sağ dirsekten sağ virajda el sol. sağ bacak ve diz dirsek çekilir kaldırın. 15 kez tekrarlayın. sol tarafına gidin.

Bu çok etkili egzersizlerin sonucu uzun yapmayız.

Tembel için basın şişirmek için nasıl Önerileri

Japon bilim adamları tarafından geliştirilen düzgün bir basın zayıflama göbek sallanmaya nasıl başka bir yöntem yoktur. Bu etkinlik çok etkilidir. İlk bakışta, karın yağ Yanan ve medyayı güçlendirmek karın boşluğunun kaslarına statik etkileri nedeniyle bir ... basit, ama.

sınıfları için silindiri gerekir. Bunu büküm, havlu kullanabilirsiniz. yaklaşık 10-12 cm çok uygun silindir ped çapı.

egzersiz başlamadan önce, sert bir yüzeye arka sırt sırta koymak bir rulo otururlar. Ve şimdi biz buna geri gidin. Mümkün olduğunca geniş bacakları itmek ama ayak parmakları dokunmadan böylece. Elleri elleriyle yere yatmış ve küçük parmaklar dokunmadan böylece Eller başının üzerinde çekin. poz çok zahmetli bir iştir. Kök 5 dakikaya kadar bir tedrici artış ile 1 dakika arasında olabilir.

Bu beş dakikalık günlük yalan bir ay sonra, onun düz elastik karın bakarak durduramaz.

Bir basın adamı nasıl oluşturulur

Çok fazla adam onlar bira karınlarını ve sürüş geliştirmek, aşırı kilo muzdarip. Ama muhteşem bakmak isterseniz, yerine bir topun 6 zar var, biraz üzerinde çalışmak zorunda.

Kaya basın zayıflama göbek adam çeşitli yolları olabilir. birçok teknik, egzersiz kompleksleri vardır. Ama en iyilerinden biri oluşan bir programdır:
- Kayış: sırt, kalça, karın, omuz güçlendirir;
- Egzersiz "dağcı": karın kasları, kalp, kalça güçlendirir;
- Eğer kucağına ayakta pozisyonundan kaydırma hangi bir silindir ile egzersizler çok iyi bir basın üzerinde çalışılmış;
- Vis, gövde ve bacaklar dik açı oluştururken;
- çocukluktan tüm tanıdık "bisiklet",.

Bu basit ama çok etkili egzersizi haftada üç kez yakalamak, bir ay çok daha iyi bir pres olabilir ve hatta küp övünebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.