Ev ve AileEvcil

Ne yılan hayvanı olarak uygundur?

Dünyada yılan yaklaşık 2800 farklı türler vardır. Ve bu sayı her gün daha fazla hale gelmektedir olarak, düzenli olarak değiştirilir.

Ama yılan değil tüm türleri evcil haline gelebilir. En yaygın aile boagiller, pitonlarına ve Colubridae aittir. muhtemelen internette arayacaktır eğer bu tür hakkında çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz rağmen. tek bir çatı altında sizin ve aile ile birlikte alabilirsiniz yılanların en yaygın türleri Aşağıda bulunmaktadır.

Ama aynı zamanda bir favori pet olabildiğince diğerleri bu tür kafayı alamadım.

koşucu

Kırmızı-yılanlar Bu tür düzenli bir hayvan olarak kabul edilir. Onlar uzunluğunda yaklaşık 10 metreye kadar büyür. yılan Bu tür hayvanlar için bakım zamanım yok olanlar için uygun değildir. Yılan büyük sıçan veya tavşan yeme ve yaklaşık 30 yıldır yaşayabilir. Onlar kuyruğunun ucunda onların ilginç kırmızı işareti tanınırlar.

Kenyalı kedi yılan

Büyüklüğü - yaklaşık bir buçuk metre, delikler açmak için bir sevgi ile eşsiz yaratıklar. Genellikle kum altında vücudunun tüm gömüldü ve sadece küçük bir kafası dışarı çıkmalarına izin uysal yılanlar. Bunlar güzel sarı ve kahverengi desenli boyanmıştır.

yuvarlak piton

Bu bir evcil hayvan olarak tutulur en popüler yılan, çok huzurlu ve uysal olduğunu olasılıkla gerçek değildir. Uzunluğu 2-5 metre, on yıllar boyunca yaşayabilir. Bu piton zaman tehdit zaman devirdi şeklinde, yoğun yuvarlak topun adını alır.

Bu yılanlar özel dikkat gerektiren ve çocuklu ailenin bakım için idealdir yoktur.

Koyu kaplan piton

Bu büyük yılan, ama yine de birçok kişi bir hayvan olarak bunları kendiniz seçin. Onlar uzunluğunda 15-20 metre (ve bazen daha fazla) büyüyorlar. Biermann'ın (dedikleri gibi), genellikle oldukça uysal, ancak küçük yuvarlak piton daha aktiftirler.

Bu büyük çocuklar daha ölü fareler ya da diğer büyük kurbanları ihtiyaç besleyin. Nedeniyle ağır ağırlığı nedeniyle, bu piton iyi yetişkinler sorumlu sahipleri için uygundur.

yeşil ağaç piton

Birçok sürüngen severler büyük ilgi Bu yeşil yılan. ağaçlarda yaşayan Yeşil pitonlar, özellikle küçük dalları üzerinde, zarif bir halka içinde kıvrılıp ağaca asmak ister. yaklaşık 7 metre - Bu çok parlak yeşil (bazen sarı) dev yılan, onların uzunluğudur. Bu nedenle, genellikle yaşadığı bir ağacın dalları, üzerinde yakalandılar.

Kan piton

Bu iştahlı özel bir tür olarak bilinir. Kan piton - güzel desenler ile tıknaz yılan. Bunlar kısa kuyrukları var ve onlar uzunluğu 8 metreye kadar büyüyebilir. Piton genellikle kendi vücudu üzerinde görülebilir tuğla kırmızısı lekeler, kendi adını almak.

kral yılan

Onlar bir süt yılan gibi şeylerdir, ancak hala kral geri kalanına kıyasla onları değil o kadar bireyleri ve küçük hale getiren uzunluğunda 6-7 metreye kadar büyür. Onlar diğer yılanları yiyebilir tam hazır altındadır gerçeği kral denir, bu nedenle rahatsız edilmek istemezler. Bu tür Kuzey ve Güney Amerika'da bulunabilir ve bunlar düzenli olarak tutsak doğurmak, bu nedenle kolayca böyle küçük hayvan bulabilirsiniz.

Süt yılan

Bu yaratıklar genellikle evcil hayvan olarak seçildi. Bu yılanlar zehirli mercan yılan renk desenleri taklit eder.

Genellikle "kırmızı üzerine sarı seni öldürmek ve siyah üzerine kırmızı olacaktır. - Arkadaşınla" demek Bu mercan yılan ve sütle görülebilir bantları için geçerlidir. kırmızı bant yanındaki siyaha - mercan kırmızı çizgili süt ederken, sarı yanında yer alır.

sıçan yılan

en önemli yılan Belki bir. Bu onun iyi atletik yeteneği yardımıyla eksikliği parıltı ve güzellik için telafi eder. Her ikisi de yüzmek ve ağaçları tırmanabilir, aktif bir yılan. Onlar bir çıngıraklı yılan gibi en azından biraz olmaya vücutlarını küçültmek için çalışıyoruz. Bu özel yemekten önce avını boğar ve Kuzey Amerika her yerinde bulunabilir.

mısır yılan

Bu yılan tüm önceki akrabalarının olduğu gibi etkileyici boyutu olarak kesinlikle değil, ama aynı zamanda çok teraryumun deneyimli sahipleri tarafından sevilen, en popüler.

Mısır koçanı, genellikle yaklaşık 5 metre yükseklikte yerleştirilmiş ve bir çok yılan için mükemmel bir yaşam alanı olan. Onlar seçici ve oldukça uysal yaratık olduğu bilinmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.