Spor ve SağlıkKas yapmak

"Laktomin 80": yorumlar. geynerler

yararları ve spor beslenme bugün tehlikeleri tembel sadece duymamış, fakat netlik bu konuda hala orada. en bu konuda birlikte bulmaya çalışalım. Bugün "Laktomin 80" adı verilen ucuz bir spor beslenme bahsedeceğiz. Peynir altı suyu protein endüstrisi oldukça popülerdir yüzünden gözden bugün oldukça basit bulmak için.

Mi peynir altı suyu proteini size para kazandırır

Bir bankada toz Alış, sen, tabii ki, süt üretiminin atık ürünlerden imal edilmiştir, çünkü nispeten az parayla protein bol alıyorsanız düşünüyorum. Biz karşılaştırdığınızda Ama aslında, örneğin "Laktomin 80" (bunun bir yorum olarak nitelendirdiği hatta lider koç milli futbol takımdan ayrıldı en uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli doğal peynir altı suyu proteini) doğal ürünler (et, peynir, süzme peynir) ile, bu çıkıyor onlar maliyeti hakkında aynı. Tabii ki, protein konsantresi imkansız normal diyet yerine, yanı sıra spor bir sporcu için beslenme et yerine zordur. Ama yine de açıklayıcı rakamları görmek istiyorum. Saf protein kilogram 1000 ruble mal olacak, yani Örneğin, peynir altı suyu proteini bir kilo "Laktomin 80" Size 800 rubleye mal olacak, ancak protein konsantrasyonu 80% olarak. Buna karşılık, tavuk göğsü% 22 protein içerir, ancak 230 ruble değer. Yani maliyetinin bir sonucu hemen hemen aynı olmasıdır.

Saf protein veya kimya

Muhtemelen zor değil gerçekten vücudunuzun yararına çalışacak ürünün aynı miktarda vermek. Ancak, bunun olmadığını şüpheler gerçekten çok pembe vardır? Sert farklı lezzetleri ile protein konsantresi düşünün, özellikle inanmak. Bu benzersiz tatlandırıcılar ve aromalar, bazen boyaları ve ilave edilir. Güvenilir bir üretici, örneğin, "Laktomin 80" den en kolay protein kullanılarak yapabilirsiniz, bu katkı maddelerinin karşı vücudunuzu koruyun. o büyük ve ciddi Alman şirketi üretimi tarafından işgal ve dünya çapında taraftarlar fazlasıyla vardı çünkü bunun gözden geçirilmesi, kötü olamaz. Optimum oran "fiyat-kalite".

Orijinal veya sahte

Eğer toz orijinal ambalajında değil satın Aslında, bu bir sahte rastlamak için büyük bir şanstır. Bu durumda, sonuçları böyle "Laktomin 80" olarak, Avrupa'da spor beslenme lider üreticisinden doğal ürün içindir para kurtulmak için aslında verilen çok farklı olabilir. Ayrıca en iyi ihtimalle ucuz Çin konsantre veya olabilir kurcalamak, yağsız süt. Nasıl sahte tanımak için? Tabii ki, bu kesin sertifikalı bayi tam olarak istediğini verecek şirket dükkanı, mal satın almak en iyisidir. Bu mümkün değilse, satın alma, sadece etiket serum protein içeriği içeriği olan% 80 olduğunu gösterir orijinal ambalajında, konsantre.

Protein zararlı olup olmadığı sağlığına

ciddiye sporu sürdürmeye karar verdi herkes için şüphesiz önemli bir soru. iyi bir kaynağı olmadan kaslar büyümez olacak ve mümkün yağ ve karbonhidrat ek safsızlıklar olmaksızın saf protein toplu bir konsantre elde etmek için yapar. Bu vücut yağ azalacak ve bunun altında kas rahatlama ortaya çıkmaya anlamına gelir. Ancak, birçok kişi yanlışlıkla sentetik protein ve anabolik steroidler ile karıştırılmamalıdır. Aslında, bununla birlikte, sağlık proteini zararlı olup olmadığı hakkında konuşurken, bu spor doktor yönetiminde, doğru almak gerekir hatırlamak gerekli aynı şey değildir. Ama sağlığınıza zararlı olabilir, arkadaş tavsiyesi üzerine odaklanarak, kendilerini proteinleri kendini tayin eder.

kontrolsüz alımı sonuçları

ürün kalitesi değil aynı zamanda doğru yaklaşım sadece yararlı değişiklikler vücudunuzda oluşacak garanti etmektir. insan sağlığına ilk ciddi hasar proteininin yüksek dozlarda alınmasını neden olabilir. Bunun bir sonucu olarak, büyük ölçüde vücudun magnezyum, demir, sodyum, A vitamini ve nikotinik asit miktarını da arttırır. Bu hoş olmayan bir dizi etkinlik yol açar, sonuçları mide ve mide bulantısı, yorgunluk ve görme bozuklukları bir ağrı olabilir. vücuttaki bir protein aşırı kemik kuvvetini de etkilemektedir kalsiyum kaybı artar.

, Satıcıya bir lisans sor ürünün kalitesini kontrol etmek ve sporcu beslenmesinde bir uzman ile konsültasyon için gitmek unutmayın.

Uygulama Notları

Önerilen protein konsantresi ve çok ince insanlar, normal vücut ağırlığı ve obez çok kuruma dönemde muhafaza etmek olduğunu belirtmek gerekir. Her iki durumda "Laktomin 80" için idealdir. Nasıl alınır? Bu şimdi biraz daha konuşmak şeydir. ideal zamandır bu ürünü kullanmak için - hemen sabahleyin bir egzersiz yaptıktan sonra. Ancak, olası başka egzersiz öncesi yemek ve bir saat arasına kullanılacak. Bir gün içinde koç tavsiyesi bağlı Daha proteininin sindirimi vücut eşzamanlı olmadığını hatırlatmakta fayda var yaklaşık '30 3 ila 5 porsiyon gelen tüketilebilir. Ve proteinin% 50 sıradan gıda gelmelidir unutmayın.

Ve egzersiz ve kilo kaybı vücut kaslarınızın bunu telafi etmek tahrip olacağı anlamına gelir içinde bir eksiklik, deneyimleri nedeniyle öğün aralarında protein ile vücut sağlamak için çok önemlidir eğer. Bu bir dizi ve kilo kaybı gibi sürecini etkileyecektir. kilo kaybı bir kısmı aslında tek tek bireyin anayasa, orijinal ağırlığının, sağlık durumuna ve isteklerine dayalı olmalıdır "Laktomin 80" atamak '15 eşit bir standart tek doz bir buçuk olduğunu unutmayın. Ama en önemlisi - mükemmele ulaşmak için onun arayışı içinde aşırıya kaçmayın.

fiyat aralığı

Ne kadar "Laktomin 80" ilacı aldıktan sporcusu mal olacak? kilogram başına fiyat belli oldu - yaklaşık 800 ruble (tatlandırıcılar olmadan). o (aslında seyreltilmiş süt gibi oldukça nötr tat) çok tatsız görünüyorsa, farklı katkı maddeleri ile diğer seçenekleri satın alabilirsiniz. bu tür ürünlerin maliyeti şimdiden 1100 ruble olduğunu. Aynı zamanda, önceden kendi ihtiyaçlarını analiz eder. kolay Birisi ağırlık tozun bir kilogram satın almak. Proteinin çok gereklidir olmadığından Ama, sadece orijinal ambalajında 15 kg'lık çanta satın daha kolaydır. "Laktomin 80" (hemen hemen her tüketici tanıklık bir inceleme) ve hiçbir reklamı marka arasındaki fark, ama neredeyse yarısında tasarruf. Bu nedenle, sporcular için harika bir seçim, yüksek kalite ve çok pahalı bir üründür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.