SeyahatYol tarifi

Bear Lake - Kurganskiy Izrail

Ayı Gölü çünkü şifalı tuzlu suların birçok tanıdık. En yakın kasaba - Barrow, kendisinden önce yüzseksen kilometre.

Bu su gövde, iki bölüme ayrılır, bunlar küçük boğaz birleştirilir. Ayı Gölü onun ikmal meltwater tarafından sağlanmaktadır, hiçbir lağım vardır. Bu boyut (61 kilometrekare), ancak sığ (- bir metre yirmi santimetre maksimum derinlik) oldukça büyük.

gizemli efsanesi

Efsaneye göre, bu gölün suları bir zamanlar ayı kendi hasta bacağını tedavi etmiştir. gölet mucizevi şifa sonra buna göre şu anki adını bu canavarın hatlarını bulundu ve.

bu yerler insanların Kalkınma on dokuzuncu yüzyılın başlarından birlikte çalışıyor. İlginç olan şu ki, şifalı çamur tamamen tesadüfen keşfedildi. Başlangıçta, yerel halk tuz daha ilgilenen, yağ bol miktarda su bulunur.

Yolun yönlü zamanı

Başka Dead Sea Bear Lake aradı. Nasıl, onlara kendi sağlığını geliştirmek isteyen kişiler ile ilgilenen olsun. Kurgan İsrail tren ( "Petuhovo" istasyon inin) üzerinde olabilir sözde Reach, otobüsle ( "Petuhovsky Gümrük" dur) ya da araba ile (Barrow dan Petuhovo için, o zaman "Ayı Göller" sanatoryum yönünde bir dönüş kaçırmamak önemlidir uygun işaretçi).

Hatta görünüşte Göldeki su, yüksek derecede konsantre tuz çözeltisi benzer. tanıdık bir şekilde yüzün başarılı olmak olası yoktur. Gerisi suya düşüp esinti iradesine verilen nedeni budur. Yılın ılık zamanlarında su sıcaklığı yirmi dereceye ulaşır. Cilt görünür tuz kristalleri bu tür tıbbi prosedürler iletken sonra. alan için norm - Ama, bu fenomen korkmamalı.

Suyun tedavi edici özellikleri

Ayı Gölü onun şifalı suları ile ünlü, pek çok hastalığa karşı kaydedilir. Şifalı sıvı kütle metabolik süreçleri aktive eder, ve buharlaşma sinir sistemini yatıştırıcı teşvik eder. En etkili tedavi göl silt çamur bileşeni olarak kabul edilir ve hatta daha yararlıdır edilir Dead Sea çamuru! Birçok tatilcilerin gelecek için doğanın inanılmaz hediye üzerinde stok şansı kaçırmayın. Bunlar çeşitli kaplar içinde kir toplar ve yanı sıra hastalıklar ve sinir ve kas sistemleri, jinekolojik hastalıklar kurtulmak için evde kullanmak boyunca alınan.

Onlar da sanatoryumun topraklarında eşsiz maden suyu kuyularının kaynağıdır "Göl Ayı". tedavi için fiyatların bir buçuk arasındaki kişi başına günlük yatak başına bin ruble değişir. Herkes hidroterapi, çamur terapi, fizyoterapi, bitkisel ilaç, masaj terapisi, lazer delinmesi, speleoterapi ve fizik tedavi ders alabilir. "Ayı-11" adı yerel maden suyu, kronik enterokolit, gastrit, kolit gösterildiği gibi, karaciğer, kolesistit, angioholitah, pankreatit, diyabet, obezite, gut, ve rahatsızlıkları ürat zayıflık, oxaluria, fosfatüri yanı sıra, safra yolu kronik hastalıklar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.