Hizmetler

Kurye hizmeti SPSR Express: yorumlar

ne olursa olsun bir bütün olarak ekonomide durumun aktif büyümek mümkün olanlar da dahil - Rusya'da ekspres teslimat segmentinde dahil, malların taşınması için Pazar hizmetleri. Bu tür hizmetler için talepte bir artış tespit dalları bir dizi dinamik gelişme ile kolaylaştırılır - örneğin, bu online ticaret için de geçerlidir. En ünlü ve en önemlisi, navlun segmentinde pazar şirketlerin aşağıdaki ana eğilimler SPSR Express ifade eder. şirketin iş organizasyonun özellikleri nelerdir? onlar onun müşterileri ve çalışanları hakkında ne yazıyorsun?

Şirket Genel bakış

Rusya'da ulaştırma hizmetlerinin pazardaki en ünlülerinden, 2001 yılında kuruldu - bu marka bu nedenle pek temalı çevrimiçi portallarında bulunan yorum bunlardan SPSR Express Company,. Uzmanlara göre, şirket ekspres taşımacılığı sektöründeki liderleri aittir. Başlangıçta, şirketin ekspres posta formatının oldukça dar segmenti osuschetvlyaya teslim hizmet vermektedir. Ama sonra, çeşitli yeniliklerin giriş olarak, şirketin tam teşekküllü ekspres operatör federal düzeyde dönüştü.

Şimdi şirket SPSR Express, çeşitli biçimlerde ve boyutlarda Rusya'da ve yurtdışında kargo teslimat için hizmet bir dizi sağlar.

şirketi Tarihçe

Şirketin gelişim tarihine aşina olmak yararlıdır. Bu daha iyi organizasyon SPSR iş özelliklerini anlamak, hem de daha objektif kullanıcıların SPSR Express ve uzmanlar hakkında söylediklerini değerlendirmek için yardımcı olacaktır. Ağın portallarında temsil şirketlerin Yorumlar, genellikle sadece gerçek olgulara karşılık gelmez - örneğin, bir ya da başka bir kullanıcı şirkette olmayan hizmetler ve altyapı değerlendirir, ya da sonradan belirli bir şehirdeki bir yorum bırakarak göründü gerçeğine dayalı .

Böylece, şirket 2001 yılında kuruldu. Moskova (Rusya sermaye merkez ofisi yerleştirildi), St. Petersburg, Kazan, Nijni Novgorod - servis SPSR Express şirketi oldu ilk şehir. En kısa sürede o aktif olarak büyük bir coğrafi kapsama şube ağını dağıtmak başladığında: Kaliningrad Rus Sibirya şehirlere. Kurumsal gelişme de ajans ağını yardımcı olur. Aralık 2004 olarak, marka Rusya'nın tüm bölgelerinde mevcut olmuştur. Akabinde SPSR-Express Company (yorum Uzmanlar pozitif tarafta kararı karakterize edebilir) kendi rota ağını kullanmaya başlar. Bu malların taşınması için sorumlu tek bir bilgi-teknoloji merkezini oluşturur.

2005 yılından 2007 döneminde, şirketin aktif devlet kurumları ile işbirliği - özellikle de posta hizmetleri sektöründe sivil toplum operatörlerin bir ulusal dernek kurmanın girişimi çerçevesinde. Ekim 2005 olarak, iş büyüme şirketlerin yılda yaklaşık% 90'ını.

2006 yılında, marka Rusya'da Ticaret Odası girer bunların bir kısmını temsil etmekte olanlar, ilkidir. şirket, iş geliştirmeye büyük Rus şehirlerde kendi geçiş merkezlerini oluşturur. altyapı veri elemanlarının oluşturulması Rusya'nın bölgeleri arasında kargo hareketinin verimliliğini artırmak ve ulaşım maliyetlerini azaltabilir.

2007 yılında, SPSR Ekspres Corporation Rus başkentinde açılan 10 bin metrekare topraklarında büyük bir teknoloji lojistik merkezi (uzman yorumu da kararın beğenisine tanıklık edebilirsiniz). M. m., şirket, kendi operasyonel kapasite büyüyor, trafik büyüme dinamiklerini sağlayan yeni bir teknoloji tanıtır ve hizmetleri en kaliteli sağlamaya odaklanır.

2008 yılında şirket hizmet sunumunun SMS bildirim şeklinde müşterilere sağlanan edildiği doğrudan postalama şeklinde hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında şirket kullanılan ambalaj bütünlüğü kontrolünü muhafaza ederken, kullanım, dinamik gönderiler artışa katkıda kullanımı olan bir yüksek teknoloji ayırma merkezi getirmektedir. SPSR Express – доставка грузов на следующий день после отправления. ayrılması sonrasında günde malların teslim - 2010 yılında başka SPSR Ekspres hizmeti yoktur.

şirketin aktif mesafeli satış segmentinde uygulanmaya başlar. 2010 yılında şirket ayrıca belgelerin teslimi için hizmetlerin sağlanması için ihalenin kazananı sınavın bir parçası olarak eğitim kurumları tarafından kullanılmak üzere haline geldi.

2011 yılında şirket kurye hizmetlerinin sağlanmasında kullanılan araçların kendi filosu, 25'ten fazla% arttı. kargo teslimatı yapan çalışanlar, kurumsal bilgi sistemi ile çeşitli verilerin hızlı alışverişini sağlayan özel mobil terminaller, kullanmaya başlıyor.

2012 yılında, şirket markalı hizmetlerin yeni bir satır başlatıyor. Bu da yeni pozisyonlar ile hizmet yelpazesini tamamlayacak, markanın varlığı coğrafyasını genişletmek, trafik dinamiklerini artacaktır. Aynı yıl, şirket aktif olarak Rus bankaları ile işbirliği başlar: Talep eve teslim kredi müşterileri ve kendileri için tasarlanmış kredi kartlarının finansal kurumların hizmetlerdir. Bu durumda, banka birçok açıdan benzersiz hizmetler SPSR Express'te sağlamaktadır - kredilerin hareket takibi, kartın durumu hakkında bilgi transferi, hem de onay verileri müvekkilini aldı.

ASOS, NEXT, Sears ve diğer markalar - 2013 yılında, şirketin aktif taşıma hizmetlerinden segmentinde tanınmış küresel oyuncularla anlaşma imzalayarak uluslararası piyasada terfi. Bu yönde SPSR Ekspres uluslararası ortaklığı geliştirme sayesinde Rus vatandaşlarının önemli dış çevrimiçi portallarında mal sipariş fırsat var. Rusya-Express SPSR teslimi - faaliyet gösterdiğimiz alanlarda çerçevesinde marka tarafından sağlanan en tanınmış hizmet arasında. Bu konuda Yanıtlar ve genellikle tematik kaynaklar üzerinde buldum.

2014 yılında şirket böyle wnDirect, boohoo, Clarins, NCR gibi büyük global markalar sözleşme yapılmak uluslararası piyasaların gelişimini sürdürmüştür. Ama iç pazarın daha da geliştirilmesi de oldukça dikkat çekmiştir. Böylece, şirket Rus mevzuat yeni normlarına göre, ağlar edinme çalışması için gerekli altyapıyı hayata geçirdi. Çok dikkat çeşitli sosyal sorunların çözümünde markasına ödenmiştir: örneğin, şirket yarış serisi Formula Masters Rusya desteklemiştir.

2015 yılında şirket uzaktan satışlar yapan firmalar için hizmet yeni bir satır tanıttı. marka tarafından önerilen yenilikleri kullanarak, izin piyasa oyuncuları ulaşım süresini azaltmak için, hem de müşterileri ile iletişimini optimize etmek. tarife politikası optimizasyonu Gümrük Birliği içinde verilen hizmetler üzerinde yapılmıştır.

2016 yılında şirket, özellikle finansal işlemler sağlanması açısından, altyapısını iyileştirme devam etti: kuryeler, plastik kartlarıyla ödeme kabul edebilir mobil terminaller edinme emrinde alınan hedefe kargo teslim. olasılık haritasında teslimat için hizmetler için ödeme - önemli faktör müşteri sadakati.

Böyle geçmişi ve kuruluşun iş SPSR özellikleri olduğunu. faaliyetin belirli bölgeleri yansıtan örneğin - O marka hakkında diğer verilerin incelenmesi yararlı olacaktır.

Ana faaliyet alanları

şirketin temel faaliyetleri:

 • karayolu taşımacılığı - şehirlerarası, şehirlerarası formatlar yüklerin taşınmasını sağladı;
 • demiryolu, deniz ve nehir yolları ile ulaşım;
 • hava taşımacılığı;
 • Bütün ulaştırma lojistik;
 • Ek hizmetler ve yazılım (kurye hizmetleri, yönlendirme hizmetleri);
 • ekspres teslimat.

şirketin aktif online ticaret pazarının kuruluşlar ile işbirliği geliştirmektedir. büyük dış çevrimiçi mağaza ile siparişleri verirken Teslim Rusya-Express SPSR talep görmektedir. Şirketin müşterileri fiziksel ve yasal hem kişiler olabilir. SPSR Express servisi, kendileri için markalı çözümleri çeşitli gelişebilir.

markalı çözeltiler

şirket online ticaret formatında yapan ticari kuruluşlar için özellikle özel çözümler geliştirmektedir. ekipmanın sitenin malların altyapı yönetimi araçları depolama, yanı sıra ambalajı ile - SPSR dan PicklandPack ürün tamamen işlevsel bir online mağaza organize etmek perakendecilerin sağladı. Buna ek olarak, perakendeciler alıcıya teslim mal izleme, belirtilen ürün SPSR kullanarak yürütmek başardık.

Altyapı ve şirketin ölçeği

kurumsal altyapı içerir:

 • 9 büyük dağıtım merkezleri;
 • 200 bölgesel şube ve temsilcilikleri.

1000'den fazla otomobil - Şirketin emrinde. Şirketin personel 4.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. şirket 6000'den fazla Rus yerleşimlerine kargo teslim eder.

şirket hakkında yorumlar

Şimdi kamu şirketinin SPSR Ekspres faaliyetlerini değerlendirir nasıl ele alalım. personel ve şirketin müşterilerinden geri bildirim birçok çevrimiçi portalları bulunur ve birey tarafından dikkate etkileşim deneyimine bağlı olarak çok farklı olabilir. Ama, yine de, onlarla tanıdık temelinde genel bir fikir edinmek için oldukça mümkündür:

 • Böyle Rusya-Express SPSR olarak şirket tarafından sağlanan belirli hizmetlere, işleyiş kalitesi;
 • Müşteri hizmet düzeyini;
 • Bir işveren olarak şirketin bir değerlendirmesi.

İşaretli yorumlar daha kategorisini düşünün.

Servis Rusya-Express SPSR incelemeleri

Yani, marka tarafından sunulan en popüler hizmetler arasındadır - Rusya-Express SPSR formatında teslim. Bu konuda Yanıt ağırlıklı yabancı olanlar dahil olmak üzere önemli çevrimiçi kitap satıcılarına, içinde, emirlerini yerine, müşterileri ile etkileşim dolayısıyla şirketin deneyimlerini yansıtır.

Rusya-Express SPSR Hizmet kaç durumlarda, sadece dağıtım hızı ve hizmet fiyatlandırma bir kombinasyonu açısından bir alternatif yok, SPSR müşteriler kutlayabilirim. Bu anlamda, marka piyasadaki en rekabetçi oyuncularından biri.

Bu segmentte kaliteli SPSR hizmetler için olduğu gibi, onun değerleme, bir bütün olarak, şirket daha pahalı fiyatla hizmet sunmak için istekli olabilir diğer sağlayıcılar daha iyi kendisine verilen uluslararası transit sağlanması görevleri yönetir düşündürmektedir. En önemli şey Rusya-Express, müşteri gibi hizmetleri kullanırken - dikkatlice bir emir şeklinde görünen talimatları uygulayın. Gerekli tüm verilerin doğru belirlenmişse, doğması halinde teslim herhangi bir sorun vardır.

SPSR ve kişisel verilerin korunması

Birçok kullanıcı merak: "SPSR Ekspres pasaport verilerini isterse, çevrimiçi formları olarak belirlemek üzere güvenli?". O kişisel müşteri verilerinin işlenmesi ile ilgili olarak çok büyük ulusal markaların yasadışı eylemler birinin uygulanması, olası olduğuna dikkat edilmelidir. Özellikle şirket aktif açıkçası, kendilerine açık devlet yapıları ile işbirliği, ve o zamandan beri, mevzuat normlarına uygun olarak müşterileri ile iletişim kendi yöntemleri getirmek için çalışacağız.

Böylece, kullanıcı SPSR hizmetleri şirketi, mevzuata yürütülmesi ile ilgili sorunlar ortaya çıkması ile ilgilenen tüm azından başka amaçlar için müşterilerin pasaport verilerini kullanacağını umuyoruz hakkına sahiptir. o dahası, sadece bu yüzden değil ve düzgün alıcı koli tespit etmek, bunları sorar - ve onun avantajı aslında bu. pasaport veri iletim hizmeti kontrolü - Bir faktör daha ziyade başka bir amaç için müşterinin kişisel verileri kullanma girişiminde daha hizmetlerin iyileştirilmesi. Her durumda, şüphe varsa - Hep SPSR desteğiyle iletişim kurabilirsiniz. İncelemeler bakılırsa, bu uygun düzeyde görevlerini çözer.

Müşteri hizmetleri SPSR düzeyi: yorumlar

Kaliteli bir destek hizmeti, operasyonel geribildirim - Böyle şirketin bir SPSR sahip olanlar olarak hizmet sağlayıcısına, rekabet en önemli faktör. Bu anlamda, hizmetler pazarda lider şirket olarak kabul. geri çevirmek ve gerekli bilgileri bulmak - Gerekirse, sonra SPSR Express, adresler, telefon numaraları, çeşitli şirket bölünmeleri, iç hizmetlerin çevrimiçi kişileri federal numarasından irtibat kurarak, belirtmek her zaman mümkündür. Prensip olarak, şirketin merkez ofisinin yetkinlik - Şirketin faaliyetini ilgilendiren konuların son derece geniş ve onlar isteyeceğini ve daha sonra yerel birime gitmek gerekmez yüksek olasılık.

Uygun çevrimiçi formları doğrudan onlara cevap gerekirse O, yetkili uzmanlar internette bu konuda değerlendirmeleri izlemek dikkat çekicidir ve. toprak alt bölümü veya bir hizmetin adına - Birçok durumda, bu müşteri etkileşimi, inceleme ve şirketin sırasında olusan problemli sorunların çözümüne katkıda bulunabilir. destek SPSR kurun, istemci bu veya diğer SPSR Ekspres hizmetlerin kullanımına ilişkin açıklama alabilirsiniz. örneğin, en popüler isnat edilebilir, siparişinizi takip edin. Belirli bir düzenin teslim tavsiye almak ya da bir bütün olarak bu hizmetlerin sağlanması kurallarına edebilirsiniz.

SPSR işveren: yorumlar

Bir işveren olarak bu şirketi karakterize eden bir - Başka kategori Firma SPSR gözden geçirmektedir. şirketin personeli, biz yukarıda belirtildiği gibi, 4000'den fazla uzmanları. Buna ek olarak, şirket ajanları, müteahhitlerin çok sayıda işbirliği ve onlar için aslında işverendir. Nasıl SPSR Express ile etkileşim personelin deneyimini değerlendirmek için?

personelinden geri bildirim ölçüde konumlarına niteliğine göre belirlenir. biri esas maaş sağlanan işçi tazminat almak için ise, özel bir durum eleştirdi tersine, üzerinde, o olmayabilir, bizi çok sadık tedavi veya. İşveren aslında tekabül çalışan koşullarını sunmak için muhtemel rekabet daha mevcut piyasa, daha iyi ve kötü olduğunu.

pozisyon örneğin prim şeklinde veya, ağırlıklı olarak bir kişinin maaş alma içerir eğer Buna karşılık, sözleşmeler miktarına faiz, değeri belirli bir uzman, onun çabaları ve becerilere eylemlerine bağlıdır. Bu bağlamda, övgü, ya da tam tersine, şirket eleştirmek de çok nokta değil. Ancak genel olarak, SPSR Ekspres işveren olarak çalışanlara iyi ücret ve kariyer fırsatları için iyi koşullar sunmak için yetenekli işgücü, teknoloji organizasyonu açısından oldukça modern bir şirket olarak değerlendirilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.