Hizmetler

Kartpostalları bir işyeri olarak bastırma

Piyasanın bu segmentinin giderek unutulması gerektiği düşünülmektedir. Ne de olsa, akrabalarımız ve arkadaşlarınızla Skype, e-posta ve meslektaşlarımızla ve iş ortaklarıyla - ve daha da fazlasıyla iletişim kuruyoruz! Ancak gerçekte işin umutları var. Ve küçük işletme. Binlerce kopya halinde kartların basımı "aşırı üretime" dayansa, bireysel siparişler ve küçük partiler için tebrik kartları üretimi daha popüler hale geliyor.

Kendimiz için düşünürüz: Ucuz basılı ürünler çoğunlukla fakir insanlar tarafından satın alınır. Bir şey satılmazsa - örneğin Noel ile kartpostalları yazdırmak talebi bir kaç kez aştı - önümüzdeki sezonda, baskı işleminin tamamını satmak zor ve hatta imkansız. Büyük ölçüde fiyatları düşürmek ve bazen maliyetin altında satmak gerekir. Ancak elle üretilen kartpostallar gelişiyor. Sır ne Büyük olasılıkla, bireysel bir yaklaşım. O çok "kapalı ruh" içinde. Kartpostallarının basımı sayesinde matbaanın yerine geçemeyecek, çünkü kartları orijinal ve benzersiz kılan elçilerin elidir.

Öte yandan iş umutlarını incelemeye çalışalım. Bir kartpostalı yazdırmanın tam da cazip bir kazançlı iş olduğu varsayılmaktadır. Birkaç koşulları yerine getirebilirseniz bu gerçekten de olabilir. İlk olarak, akışı başlatan kartpostal üretimi günümüzde moda değildir. Tasarımın gelişimi ve materyal seçimi - her şey ödemek isteyen müşteri tarafından seçilen bireysel siparişlerle çalışmak çok daha ilginç. Kartpostallar için birkaç kat fazla masraf yapmasının nedeni nedir? İlk önce - prestij. Sonuçta, karşı taraf (yüz olmayabilir) veya varolan potansiyel bir müşteri, posta ile standart dışı bir kartpostal aldığında en azından dokunulacaktır. Gözlemci, alışılmadık materyaller için ve benzersiz bir tasarım için kartların basıldığı yüksek kaliteye dikkat edecektir. Bilinçaltı bir şekilde, böyle bir ortaklığın güvenilirliği çok daha yüksek olacaktır. Detaylarda o kadar titiz olursa, tek tek kart mühürü emri koyar - bu onunla ilgilenilmesi gerektiği anlamına gelir.

İkinci önemli husus: resimlerin ve tasarımın kimliği. Bunun için, elbette, konseptimize nüfuz edebilecek profesyonel bir sanatçı davet etmekte fayda vardır. Hiçbir durumda "ödünç alınan" fotoğraflar veya çizimler kullanmamalısınız. Kuruşlardan tasarruf edeceğiz ve firmanın itibarı için potansiyel kayıplar yıkıcı olabilir. Telif hakkı gözetilmelidir. Bu arada, pek çok sanatçının eserleri ile yalnızca ek kazançlarla değil, aynı zamanda başarılı reklamlarla kartpostal baskı yapmak. Bu nedenle, böyle bir sanatçı bulmaya çalışabilir ve projeleri için çizimlerini ve resimlerini hangi haklarda kullanabileceğiniz konusunda onunla aynı fikirdesiniz. O halde muhtemelen orta ve büyük ölçekli işletmeler olacak potansiyel müşterileri belirlemek gerekir. Kartpostal basmak gibi "önemsememek" için para birikimleri var, ayrıca bunun müşterilerin ve ortakların ilgisini çekmek ve güçlendirmek için oldukça ucuz bir yol olduğunu da mükemmel bir şekilde anlıyorlar. Bir şey, tatil için bir ortak bir binlerce alıcıya gönderilmiş bir karbon kopyası için bir e-posta-tebrik mesajı aldığında, ve bir kurumsal zarf açtığında ve gönderenin el yazısı imzasıyla bu istekleri okurken tebrik eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.