Spor ve SağlıkBalık tutma

Ayrıntılarda şamandıra çubuk üzerinde sazan yakalamak

Muhtemelen her balıkçı ne kadar heyecan verici bilir sazan şamandıra çubuk üzerinde. Sonuçta, aktif ısırma edilirse, iyi balıkçılık ve ile geldi! Ancak, çoğu zaman, çok, çok uzun bir süre izlemek zorunda ısırırlar. Pek çok balıkçı girdim saçma durumdan: sazan ısırmaya için bir kaç saat bekledikten ve deli zaman o bir anda yapacağız. Böyle balıkçılık haksızlıktır. Ama üzücü şeyleri konuşmayalım.

üzerinde yakalamak sazan şamandıra çubuk avcılık ile karşılaştırılabilir. Balık çok ürkek ve titiz olduğunu. Bu işlem en az bir "çıplak" kanca için öpücük hangi kasvetli değil! Bazı balıkçılar bu "canavar" irkilme özen göstererek kaçınmak için kıyıya yakın bulunan ağacın gövde, arkasına saklanıyor. İlginç bir durum yoktu. Normal göl balıkçı bazı alan büyük bir delik fark bazı köyünde kıyıya yakın kazdık. O siper kıyıya yakın neden gerekli olduğu hakkında bilgi edinmek için yerel eski sayaçlarını gitti. Ama aynı zamanda diyor yıllardır burada bu çukurun olduğunu ve burası şanslı kabul edilir - burada şamandıra çubuk üzerinde çok etkili sazan alabilirsiniz. Bunlar bazen komplo balıkçı alışılmadık araçlardır.

Şamandıra çubuk üzerinde özellikle başarılı balıkçılık saz ve kırılmaların ile iç içedir, kıyıları, akış, sessiz körfezler dönen yerlerde gerçekleşebilir unutulmamalıdır. sazan kıyıdan 20-25 metre mesafeden mücadele atmak zorunda çünkü Ancak, bu genellikle sığ bir yerdir, yakın temkinli balık çalışmaz. balıkçılık derin gölde olacaksa, o 10-12 m yem atmak için yeterli olacaktır.

yem

şamandıra çubuk üzerinde yakalamak sazan aşamalarında yapılması gerekir. İlk gün o zaman zaman sazan yakın yaşayan tüm sürüsünü geri getirmek için denemek için, seçilen konuma beslemek için gereklidir. İkinci gün, sen meyvelerini gelebilir.

Sabah veya akşam balık geliyorsa, Eğer iyi bir yem kullanmak gerekecek. tabanı (haşlanmış arpa, mısır, pasta, bezelye ve böyle devam eder. N.) standart çalışmaz. Birkaç saat için yerinde balık çok sayıda yol açacaktır gerçekten etkili "eğlence" satın gerekir. Günümüzde bu yem mahzende olsun - bu balıkçılık için ürünler konusunda uzmanlaşmış her mağazada yer almaktadır.

ağızlık

Sazan sadece altta gizli değil en azından bazı aktivite sergileyen bir yem tercih ederim. O bir solucan ile kanca nehir sonra Hunter yaptığı saldırılara olarak dibe batmaya yönetmek etmediğini olur. Bir lokma provoke etmek bir yem oynarken sanki Ayrıca bir balıkçı kendisi çizgi mastürbasyon yapabilirsiniz. sazan rüzgarlı koşullarda en iyi ısıran Belki de bu yüzden. Her zamanki gibi meme uyacak solucan, krank veya kurtçuk. ikincisi aksi balık bunu hiç fark etmez, "taze" olarak olmalıdır. Çok uzun sükunet durumunda, başka yemi atın deneyin şamandıra çubuk üzerinde ve kazanan catch çünkü.

resepsiyonlar balıkçı

Nerede iyi ısırık sazan tahmin etmeye çalışabilir iki çubuk kullanılması önerilir. Onlar balık ters yönde atmak gerekir yan yana yerleştirilen diğer çubuklar mücadele klyunuvshaya karıştırılmaz. vyvazhivaniya süreç çok dikkatli olmalı. ödenek debriyaj derecesi mola ele almaktadır önler. Bu çalılar yank olabilir çok enerjik balık olduğu için bu gerekli değildir ile Ama gayretli olun. Sonra yine oradan çıkarmak mümkün ne için görünmüyor. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.