Ev ve AileÇocuklar

Tasarımcı Ausini: serisi ve yorumlar

Her yıl, çocuk oyuncakları ve malın maliyeti sadece artar. Çocuklarda bir istek, genellikle yaşla birlikte de artar. Bu nedenle, bütçe Tasarımcı Ausini iyi pahalı ve pek çok sevilen Lego değiştirebilir. Özellikle o da farklı tematik serinin bir çok şey var çünkü.

üretici

Çinliler tarafından yayınlanan Ausini Tasarımcı. Ne var olmayan çocuk oyuncakları gidiyor bazı zanaat, ne Çin'de tanınmış olduğu en nerede ve nasıl bilinmemektedir ve. Bu nedenle, tasarımcı evde çok sağlam bir talebi kullanır. Rusya'da aynı Ausini nispeten yakın zamanda gelir, ama zaten birçok müşterilerinin fantezi yakalamak başardı.

Ne anne demek

Genel olarak, birçok Ausini firmasının satın almalar memnun bulundu. İlk fiyat gibi, çoğunlukla olumlu değerlendirmeleri Tasarımcı,. Birincisi, bütün çocuklar karmaşık unsurları toplamak istemez. Ve ebeveynler - yararsız hediyeler para harcamak. Çocuk birine Devreler toplamak eğer gibi - çünkü ( "Lego" ile karşılaştırıldığında) düşük maliyet Ausini Tasarımcı çözmek sağlayacak ilk seti olarak uygundur. İkinci olarak, erkek ve kız çocukları için bir çok dizi vardır. Bu nedenle, uygun bir güç değildir seçin. Ve tabii ki, "Ausini" gibi birçok yetişkin diğer tasarımcılar ile kombine edilebilir ve böylece. Ayrıntılar iyi "Lego" için uygundur ve diğer benzer. Tasarım bazen çok kararsız alır böylece birbirleri ile bazı karmaşık unsurlar yeterli kavrama, değil - Mars kadar başarılı alım tek şey.

yönetilen serisi

Ausini içinde olanlar var. en olumlu değerlendirmeleri Tasarımcı, biz sadece toplayamaz, aynı zamanda bir mesafeden onu yönetmek. Özellikle bu Kazanan serisinin askeri cipin için de geçerlidir. grubu makinenin montajı, iki erkek ve uzaktan kontrol elemanları içerir. zor olacak beş yıl yalnız bebeği toplayın, ancak büyük çocuklar - eğlenceli ve kolay. Burada tüm unsurları sıkıca birbirine bağlı askeri cipin avantajı ve onlar bileşenlerine dağıtır mobilya yarışları ve çarpışmalar makinede.

kızlar için Serisi

kızlar için özel olarak tasarlanmıştır Ausini Tasarımcı "Wonderland", var. Bu seride, farklı setleri çeşitli onları gerçekten ilginç arasında kolay seçim yapmak. Onlar, parlak, tüm renkli oldukça basit ama ilginç. İlk test kiti gibi pek çok kız genellikle "Orman Evi" olsun, nerede elemanları 319 ve kız iki figürleri. Danimarkalı marka tanınmış gibi renkli ve net talimatlar olsa kitap şeklinde, ekli değil. montaj olabilir hatta dört yaşındaki kız, çoğu durumda işaretleme değer olmasına rağmen 6+ ile başa çıkmak için.

"Unisex" bir dizi

Ausini Tasarımcı böyle bir koleksiyon ima eder. Örneğin, akla kız ve erkek hem gelebilir "kent" ve "çiftlik" bir dizi ortaya koyar. Bu nedenle, aradıkları kişilere dikkat etmelidir kardeşine hediye ve kız kardeşi. Çocuklar ortaklaşa birlikte yapıcı toplamak, hem de daha sonra oynamak için ilginç olacaktır. Buna ek olarak, diğer setleri ile hala uyumlu ayrıntılar, bu nedenle belirli bir süre boyunca genişletilebilir. Bu arada, serinin "Şehir" erkek ve mutlu kızlar olacak kış (yazlık ve Noel dükkandan) bir dizi memnun edecek makinelerin çok içinde. Ve bunların birlikte, sen erkekler için neşe getirecek oyun bütün bir sermaye oluşturabilirsiniz.

uzay serisi

Daha büyük çocuklar bunun gibi gelebilir. Özellikle popüler animasyon serisi "Star Wars bir kahraman olarak kendini hayal etmek sevenler için. İsyancılar. " Lego »StarWar serisinde Tasarımcı "olarak Uzay »Ausini böyle bir tema" Let çocuklar hala kendini cesur isyancılar tahmin edebilirsiniz. o uzay ve uzay mekiklerinin farklı modelleri toplamak ilginç olacağını cabası. Ayrıca, bazı kitleri tam üniformalı astronotları sayılabilir. Değil, yetişkinler için ilginç olacak oyun tüm uzay istasyonları söz.

nihai görüş

Kesinlikle bir çocuk için nispeten küçük bir fiyat için bir tasarımcı mümkün ve gereklidir satın. Bu mağazaların birçoğu genellikle daha da fazla tasarruf edebilirsiniz olayları organize olduğunu belirtmek gerekmektedir. Örneğin, büyük bir korsan gemisi Danimarkalı markasına benzer daha pahalı 2-3 kez gelecek olurken, 700-1000 ruble mal olabilir. Çocuk uzun montaj tasarımcısı tercih zorunda değildir Buna ek olarak, fon üzgün olmayacaktır. Aslında, birçok anne, "Lego" mevcut grubunun yanı sıra bütçe Çinli muadili olma birbirlerinin bilgi de birlikte düzenlenen bilerek vardır. Ve o zaman, herhangi bir tasarımcı kendi benzersiz tasarım oluşturma, yeniden adımlayabilirsiniz. Pek çok ebeveyn heyecanla kendi hikayelerini yazmaya, çocuklarıyla oynar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.