SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Yüzünde Derialtı sivilceler

Muhtemelen herkes en az bir kez yüzünde aniden belirdi deri altı sivilce sıkmak istedi. Bu ilk, en sık, bu durumlarda akla gelen olduğunu. Ancak, herhangi bir durumda bu tür bir acele karar doğru kabul edilemez. Bu durumda, kolayca başka onun kanının enfeksiyona yol kir, enfeksiyonla sonuçlanan yara içine girebileceğiniz bir sivilce kişiyi sıkma yaparken. Ayrıca, sıkma derialtı akne yüzünde, daha ayrıntılı bu alanda pek çok benzer oluşumların ortaya çıkmasına katkıda bulunur. Ekstrüde yerine daha önce bir kişi oldukça sık bir yara kalır sivilce unutulmamalıdır. Uzmanlar, bu gibi işlemler sadece, hastalığın başlangıcında kötüleştirebilir beri basın, gerekli olmadığını söylemek nedeni budur.

o sivilce çıktı olursa olsun, her zaman yağ bezlerinin bir tıkanıklık olduğunu gerçeğinin sonucudur. Bu gibi rahatsızlıkların neden bir düğümün oluşumuna neden eğilimindedir, bu irin birikimi ve küçük kist oluşumu. Bir kişinin sağlığına herhangi bir sorun varsa Çoğu durumda, görünür yüz ve vücudun diğer kısımlarında, Deri altı sivilce. Örneğin, çene gibi bir döküntü vücutta hormon üretimindeki sorunlar hakkında konuşun. Bütün bunların yanında, yüzünde subkutan sivilce genellikle endokrin, sinir sistemi ve gastrointestinal sistem bozuklukları ile bağlantılı hastalıkların göstermektedir. Uzmanlar sadece bazı insanlar yüzünden belli ilaçlar, hormonlar, antibiyotikler ve steroidler resepsiyon tarafından tetiklenebilir endokrin sistem arızası kendisi benzer karakterde bir döküntü muzdarip söylerler. yüzünde deri altı sivilceler var asıl sebebi, hastalığa kalıtsal yatkınlık olarak kabul edilir.

derialtı akne yerleşimine bağlı olarak uygun tedavi seçilmelidir. Başlamak için, bir uzman bulup sivilce insanlarda görünür neden temel nedenini belirlemek gerekir. Bu faktör tedavinin en etkili tabii seçimi için büyük önem taşımaktadır. Her durumda, bu durumda yaklaşım mutlaka karmaşık olması gerekir. kendini duruma yapmayın. Bu uzman bir teknisyene müracaat etmek en kısa sürede en iyisidir. Ne kadar hızlı akne tedavisi tercih olasılığı o kadar fazla deri aynı olacaktır olmasıdır.

Eğer herhangi bir derialtı varsa alnında sivilce, gerek patlama ve sıkmak altında gizlemek için. ultraviyole ışığa maruz kaldığında cilt daha kurtarır unutmayın. Bu nedenle, güneşte fazla zaman harcamak veya solaryum ziyaret edin. Buna ek olarak, püstüller ile sıradan bir iyodin kullanılarak aşılabilir. günde üç kez - Bu araç iki birkaç gün iltihaplı bölgeyi yağlamak için tavsiye edilir. Bu akne mücadelede çok etkili aloe suyu. Deri altı sırtında sivilce cilt yağlamak eğer hızlı, pas sintomitsinovoy emülsiyonu. Bu döküntüler ile muamele edilmektedir merhem Vishnevsky ve ihtiyol merhem.

Uzmanlar genellikle ilaç reçete. Bu oran, antimikrobik ve diğer yollarla bir çoğunluğunu içerir. Bu durumda her şey ne olduğuna bağlıdır akne nedeni yüz ve diğer vücut parçaları üzerinde. söylendiği gibi herhangi bir durumda, kendi başlarına bu ilaçları satın alabilir ve ardından kendi başına kurtarmayı denemek için gerekli değildir. lekeler genellikle vücut üzerinde görünüyorsa, evde onlarla başa çıkabilirim. derialtı püstüller tüm vücudun yüz, sırt veya başka bir alana saçılmış ise, bir doktora danışmak gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.