Gıda ve içecekYemek tarifleri

Basit ve lezzetli - Evde Pizza

Kim sadece fırın dışına alınmıştı sıcak pizza sevmez? Her yerde hazırlanır. Evde Pizza restoranlar veya kafelerde yanı sıra hazırlanıyor. Bugün, bu harika yemeğin türlerin büyük bir sayı vardır.

Pizza, yoksul köylü orijinal gıda oldu. Genellikle ekmek kalan hamurdan pişirilir. Bu bir pizza İtalya'da değil, aynı zamanda çok kendi sınırları dışında sadece büyük bir takibi olan bir yemektir şimdi.

hamur, yağlanmış ve domates sosu çemberi ve bunun üstüne - - her zevke uygun doldurma çünkü gerçek, oldukça basit pişir.

Pizza hamuru - bu katkı olmadan, normal ekmek hamuru bu. Ev yapımı pizza, farklı dolguları ile deney bir kafe veya restoran sunamıyoruz istenen ürünün kombinasyonları her türlü, kendinizi ödüllendirin sağlar.

bir pizza aşağıdaki terkip maddeleri için ihtiyaç duyulan hamur hazırlamak için: 700 g soya unu, tuz, iki çay kaşığı, çorba kaşığı iki yağ bitki ve bit Yağlama, yaş maya, 20 g sıcak su 450 ml. Hazırlık yaklaşık otuz dakika sürer ve bir saat hamur almak için beklemek zorunda kalacak. Yaklaşık yirmi dakika boyunca hamur hazırlarken.

Birinci sıcak (ısıtmalı) kap un ve tuzu eleyin. Maya, 10 dakika boyunca bir sıcak bir yerde sıcak suyun 150 ml 'si ile öğütülmesi gerekir - 15. Bu süreden sonra süngere unu ilave ve kalan su miktarı ile karıştırılır. hamur yoğurmak. Istenen elastikiyet elde etmek on dakika karıştırmak için tavsiye edilir. yağ iki çorba kaşığı meyilli ekleyin. Yağ, test boyunca mümkün olduğunca eşit oranda absorbe edildiğini yoğrulur. Ardından hamur, top yapmak (yağlanmış), önceden yağlanmış kap içine koyun ve sarılmak film kapatmalıdır. Sıcak bir yerde Kapasitesi ve yaklaşık bir saat bekleyin, hamur iki katına çıktı.

Şimdi bir pasta yapmak gerekir. Evde Pizza imalatı kek, fırın ya da daha az pişirme kullanılabilir bir boyutunu içerir. 25 santimetre - Tipik olarak, boyut 23'tür.

İlk olarak, bitmiş hamur yumruk vurmak yoğurmak ve sonraki kek şekline getirin gerekir. yağlamak için önceden gerekli olduğunu tava, giy. Dolgu Pizza düz kurabiye sol ve tavada, düzgün bunu bir tarafını süslemek için ihtiyaç aktı - Biraz çevre yerde santimetre çapında hamur kenarını katlayın yükseltmek. Yağ kek ve doldurma koydu.

20. Tarama hazır altta mi - - 15 dakika 220 ° C'de bir fırında bir pizza hazırlanması bıçak ve hamur alttan görünümü kaldırın.

pizza en yaygın türlerinden biri pizza Margarita olduğunu. Onun için Reçete karmaşık değil. domates ve mozzarella peyniri - Bir basit dolgu tür farklıdır. pizza hazırlanması genellikle peynir 200 gram domates 200 gram almak için, baharatlar tatmak. Domates dilim kesme ve eşit Gofret, önceden yağlanmış ve domates sosu dağıtılmış. Peynir sürülür ve eşit domates üzerine yerleştirilir. Fırında onbeş dakika. hemen en sıcak servis yapın.

Evde Pizza çeşitli dolgular ile pişirilebilir. Örneğin, Sicilya bir pizza pişirmek için, domates soslu kek yayma renkli dolmalık biber düzenlemek, şeritler halinde kesilmiş ve tereyağı önceden kızarmış, dilimler, domates ve rendelenmiş peynir daireler halinde kesilir baharatlı sosis ve mantar dilimleri eklemek gerekir.

Sert ve yumuşak, beyaz peynir ve diğer türlerin dilimleri: - Pizza "Peynir Mix" kek, domates soslu bulaşmış, farklı peynir çeşitleri koydu. şimdi satışta üzerinde, peynir oldukça büyük bir seçim bulabilirsiniz, bu yüzden kiler için dolguların üç ya da dört farklı türde seçebilirsiniz.

Evde Pizza arkadaşlar ve aile tatil ister bir parti yemeği, sürpriz çeşitlendirmek memnun edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.