TeknolojininElektronik

Kadın hileler ya da bazı iyi epilatör

Modern zamanlarda, her kadının pürüzsüz bir cilt ile ince rakam ve bakımlı vücuda sahip olmak için çaba göstermektedir. Moda kendi dikte ve güzellik zorunlu bugün yerleri Koltukaltı, bikini ve bacaklarda istenmeyen saç olmayışıdır. Ancak, birçok için soru İstenmeyen kılların iyi sonuçlar elde etmek için nasıl kalır.

araçlarla ve tüylerinizi yöntemleri arayışı, kadınlar sağlıkları için belirli riskler gidin. Daha iyi tespit edilebilir ne cilt pürüzsüz ve epilasyon yapmak hangi yöntemlerle düşünüldüğünde:

1. Tıraş. Bu yöntem oldukça basittir ve uygulaması sonucu anında görüntülenir. Tıraş dezavantajı, bu yöntem kullanılarak normal olarak, deri üzerindeki kıl sert olur düşünülebilir, ayrıca, deri tahrişi herhangi bir ajan olabilir. prosedürü tıraş yanında düzenli tekrarlanmalıdır.

2. Epilasyon şeker yanmış. ağda oldukça acı vericidir için Bu prosedür benzer.

bu cihaz tarafından 3. Epilasyon cihazıdır. Bu yöntem, güvenli, etkili ve uzun bir terimdir. Hemen soru cihaz daha iyi nasıl doğar?

Hemen nedenle epilatör iki metal diskler ile kavrayarak saç kaldıran bir cihaz denir unutulmamalıdır. Bu sürücüler, cımbız gibi, keskin ve böylece kökü ile birlikte çıkarmadan, saç çeker. Epilasyon biraz sancılı bir süreçtir ama sonuç cilt uzun süre pürüzsüz kalır mükemmel. bir redüksiyon dişli takımı kullanan bir önemli konu azaltılmasıdır ağrı eşiği düzenli kullanımda.

, Ne parametreler cihaz seçmek gerekir, daha iyidir cihazı soracaktır Birçok?

Güç epilatörler türü depolama ayrılır ile, bu, örneğin Braun şirketi olarak şebekeden güç olanlar ve bağımsız bir güç kaynağı sahip olanlar olup. İkincisi onlar örneğin, onlarla alabilir çünkü bir gezi, kullanımı oldukça kolaydır.

eylem ilkesine Epilatörler diske ve kıskaçla ayrılmıştır. Metalik cımbız - İlk durumda, saç ikinci durumda, metal diskler kenetlenir. Böyle aletleri Her iki tür etkilidir. eylem bu iki ilkeleri birleştirir son serbest bırakıldı epilatörler üçüncü tip, özel memelerini değiştirmek gereklidir. söyle cihaz iyidir kadın en iyisi onu uygun olanı seçer olarak bu durumda, bu imkansızdır.

enstrüman kafası epilasyon süreci üzerinde kerpeten sayısına bağlı olarak farklı süreler alabilir. normal veya sert - Ayrıca bazı modeller iki ünite ince saçlar kaldırılmasını düzenleyen biri saç yakalama derecesi, diğeriyle de donatılabilir. Bu tür cihazlar firması Rowenta üretir. Istisnasız epilasyon için tüm cihazların, iki hızları var olduğunu belirtmek gerekir.

Bugüne kadar, epilasyon, epilatör ek işlevleri kullanabilirsiniz ve hangi en iyisidir sahip olduğu özellikleri bağlıdır epilatörler çeşitli türleri vardır. Çalışma prensibi burada sinir uçlarında ağrı darbe iletimi dayanır ile sinir uçları çok donmuş çünkü böylece, epilasyon işlemi ağrısız olan içinden soğutma memeleri ile cihazlar vardır RowentaEP 2610 arasında, örneğin, orada vibroepilyatory. Kozmetik piyasada bir yenilik saç yüzeyinden çıkarılırken cilt germe yöntemi kullanır cihazı sunmaktadır. Bu yöntem neredeyse ağrısız ve Philips tarafından tasarlanan olduğunu.

Böylece epilasyon için çeşitli cihazlar ilkelerini bilerek, ne cihaz iyi kendiniz için belirleyebilir ve bunu satın almak ister.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.