GüzellikSaç

Hairspray "Els. Çift iksir." Yorumlar ve Öneriler

Kozmetik Loreal Paris, belki de modern bir bayan için en iyi satın alma olacak. Bu Fransız markanın bağlı olduğu için 1909 yılında hala, yıllardır piyasada ürünlerini sunmaktadır. o numunenin kalitesi, çünkü kadınlara özel önem, saçlar için bakım kozmetik gerektirir. şampuan, klimalar, boyalar, vernikler, iksir: saç ürünleri bir çok aralığı. Bu kadar dikkat değer saç spreyi "Els. Çift iksir."

Aşinalık ile "çift iksirler, Elsa"

Verimli kurtarma ekipleri L'Oreal sorunlu saç kremleri bulunmaktadır. Bugün dükkanlarda sen saçlı özel bir problemi ortadan kaldırmak için yardımcı ekspres klimalar, çeşitli bulabilirsiniz. Bu fonların yapısı bileşenlerinin bir sürü içerir. Bu spreyler ile Şişeler çok parlak, bu yüzden bunlara dikkat olamaz. Her kadın kendi şeritlerin dönüşümü için bir araç seçmek gerekebilir. Çok sayıda alışveriş serisi bakmakta tanınıyor "Els. Çift iksir." Ürün sadece pozitif gözden geçirmektedir.

İnce saçlar için klima "Çift iksir" açıklaması

kalınlığında yoksun ipliklerini, doğru miktarda verecektir "Çift iksir. Fibrologiya" Elseve dan. ince ve seyrek saçlar sahipleri bir besin serum ve karmaşık Dolgu Stil içeren bu sprey tat etmektir. Bu bileşenler saç karmaşık bir etkisi vardır ve onlara önemli miktarda verin. Bunun nedeni klimanın etkisi altında her saç liflerinin kalınlaşma olur. "Fibrologii" keçeleşmiş saçlar etkisi kurtulabilirsiniz ile, tarak ve yeri daha kolay olacaktır. Mat, yorgun kilitler parlak ve etkileyici olacaktır. saç her türlü uygun yıkandıktan sonra saç tüm uzunluğu, bunun anlamı püskürtülür. Yani böyle harika spreyi "Els. Çift iksir." Yorumlar "Fibrologii" diye çok eşit püskürtülür ve her tüyleri hamile olduğunu söyleyerek. Bu ipek şeritlerin etkisi yaratır.

"Els Komple kurtarma 5." - çift iksir

o yanlısı kerotina ve peynir altı suyu "Shine-Care" bir sürü içerdiği için bu aracı, hasarlı saçlar için tasarlanmıştır. olumsuz çevre koşullarının etkisi altında daha sonra iç yapısı şeritlerin doğal koruyucu tabakasının yok olması ve. Bu heyecanlandırıcı, saç, kafa karışıklığına asi açar. Bu nedenle, ekstra bakım ve kurtarma gerekir. "Tam iyileşme Els." Ekspres-kremi, bukleler parlaklık, canlılık verir tarama kolaylığı sağlar.

sprey hacmi şişe düzleştirilmiş kompakt bir yapıya sahiptir, 200 mg'dır. kullanmadan önce karıştırmak için sallayın için gereklidir, böylece yapı araçları, iki bileşeni içerir. İksir yıkamak gerekmez, nemli saça sprey daha iyidir. Sprey, bu nedenle parfüm kesintiye bir nötr hafif bir kokusu vardır. Klima uçları bölmek iyi mühürler olduğunu. sizin saç modeli yenilemek için bunu sprey ve kuru saçlarda püskürten. Ürün, günlük kullanım için uygundur.

Ekspres kremi "Els. Argenina gücü"

Zayıf için, saç dökülmesi şirketi L'Oreal Paris eğilimli bir sprey "Gücünü Argenina" geliştirmiştir. Saçlarınızı kötü beslenmiş ise, onları zayıflatmak ve dış agresif etkenlere dayanıklılığı kötü neden olur. Sonra saçın bol kaybını başlar. Bu kilitler acil güçlendirilmesini ve ek bakım gerektirir. Bu şekilde "-Care Shine" etkili bir argenin ve peynir altı suyu yönetir. Bunlar yeniden ve genelinde kıl teli güçlendirmek.

"Güç Argenina" ısı stil yapmak için korkuyor olamaz ile ipliklerini güvenilir koruma altındadır. Means saçı yormadan, onlar, daha pürüzsüz bakımlı ve güçlü hale gelir.

Çift iksir "Lüks, 6 yağları"

Ekspres kremi "Els" - L'Oreal ürünlerin nispeten yeni bir hat. Onlar kurtarma ekipleri sorun saçlar için etkilidir. istisna, mı "Lüks, 6 yağları, Els, Çift iksir." Yorumlar sonuç ilk uygulamadan fark olduğunu söylüyorlar. Ürün adı zaten umut verici ve sıvı amber vial görünümü ve güven hissi.

Pürüzsüzlük ve parlaklık 6 kordon mikromasel (çiçeklerden ekstreler) sunacaktır. Bu yüzden büyük bir marka, satın almaya değer "Els, Çift iksir." Bu aracın fiyatı yerde 250 ruble bölgesinde, oldukça demokratik. flakonun tasarımı çok güzel, bal renkli. Üst plastik bir kapak ile korunmaktadır, bir kafa dağıtıcı vardır.

çok ekonomik olarak düşünülmüş iksir kullanma. bir krem hoş bir koku ile bir sıvı sprey, iki katmandan oluşur: bir başka, şeffaf - yağlı. Bu tabakalar karışmaya gerekli araçları kullanımdan önce karıştırılır için. Bu klima su, kimyasal bileşenleri, yağ ve ekstraktlar oluşur. Çoğu zaman bu en Cilt hafifçe saçlarını kurutulmuş bir araç olarak kullanılır. İksir icicles içine vurma değil, saç yormadan ve itaat götüren etmez. Bu saç spreyi besleyici özellikle yararlıdır, genellikle boyama tabi tutulur. Tedavi sonrası iplik üzerinde yağ etkisi "Lüks, 6 yağları" bırakılır.

iksir incelemeleri

Onların güzellik-blogging ipuçlarını birçok stilistler "Els. Çift iksir." Iksirleri yorumlar uygulamadan sonra saç itaatkar, dokunmatik hoş olduğunu söylüyorlar. Birçok önemli efektin Cilt büyütülme kaydetti ve spreyler püskürtme sonra gelmiş. "Fibrologiya" "Güç Argenina ait" iyi besler ve canlılık kazandıran, güçlendirir "Tam Kurtarma 5" ve "Lüks, 6 yağları", hacim verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.