BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Knothide Deri - Altın için bir yol

demircilik, çekicilik, Dericilik, ve diğerleri: WOW dünyasında karakterler için meslekler geniş bir çeşittir. Herhangi mesleğin Öğretmenler şehirlerde bulunabilir. Genellikle meslek çalışması ve çift olarak öğrenirler. Örneğin, madencilik çok iyi dövme ve takı iş ile birleştirilmiştir. WOW arayüz ile kusursuz Dericilik.

Vahşi Kazanma ve "Stiller" beceriye sahip, oyunun derinin çok sırasında toplar. Artık bunu imha etmek için nasıl çeşitli seçenekler vardır: Eğer açık artırmada satmak ya da "Dericilik" beceri şeyler oluşturmak için kullanılabilir. "Stiller" - Eğer daha fazla altın kazanmak istiyorsanız inanılmaz faydalı bir beceri. Örneğin, yüksek talep nodosum deri, fakat onun beceri şöhreti için yine sadece talep ve fiyatlar artırdığını asla yetmez.

Hyde "Stiller" (1-600). temelleri

1. Hayvanlar 1-9 seviyeleri beceri değerine iddiaları yok, bu yüzden onların derileri, sadece "zarını" pompalama başladı yapabilirsiniz.

2. Hayvanlar 10+ seviyeleri zaten beceri gereksinimlerinin bir değere sahiptir. Eğer hayvanlar tenli eğer anlamanıza yardımcı olacaktır Formülü çok basittir: "Hayvan = beceri düzeyi seviyesi / 5." Bu formüle uygun olarak evcil hayvan seviyesi 12 oshkurit olabilir, 60 bir bilgiye sahip olduğu. Yoksa 170 beceriyle, hayvan seviyesinden 34 ila cildi kaldırabilir.

3. Bıçak Stiller size 10 beceri verir. beceri artırmak başka şeyler de vardır. Örneğin, özel eldivenler.

4. zımparalanabilir: hayvanlar, ejderha ve bazı lardan (Yeti).

5. Ondan uzak tüm üretimini almaya olduğunu "temizlemek için" gerekli olan, hedeften cildi kaldırın.

Nerede daha iyi beceri geliştirmeye "Stiller"

Yetenek Seviye 1-75. Herhangi konum mesleğini pompalamaya başlamak için giriş seviyesi uyacaktır. iyi bir yer için İttifak Elvinsky orman olmak ve yaban domuzu ve kurt, adil bir miktarda bu bölümlerinde bulunur. Böyle bir yerin ordularını için akrepler dolu Durotar olacak.

beceri düzeyi 76-300. onun pompalama olarak size cilde mümkün olacak hayvanların çeşitli karşılaşacak. Önemli olan, öldürülen hayvanların derilerini unutma. Bu noktada cildin farklı türde bir sürü ayıklamak ve satmak veya beceri geliştirmek için kullanmak mümkün olacak "Dericilik."

Yetenek Seviye 300-350. Bu aşamada, Outland hayvanlarla derileri soyulabilir. Knothide Deri, Kristal Terazisi, Fel teraziler Fel ve diğerleri: Derinin yeni türleri vardır. beceri gelişimi için ideal bir yer - Nagrand. beceri hesaplamak için kural aynı kalır: "hayvan seviyesi = beceri seviyesi / 5"

Yetenek Seviye 350-450. Northrend'de mamutlar, ren geyiği, dev sürüler yaşadığı vahşi atları cilt kaldırılabilir hangi ve diğer hayvanlar. Sürece Northrend'deki karakterinizi pompa olarak, derinizde bir dağ toplamak. Nisin harika bir yer Sholozar olduğunu.

Yetenek Seviye 400-500. tüm yerleri deri üretimi için ideal bir yer felaketinin PODEM çağrılabilir. küçük bir alanda birçok hayvan vardır.

Yetenek Seviye 500-600. En kolay adım, Pandaria inanılmaz birçok hayvanlarda olduğu gibi kiminle yüzleşmek zorunda. nehir akan - Egzotik deri büyük miktarlarda ve altın üretilmeye.

Toplanan cildi Satış, sen binden fazla altın kazanmak mümkün olacak. Beceri "Dericilik" ile, aynı zamanda cilt dikmek ve oluşturabilir daha örneğin, yağ budaklı deri ve muhteşem bir cilt için, ne alıp türünü, mükemmel. Dericilik ve Stiller - Bu acemi ve tecrübeli oyuncular her ikisi için mükemmel bir seçimdir. Eğer kendileri için biraz kalın deriyi inşa etmek veya Borean Deri toplanması ile bir arkadaş, Stiller her zaman ilginç ve karlı iş olacak yardım etmek istiyorsanız satılık Knothide Deri gerekip gerekmediğini önemli değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.