ModaHediyeler

Tatlı doğum günü hediyesi: kek, şeker buketleri, çikolata hediye

Eğer sevilen bir veya arkadaşı vermek ne bilmiyorsanız, tatlı doğum günü hediyesi her almaya mutluluk duyacaktır. Sonuçta, hemen hemen herkes çikolata sürprizler sever. Ayrıca bir tedavi ana hediye bir ek olabilir.

kek

En yaygın tatlı hediye pasta. fındık, meyve ve çilek ile farklı dolguları ile kek birçok çeşidi vardır. Eğer bir arkadaşınıza hediye olarak pasta pişirmek, muhtemelen onun tercihlerini bilir ve doğru seçimi yapmak. Bir kek pişirme sipariş edebilirsiniz, ve evde kendiniz pişirin.

Ama kendi elleriyle hazırlanan hediyeler almak için her zaman hoş. Eğer mutfak becerileri varsa, bu nedenle, bu keke kendinizi hazırlamak için en iyisidir. Kendiniz için bir şey yapıyorsun zaman Sonuçta, tüm sevgi ve sıcaklık koyuyoruz, yani her şey lezzetli çıkıyor. doğum günü ya da sadece herhangi bir vesileyle Kek temalı ile sipariş edilebilir. Bu mesleğin, bir hobi ile ilgili olabilir ve bu sadece yenilebilir çiçek kombinasyonları olabilir. Modern Ustalar herhangi bir dolgu ya da herhangi bir biçimde kek hazırlayabilir pişirme. Krema, yoğurt veya peynir kek, kuş sütü, bu çeşitli meyve tatlılık bile en zorlu kişi için, orada bir pandispanya olabilir.

Ürünün boyutları ve tasarımı

Seçtiğiniz Boyutu yemek daha. Bu genellikle tatlı kullanmaya kendilerini sınırlayan, kızlara hediye için uygun olan bir temiz küçük kek olabilir. doğum günü çocuğu ise - soylu tatlı diş, seçim çok katmanlı pasta shortcakes bir dizi. Sen kişi kaç yaşında gösteriyor, ya da yaş doğum günü sayısındaki mumlarla dekore edecek ürün numaralarını dekore edebilirsiniz. Ancak, bu tür alternatif tasarım herkes için uygun olmadığını hatırlamak önemlidir.

Örneğin, kız ve kadınlar yaşlarını odaklanmak sevmiyorum ve oldukça iyi değil görünebilir. Çoğu zaman, bu yüzden çocuklar veya yıldönümleri için kek dekore edin.

Bunun yerine pasta ve uyum zarif bir şekilde dekore kek, onlar aralığında olabilir. Eğer doğum günü çocuğu seviyor emin değilseniz Örneğin, o zaman farklı dolguları ile çeşitli kek toplamak mümkündür. Ve bu çeşitlilik içinde her zevke için favori bir tedavi yoktur. Böyle bir hediye de bir yemek takdir isteyen ziyaretçiler sadece o amaçlanan kime kişiyi memnun, ancak.

çikolatalı ürünler

Ayrıca popüler şekerleme ve çikolata yer çikolata hediyeler vardır. Yani, ortak Prezent Sovyet döneminde bir karton kutunun içindeydi ayarlayın. Şimdi her zevke tatlılar seçmek için hangi geniş bir aralıkta bulunmaktadır.

Bunun, yüksek kaliteli çikolata ana şey. Aksi takdirde, bugünkü tatsız olacak ve hatta zararlı olabilir. Çikolata hediyelik eşyalar - Çocuklar ve yetişkinler için mutlu olacak evrensel prezenty doğum günü vardır. özgün ve ilginç bir sürpriz olarak Sürpriz ve herhangi bir rakam zevk.

rakamlar

heykelcik hobiler doğum şeklinde olabilir karakterinin mesleği, çiçekler, hayvanlar, çizgi film karakterleri ya da bebek ve çok daha fazlası bir buket - tüm bir hediye seçmek kendisi için kişinin tercihlerine bağlıdır. Bir çocuk için ise, o zaman bir figür oyuncak koyabilirsiniz. Sonra iki kez mutlu olacak: Birincisi tatlı davranır, daha sonra hoş bir sürpriz. Kendine bir çikolata figürü yapabilirsiniz: uygun bir kalıp satın çikolatanın gerekli miktarda eritmek ve kalıba dökün. Eğer zaman veya arzu yoksa, lütfen ilgili mağazalarda hazır rakam satın alabilirsiniz. Tatlı hediye erkek uygun talebin yazılacağı çikolata kartları veya madalya formu, tercih edebilirsiniz. Böyle bir hediye değil sadece lezzetli değil, aynı zamanda orijinal olacak.

Şekerlemeden buketleri

Ne tatlı bir doğum günü hediyesi sadece çok güzel de lezzetli ama nedir? seçenekler çoktur. Örneğin, şeker buketleri. Onlar memnun ve tüm özgünlüğü sürpriz mümkün olacak. muhteşem tasarımı ve bu buketi lezzetli bir dolum doğum memnun edecek, bu yüzden böyle bir hediye yine olası değildir. Dolum için, tatlılar ve çikolatalar, ve şeker ve marmelat çeşitli seçebilirsiniz.

Bu hediyeyi kendiniz satın alabilirsiniz. Bunun için şeker çeşitli satın almak ve bir buket bunları toplamak gerekir. Onları tomurcukları gibi görünmesi için uzun ahşap şiş şeker üzerine şeker sarmalayıcıları kullanarak takın. Sonra renkli sarma kağıdı veya folyo kullanarak buket sorunu bant veya bandaj ile birlikte bir araya. Eğer üretim ile sorunlar yaşıyorsanız, profesyonel bakın ve bir buket olun. Hatta tatlılar bunun için formu gelen bir ambalaj kutusu gerek, kalp veya diğer rakamlar şeklinde verilebilir.

meyve hediyeler

Tatlı doğum günü hediyesi bir kek ya da buket şeklinde dekore meyve tabağı şeklinde yapılabilir. Özel bir kesim meyve yoluyla bunları yapın, ardından gerekli şekil ekleyin. Bu hediye bir diyete yapışır ve kek ve çikolata tüketmek istemeyenler için idealdir. Böyle bir sürpriz için kullanılır, farklı meyve türleri: muz, portakal, elma, armut, kivi, şeftali ve diğerleri. güzel görünüyor değil sadece gibi bu meyve sürpriz kompozisyon ve, doğum günü zevk, ama aynı zamanda bayram edebilir.

tatlı mevcut Kendi ellerini yapma

evde kendiniz yapabilirsiniz Orjinal tatlı hediyeler, çok çaba gerektirmez. Önce bir hediye oluşacak karar vermeniz gerekir. Sen şeker, çikolata veya çerezleri seçmek ve özgün bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, bir hediye kutusu satın: o kalp şeklinde veya başka herhangi bir şekil, yuvarlak olabilir. Kendiniz süslemek için, tutkal ve çeşitli süsler gerekecektir.

Sen kurdele veya dantel, Rhinestones ve payetler kullanmak ait yay yanı sıra desenleri ve çıkartmaları çeşitli değişiklikler yapılabilir. Sen, mevcut süslemeleri kullanarak bir kutu düzenlemek seçilen şeker veya kurabiye geri katlayın - ve hazır tatlı bir doğum günü hediyesi. Çok güzel olacak, bu durum sürpriz bir doğum günü hayranlık neden olur ve o sevdikleri davranır yemeye mümkün olacak.

Sonuç

tatlılar kayıtsız ait olanların çok azı, çok tatlı bir sürpriz her yaşta bir kişi memnun edecek. Eğer doğum günü hediyesi memnun etmek mümkün olacak şüpheniz varsa, tatlı bir hediye seçmek için çekinmeyin. Her ne idiyse, pasta, kek, şeker buketleri, meyve kompozisyon, çikolata heykelciği ya da sadece güzel paketlenmiş hediyeler - kesinlikle büyük bir hediye.

O sevdikleriniz için uygun güzelliğini, muhteşem ve lezzetli içeriği, takdir ve patronlar veya arkadaşları için olacaktır. Ve lezzetli bir sürpriz kendinizi pişirmek karar verirseniz, bu eşsiz başyapıt olacak o uzun bunu hazırladık kime yönelik adamı hatırlayacaktır. Böylece, doğum günü için samimi duygular, sevgi ve saygı ifade. Sonuçta, özellikle sizin için yapılmış bir hediye almak daha iyi bir şey yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.