BilgisayarlarBilgisayar oyunları

HF TH8 temeli: yerleşimini özellikleri

"Thrones Çatışması" - bir strateji oyunu. İçinde tüm diğer klanların ile savaş klana, götürmeli. türler ve rol yapma oyunu ve taktik ve hatta kule savunma çeşitli vardır karışıktır. Bu projenin bir özelliği hem kendi köy ve köy rakiplerini saldıran savunabilir gerçektir. Bunun oyun, sırasıyla değişir. Yani duruma göre kuvvetlerin hizalama yapma, her maçtan önce taktikleri üzerinde düşünmek gerekir.

Eğer üstün düşman kuvvetleri tarafından değil en rahat pozisyon kendilerini savunmak gerekir nerede en zorlu düzeyleri TH8 biri. Eğer bir kavga için yanlış hazırsanız, o zaman savaş sırasında zor anlar olacak çünkü Burada, en önemli rolü, güçler dengesi tarafından oynanır. HF TH8 temeli - bu en önemlisidir. Sen olumlu işi bitirmek için muktedir, üzerinde durulması denemek gerekir.

Özellikler HF

Eğer dikkat gereken ilk şey - bu KV TH8 temeli yerli kupası müsabakaları aynı seviyede analogdan çok farklı şeydir. En önemli fark düşman onlara önsel erişimi yok çünkü, savunma ve kaynaklarınızın yüklemesine engellerin üzerinde enerji tüketmek gerekmez gerçeğinde yatmaktadır. Buna göre, diğer savunma hatlarına daha fazla dikkat etmek mümkün olacak. Bunu görmezden olacaksa, değil en keyifli durumda olacaktır. Hemen kalan kuvvetleri sadece Giants basıncını geri tutmak için yeterli olmadığını anlayacaktır. HF TH8 ilişkin taban düşecek ve iş kaybedersiniz. Yani baz yerleştirmede bunlara dikkat ödemeden, serbestçe kaynak toplamak ve ardından doğru yaklaşım kuvvetleri oldukça yeterli olacaktır.

karmaşıklık düzeyi

HF TH8 temeli aksi takdirde kaybedersiniz, mükemmel olması gerekir. Doğal olarak, bu sadece bir tanesi doğru yerleştirme olduğu anlamına gelmez, ancak bir hata yapıyor burada çok basit olduğunu anlamalıdır. bunun üzerine terlemeye kadar olacak böylece bu seviye, en yüksek karmaşıklık ile tanınır. Birçok oyun üssü savunmak için güçlü silah akut sıkıntısı yaşanıyor, üzerinde sıkışmış. Ancak, nokta burada değilse daha, onlar düzenleme halen görevleri ile baş edemez olsaydı bile araçların değil. Bu nedenle, HF TH8 için en iyi düzenleme - bu birçok güçlü silah ve orada olduğu biri değildir tahkimat, ve zihin ve özgüllük düzeyi anlayışı ile inşa edilmiştir biri.

harçlar

Biz kollar konuşursak, burada asıl gücü havan yatıyor olduğunu. HF TH8 için en iyisi Baz - düzgün ve eşit bu güçlü silahları yerleştirilmiş biridir. onlar yaklaşımın tüm kalbe olduğunu tahrip böylece bazıları tabanın merkezine onları yakın konsantre öneriyoruz. Diğerleri onlara daha iyi olduğunu söylemek, tam tersine, bir havan savunma bir seviye sorumluydu için dağıtmak. Aslında, tek bir doğru çözüm çok rakibinizi seçmek ne taktik tesisleri ve dinlenme ayarlayacaktır bağlıdır vardır. onlar ciddiye saldıran güçleri zarar verebilir gibi herhangi bir durumda, ancak düzgün yerleştirilmiş yalnızca, bu silahlar güvenmek gerekir.

labirent

Şimdi sıra savunma hattı imha etme hakkında doğrudan konuşma zamanı. Orada farkında değilsiniz birçok çok önemli bir hile, ama bu size çok yardımcı olabilir. aralıklarını alma işlemi yaparken, hatta onların defansif ezilmişler doyurmak gerekir: HF için taban TH8 düzenlemesi bir katman kek gibi görünüyor gerçeği. Bunu verimsiz olduğunu söyleyebiliriz, ama aynı zamanda size para hala sınırlı olduğu unutulmamalıdır ve her defansif sette tam bir çizgi sağlamak mümkün olmayacaktır. Yani bir heterojen tabaka, katmanlar sivil binaların koruyucu yapıların katmanlarla alternatif yapmak zorunda. Bu düşman tutun ama ona ateşlerini konsantre yardımcı olacaktır. o hala çok kendi başlarına saymak zorunda çünkü Doğal olarak, tarifi kazanan değil yüzde yüz vardır. Belki, bu kavga uzakta ilk kez dan geçecek, ama her girişimi olacak bir adım daha yaklaştı başarıya götürür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.