Gıda ve içecekIçkiler

Kışın hamuru ile ev yapımı elma suyu: lezzetli yemek tarifleri

Yangın insanların çıkışıyla üzerinde çeşitli yemekler pişirmek ve ileride kullanmak üzere hasat fırsat var. O zamandan beri, yüzyıllar geçti ama çorabın alışkanlık biz kaybetmedik. Konuşma bugün daha ziyade hızlı ve kolay bir kışın hamuru ile elma suyu onları "make" nasıl, elma üzerinde durulacak. Muhtemelen çok sevdiği eşi veya annenin sevgi dolu ve yetenekli eller hazırlanan doğal meyve kompostosu (suyu) kayıtsız tutumu olacak bir kişiyi bulamazsınız.

mükemmel niteliklerine ek olarak onların besin ve şifa gücüne sahiptirler. Elma suyu (kışın) hamuru ile, Vitamin eksikliği ortadan kaldırmak onların sağlığını geliştirmek ve en şiddetli soğuğunda bahar havası verecektir. Yerli hazırlıkların Avantajları onlar bizim vücut için çok büyük faydalar getiren zararlı maddeler içermez ve pektin ile zenginleştirilmiş kalmamasıdır.

Uzun süre ürünü tutmak için, (pastörize) koruyabilirsiniz. pişirme için, hiçbir solucan deliklerinin ve çürüyen elma ile sadece çok olgun seçin. İstenirse bir kabak, armut, erik eklenmesiyle, örneğin, çeşitli meyveler hazırlayabilirsiniz - bu hayal gücü ve tercihlerine bağlıdır.

kışın hamuru ile elma suyu için Reçete

yarım litrelik kavanoz anda şeker büyük kaşık gerektirir. şekerli içecekler Fanlar daha ekleyebilirsiniz. Mevcut olanı - Yemek değirmeni, meyve sıkacağı, blender veya pres kullanılarak yapılacaktır.

Bizim olgun ve sulu meyve ile iyi bir yıkama başlatmak için, 4 parçalara bölün ve bir püre haline getirin. buna şeker eklemek ve ısıtıldı (kaynama yoktur), bir tencere içine sıvı dökün. Daha sonra, hala sıcak bir önceden sterilize edilmiş kap içinde dökün. Sıcak bir bezle, baş aşağı üst kapağı (kışın) hamuru ile elma suyu koyun ve tam olarak yirmi dört saat bekletin. iki yıl olabilir karanlık ve kuru bodrum suyu saklayın. herhangi bir zamanda açıp, keyifli güçlendirilmiş ve canlandırıcı içkinin tadını çıkarın.

(Kışın) hamuru, kabak ve havuç ile Faydalı elma suyu

Gerekli malzemeler:

  • tatlı elma kilo;
  • Saflaştırılmış kabak (kare);
  • Büyük bir havuç;
  • şeker tatmaya.

Yumuşak devlet kadar kabak kaynatın bir blender içinde öğütmek. Saflaştırılmış havuç, elma ile birlikte bir sıkacağı geçirildi. Ardından, tüm bileşenleri birleştirmek, karıştırmak ateşe koyup bir taşım kaynatın. Temiz bir kapta, Mühürlü. Bu tarifi büyük bir lezzetli içecekler canlılık ve tazelik vermektir.

elma, chokeberry ve kuş üzümü yapılmış Doğal içecek

Malzemeler:

  • taze elma suyu sıkılmış (yarım litre);
  • siyah üzüm suyu ve dağ külü (her bir içecek 300 ml);
  • şeker - dozaj takdirine bağlıdır.

80 ° C'ye kadar şeker ile karıştırılmış ve ısıtılmıştır tüm ürünleri birbirine Bu ise elma suyu hazırlanması hamuru ve tamamlanan meyveleri ile - bankalar ve tıkanıklıktan dökülebilir.

Haftanın içeceğin son soluk değil de, fermente etmeyen ve kalıp ile kaplı değilse, o her şeyi doğru yaptığınız anlamına gelir. Ama eğer bozulma belirtileri açıkça görülebilir, meyve suyu kaynamış ve jöle veya meyve içecekleri ondan pişirmek edilebilir. senin iş parçası şımarık değil için, kapaklı kavanoz sterilize emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.