SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Slabilen": yorumlar ve Uygulama

Hazırlama "Slabilen" kabızlık tedavisi için bir yöntemdir.

İlacın terapötik özellikleri "Slabilen"

Görüşler etkinliğini göstermektedir. Gerçekten de, ilaç refleks vardır. Aktif madde , sodyum pikosülfat hidrolize etkisi altında kalın bağırsak mikroflora giren. Bunun bir sonucu olarak, orada, aktif metaboliti olan büyük bir terapötik etkiye sahiptir. Pikosülfat duvar kesikler hızlanmasına yol açan, bağırsak mukozasının sinir uçlarını tahriş. Bu aynı zamanda hafifletilmesi etkisini başarır. Ayrıca ilaç, bir artışa neden, iyonlar ve su emilimini azaltan basınç (ozmotik) ve motilite hızlandırır bağırsak içeriği hacmini. o kolonun uzak kısımlarını ulaştığında Aksiyon, 12 saat itirafından sonra ortaya anlamına gelir. ilaç bir damlalık-dağıtıcı bir şişe olan damlacıklar şeklinde yapılır.

Endikasyonları İlaç "Slabilen"

iyi kullanma konusunda yorum. ilaç gastrointestinal sistem, düşük ton ve tedavi grubu rahatsızlıkları etkili olan peristaltik (atonik kabızlık). İlaç defekasyon zorluğunu ortadan kaldırır zaman anüs ve hemoroit lezyon bölgesinde çatlaklar gibi rektum (rektum iltihabı). araçlar kolonoskopi, tanı biyopsi, sigmoidoskopi için hazırlık kullandı.

Contra-ilaç "Slabilen"

Yorumlar doktorlar böyle bir bozukluğu gibi ciddi sağlık koşulları ile ilişkili kabızlık tedavisi için araçlarının kullanılmasını tavsiye etmiyoruz fıtığı (göbek, kasık), bağırsak tıkanıklığı, pelvis ve karın, peretonitom, sistit, rahim kanaması inflamatuvar değişiklikler. Bu gibi durumlarda, ilacın kullanımı zor tanı tanımlamak yapabilirsiniz kalmaz, aynı zamanda özellikle nedeni bilinmeyen karın ağrısı, hastanın durumunu zorlaştıracaktır. Ayrıca bileşenler eğer neden olabilir içme tıp "Slabilen" yasaklamaktadır. Laksatif acısını yoğunlaştırmak olabilir kabızlık, spastik karakter. Bu durumda, ilaç önerilmez. 4 yaşından küçük çocuklar için fonların kullanımını kontrendike. Önlemler hamilelik sırasında tedavi edilmelidir.

İlacın kullanım "Slabilen"

Doktorların Yorumlar sonraki rejimine etmektedir. bir miktar sıvı ile yatmadan önce alınan kabızlık ilaç ortadan kaldırmak için. Tavsiye Bebekler 8 damla ve fazlasını vermek, ama bir doz 15 damla geçmemelidir. Yetişkin etkisinin yetersiz olduğu zaman, 30 adede, 10 ila 20 damla ilacın artan miktarda boşaltılır. İlaç belirli tadı var olmadığından, çocuklar yiyecek veya içecek ile birlikte verilebilir.

İlaç "Slabilen": maliyet ve yan etkileri

damla tahmini maliyeti 110 ruble olduğunu. Nadir durumlarda, ishal şeklinde ifade edilmiştir olası yan etkileri, basınç, kas seğirmesi, halsizlik azaltır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.