Gıda ve içecekIçkiler

Alkollü - Mitler ve Gerçekler

Her kişinin hayat sadece çalışmak ve sevdiklerinize bakamaz ile doludur. Neyse ki, eğlenmek, bize dinlenmek için izin tatil hakkında unutmak dinlenmek ve arkadaşlarınızla sohbet yok. Herhangi bir yemek planlama A, biz en lezzetli ve özgün yemekler sadece menü yapmak değil, aynı zamanda seçim ve alkollü içkiler için. Onlar tatil ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. satın alma ve bu tüketerek , ruhları votka gibi konyak, viski, konyak veya cin, insanlar dinlenmek ve hayatın tüm zorlukları konusunda bir süreliğine unutmak, kendini toparlamak.

Ama biz aşırı ve hatta bazen ılımlı alkol tüketimi onarılmaz sonuçlara yol açabileceğini unutmamak gerekir. insanlar güçlü alkollü içecekler lehine argümanlar ile gelip en yakından bir göz atalım ve işler gerçekten nasılsın.

Bazı insanlar alkol az miktarda sağlığınıza zarar vermez inanıyoruz. Sonra insanlar alkolikler haline nasıl? Sonuçta, onlar da bir zamanlar alkol küçük tüketimi ile başladı. Ve son araştırmalara göre, hatta 4 yıl böyle içeceklerin ılımlı tüketimi sonrasında, insan beyninin% 85 buruşuk edilebilir.

Sonraki mit g Lasithi güçlü alkollü içecekler eğlenceli ve açık görüşlü insanlara katkıda bulunduğunu. Evet, öyle. Ama bu neden oluyor düşünelim? Bütün hak alkolün her türlü serebral korteksin hücrelerini felç olmasından. Sonuç olarak, bu durumda insanların davranışlarını ve iyi bir karar kontrol etmek mümkün değildir. Alkol sonra vücudu getirmek, ancak beyin hücreleri sonsuza ortaya çıkabilir.

Kilonuz ve her şey sadece iştah artırmak ve sorunu çözecektir alkol olduğunu tekrarlamak, bu tür şüpheli tavsiyeye acele etmeyin. Bu durumda iştah görünümünün duygu - bu sadece bir şaka. alkol, gastrointestinal sisteme girdiğinde, sindirim suyu yüksek hızda bezleri tarafından üretilen. Yani açlık hissi vardır. Ama daha sonra bezi mide duvarının sindirim fonksiyonu ve imha bozulmasına yol açan, atrofiye gitmesine. Ve vebanın rüya mi?

alkol birbirine kaliteli Yeme, insanların tam sağlık güvenliği eminiz. Hatta en çok, bu görünüm, karıştırılabilir pahalı alkol insan vücuduna bir zehirdir. Vücut etil alkol ayrıştırılır da, hala duran ve çok zehirli madde olarak adlandırılan asetaldehit.

çünkü Kuşkusuz, kalitesiz alkollü içecekler, çok daha zararlıdır füze yağları, bunların bileşimine dahil, sadece asetaldehit yıkıcı etkisini artırır.

Ve her durumda, ruhları bağlanmaması gerektiğini gıdaya. Alkol -, her şeyden önce, vücut üzerinde onarılamaz etkileri olabilir bir ilaçtır. Ve bugün bu deyimi reddedilemez.

Alkol kullanan her kişi alkol lehine Herhangi bir bağımsız değişken yalnızca bir mit olduğunu hatırlamalıyız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.