FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Kışın hakkında bir kompozisyon yazın. Nasıl kışın yaklaşık bir deneme-argüman yazmak için?

how, ne bakmak ve başka hangi konular: benim panik düşünceler kaynıyor kafasında bir kompozisyon yazmak için zamanı geldiğinde. Aslında, her şey yazılı gibi ilk bakışta zorlu görünebilir ancak altındadır, çok zor değildir. ilham akını altında, kolayca tüm ağızlar sürpriz ve zevk poraskryvayut olduğunu, böyle bir çalışmayı oluşturabilir. Bu yazıda bakacağız bir kompozisyon yazma kışın hakkında.

tanımlamak

eser nedir? Her şeyden önce, kendi düşüncelerinin bu açıklama. önemlidir ve belirli bir konu hakkında diğer kullanıcıların yorumlarını kullanmamalısınız ve kendi nedeni budur, bu yüzden haklı görülebilir.

Akıl Yürütme - Mevcut bilgilerin tutarlı sunum, kişisel görüş ile karışık.

kış

Başlıklar farklıdır. Alınan atama kış hakkında bir kompozisyon yazmak için, o iyice temizlemek ve uzay fantezi vermek mümkün olur. Öncelikle kısaca tarif nereye katılması gerekir neyi kış ve ne rol onun hayatımızda oynar. Hemen Yılın bu zamanlarında kişisel tutum ile başlayabilir.

Kışın hakkında Kompozisyon katlı bir, heyecan verici, ilginç büyüleyici yapmak gerekir. Tabii ki, her zaman başarılı, ama daha bir anlatı içinde "gag" koymak değil, içten ve canlı sonuçlanacaktır. kış teması üzerine bir deneme bu çok uzun bir süre olabilir gibi şeyler hakkında konuşmak, çünkü ilginç basitçe mecbur olduğunu. Önemli olan ayarlarım, bir ilham perisi yakalamak. çok güzel ve saf beyaz - Bu kış resim kazanmasına yardımcı olacaktır. Diğer - kitap ve diğer insanların hikayeleri. Üçüncü - film ve videolar.

artıları kış

Konunun herhangi kendi avantajları ve dezavantajları vardır yapın. Kışın dikkate değer avantajlar, boldur. Bazı yazılı olarak size yardımcı olmak ve doğru yönde düşünceleri itmek için aşağıda listelenmiştir.

  1. Yeni Yıl - sevilen ve uzun zamandır beklenen tatil - kışın geliyor. Nerede kış olarak, çok farklı olarak sevimli ve harika olurdu o yaz kutlama düşünmeye tadını çıkarabilir. Biz Noel Baba hakkında hatırlamak - büyülü ve güzel bir, çok sayıda küçük çocuklar inandığı. Kışın hakkında bu bebek deneme ise - Noel Baba söz konvansiyonel olabilir ve olmayabilir gerçekten büyülü bir duygu bu karakteri tarif etmek. Sen tatil için ne kadar heyecan verici hazırlık etrafında ne güzel her şeyi yazabilir ve hediyeler için beklerken bazı sabırsızlık uyanır.
  2. Kar çok sık olduğunu. Özellikle kuzeyde Rus kış kompozisyonu, varsa, açıklamak ve birçok meraklı ve ilginç fikirler haklı mümkündür. Kardan Adam ve diğer parçaları, atma kartopu, kar taneleri güzel, saf beyaz kar ... Birçok artıları ve bazen bunun bir mucize sadece kışın (bazen ilkbahar ve sonbahar ve ancak biz bu olmaz).
  3. Noel, Sevgililer Günü ve Anavatan Defender Günü ayrıca kışın tutuluyor. daha tatil neşeli ve mutlu. ergenler dahil Yaşlı insanlar, bekle ve yeni yıl değil, aynı zamanda da söz edilebilir diğer kış tatilleri, sadece bekliyoruz.
  4. Buz pisti, kayak, kızak, kar slaytlar ve diğer kış konumlar - bu yaz herhangi sadece soğuk mevsimlerde oldu böylece vb paten seyahat zevk alınabileceğini, değil ...
  5. nedeniyle özellikle soğuk günlere Tatil ve potansiyel çıkışı. Ne gizlemek için, herkes bir tatil sever. Sadece bu kış molası düşük sıcaklık nedeniyle, bu nedenle daha fazla ilkbahar ve sonbaharda daha uzundur bazen sınıfları iptal edin. okul için mutluluk değil midir?

eksileri kış

  1. Chill. Evet, sadece kışın değil, aynı zamanda kar kenti kapsayan yaban soğuk, ile, yeni yıl ile ilişkili değildir. Bununla birlikte, bazı ısı daha soğuk daha tolere, bu yüzden her zaman bir dezavantaj. Soğuk hava sıcaklığına bağlı düşüncelerini ifade etmek Öyle ya da böyle, yersiz değildir.
  2. Güneş geç ve erken terk yükselir. Yaz çocuklar akşama kadar sokakta kalmak için izin verilir, kışın pencere kadar çabuk kararır her çocuk, ev dışında uzun süre çevrede asmak için izin değil. denemeler yazarken Bu durum sizin lehinize oynayabilir.
  3. Sen, nehirde yüzmek doğada dinlenmek, ve diğerleri. Tabii ki, havuzda yüzebilir, ama kum, plaj, sıcak güneşin ile gerçek bir göl ile tan hiçbir şey yener olamaz. Eğer doğa, rekreasyon ve yüzme bir sevgilisi vardır, kesinlikle bu konuda söylenecek bir şey olacak.
  4. Hastalık. insanlar daha sık hasta olsun? Yani kışın, doğru. Ve tamam birkaç gün boyunca çalışan küçük ürperti sıkışmış, eğer öyleyse aslında bir boğaz ağrısı veya grip bağlayabilir! Genelde, nelyubiteli hastalıklar bu vesileyle konuşabilir. Ama bu kimin anjina için - mizahi bir turlu bir artı içine bu eksi olabilir okula gitmemek bir nedendir.
  5. yay daha yakın 5. çamuru ve sulu kar başlar. Bunlardan dolayı, hatta pürüzsüz asfalt üzerine düşer önlemek için kaygan ve zor yol çapraz tehlikeli hale gelir. Ancak bazıları buz küçük şeritler üzerinde binmek ister, o da söz edilebilir.

kişisel izlenim

Bu, her bileşimin en önemli parçasıdır. Kişisel izlenim "yazar" basitçe, her satırda hissedilir zorundadır bile yukarıdaki artılarını ve eksilerini açıklaması. Eğer kış seviyorsanız, bu demektir ve nefret eğer onun yararları hakkında sen, büyük bir hevesle yazma - dezavantajları daha büyük avantajlar bulacaksınız olası değildir.

Önerilen konularda kendi kişisel düşünce ve gözlemler mümkün olduğunca eklemeye korkmayın. Bu kış yaklaşık bir deneme-argüman var, orada yanlış bir şey söylemek korkmayın, ama düşünceleriniz adamı olan kendini gösterebilir emin olmamalıdır. Bu kıllar görünecektir. ille avantaj ve yılın soğuk zamanında dezavantajları hem yol açmaz. kişinin kış seviyorsanız, başlatabilir "Winter - ... yılın mükemmel bir zaman", ve değilse, o, "Ben herkesin kış bu kadar düşkün neden anlamıyorum" inmesi ve daha sonra aynı tarzda tüm çalışmalarını devam edecektir: ya ifade onların sempati veya antipati. Elbette teklifler dökme - bu sadece küçük bir örnektir.

coğrafi konumu

Nerede Biz unutmamalıyız. Aniden kış bitmiş çalışma indirmek için karar verirseniz, olmadığını anlamaya emin olun ya da sokakta size -30 derece olabilir değil ya da bir işareti -20 altına düşmez? Eğer böyle bir önemsememek üzerinde yakalanmak eğer utandırıcı olacaktır.

Bazı kış erken başlar. Hayır, takvim ve hava durumuna göre değil. Kasım ayında, zaten kar bir yığın koydu ve soğuk en azından bir kürk ceket giymek şekildedir. Ocak değil, kış doğanın hava tezahürleri beklemek kadar Diğerleri var. süzmek ve coğrafi konumu adapte: yapmanız ve (kopya) başkasının bilgisini ve düşüncelerini yinelemek eğer dikkatlice malzemenin içinden okuyarak, en azından, sonra dikkatlice önemli olmasının nedeni budur.

bağlama bilgi

Ayrıca bazı ilginç veriler müdahale ve vermeyin. kışın hakkında ne biliyoruz? Ne kadar sıklıkla artık yıl? Kim yeni yıl Ocak ayının ilk kutlama icat etti? Bunlar ve daha birçok ayrıntı, tekliflerin çok sayıda razmusolennye ve kayıtsızca, öğretmenin gözünde güvenilirliğini artırmak olacaktır bilgililik gösterebilir dedi.

Sonuç

Elbette hapis olmadan nereye. Herhangi eser - hayır, hatta o - genel olarak herhangi bir metin nasılsa sona gelmelidir. okuduktan sonra bu muğlak ve kararsız hiçbir duygu olmalıdır. Bazen çıkış cümle yalnızca birkaç yeterli, ancak uyumlu ve doğal görünüyordu ve tüm kompozisyonun nihai tonun bir tür şekildedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.