ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

"Thermex" 50 litre (su ısıtıcıları). su ısıtıcıları yorumlar "Thermex" 50 litre

Birçok alıcı Şirket "Thermex" yabancı. Ancak, markanın pazar modeli uzun süre sundu. Biz su ısıtıcıları hakkında konuşursak, büyük bir seçim vardır. Özellikle, 50 litrelik bir tank ile modellerin özel bir söz olmalıdır. Bunlar bugün için en uygun bulunmaktadır.

su ısıtıcıları Özellikleri "Thermex"

Her şeyden önce çok farklı tasarımlar modellerin varlığı unutulmamalıdır. Bu ekipmanın içinde yatay veya dikey olarak monte edilebilir. Buna ek olarak, düzenli ve düzlemsel modeli vardır. Tasarım şirketi "Thermex" müşteriye çeşitli seçenekler sunabilmektedir. Biz özellikleri hakkında konuşursak, yukarıdaki şofben markasının ortalama kapasite yaklaşık 2000 watt olduğunu. Bu durumda, cihazın çalışma frekansı genellikle 50 Hz'dir.

Birçok model Yönetimi elektronik sağladı. Ayrıca söz değer komple cihaz, size uzaktan bulabilirsiniz olmasıdır. Ancak, düşük kurulum modeline bunun için ihtiyaç ortadan kaldırır. Genel olarak, tanklar imal edilmiştir paslanmaz çelikten. "Thermex" su ısıtıcı (50 litre, dikey tank) montajı oldukça basittir. Bu durumda, bağlantıların çok güçlü ve çok nadiren görülür. Biz konuşursak fiyatlandırma politikası "Thermex" şirketi, 50 litre ortalama maliyeti yaklaşık 9 ths. Rub su ısıtıcısı.

Su ısıtıcı tamiri

Su ısıtıcıları verimliliği birçok faktöre bağlıdır. Bu durumda biz enerji hattı dalgalanmaları bahsediyoruz su sertliği musluğu ve daha az. her şeyden önce, su ısıtıcıları kırılması çok sık meydana gelen düşünürsek. Kural olarak, onlar ısıtma elemanı ile ilişkilidir. Birçok modellerde sadece yalıtım üzerinde yer almaktadır.

performansını kontrol etmek ve onarım işlemleri için, su ısıtıcı "Thermex" (50 litre) su besleme sistemi ayrılması gerekmektedir. Sonra, koruyucu kapağı çıkarın ve sadece termostat sökün. Sonuç olarak, ısıtma elemanı erişebilir. Bu detay piyasada bu oldukça pahalıdır gerekir. Bu göz önüne alındığında, talimatlarda belirtilen cihazın çalışma kurallarına uymak gerekir.

Su ısıtıcısının ilgili yorumlar "Thermex Kimlik 50V"

Bu ısıtıcılar Thermex (50 litre), pozitif geri bildirim sahiptir. Birçok alıcı bu model son derece iyi bir performans için övdü. Bu seçenek 2000 W işareti bulunur. Cihazın nispeten mütevazı boyutu göz önüne alındığında çok iyidir.

Diğer şeylerin yanında, sahipleri şofben yönetimine olumlu konuşur. Oldukça rahat şekilde Sıcaklığı ayarlayın. Gelen kiti bu uzak ve kesinlikle yararsız özellikle gerekli değildir. Buna ek olarak, söz ilginç bir tasarım yapısının yapılmalıdır. Sonuçta, modeli iyi ortaya çıktı ve birçok itiraz.

modeli hakkında Görüş "Thermex IF 50V"

Genel olarak, bu su ısıtıcıları Thermex (50 litre) farklı değerlerine sahiptir. Bu modelin farkı kompakt boyutudur. Diğer şeylerin yanı sıra, alıcılar güç tüketiminin düşük oranını kaydetti. Bu nedenle, su ısıtıcı yataydır "Thermex" oldukça ekonomiktir (50 litre). Bu yeni teknoloji, "Fleta Plus" büyük ölçüde kaynaklanmaktadır.

Ayrıca, sahipleri ısıtma elemanının kalitesini değerlendirdi. Genel olarak, nadiren modeli oldukça kaliteli ve kırar. eksiklikleri arasında sadece karmaşık kurulum belirtmek için. Bu durumda, kelepçeler sabitlemek için ek çapa kullanmak arzu edilir.

Su ısıtıcısının "Thermex ES 50H" kullanıcıları ne?

Su ısıtıcısı pulları "ES 50H Thermex" (50 litre) sadece pozitif geri besleme vardır. Bu model, kullanım kolaylığı ile ilk etapta müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir. Su sıcaklığının kontrolü için uygun göstergeler vardır. Ayrıca güç aygıtını değiştirmek için düğmeyi not edin. Bu frekansta ısıtıcı, her zaman en uygun düzeyde tutulur. Böylece, bu model bu serinin önceki birimi olarak güç az miktarda tüketir.

Buna ek olarak, paslanmaz çelikten yapılmış oldukça sağlam konut unutulmamalıdır. cihazların her zamanki kümesi içerir: tankı, montaj parçaları, uzaktan kumanda ve su ısıtıcılarının belgeleri "Thermex" 50 litre (talimat).

Tüketici yorumlar "Thermex 50V IS"

bir serisinde İlişkin su ısıtıcıları (50 litre) sahip tepkiler çeşitli "50V Thermex IS". Genel olarak, bu model, için bilinen anti-korozyon koruması. Bu büyük ölçüde yeni bir teknoloji sayesinde elde edildi "Gümüş". Bu nedenle, gümüş iyonları çeşitli bakterilere ile reaksiyona girer. boru şeklinde elektrikli ısıtıcı sorunları olan sahipleri olarak son derece nadirdir. Bununla birlikte, ısıtıcı sistemin uzun süreli kullanımdan sonra termostat çıkabilir.

Bu başarısızlık da boruların bütünlüğünün ihlali eşlik eder. önceki sürümlerinde olduğu gibi, bu model az elektrik tüketir ve bu iyi bir haber. alıcılar şofben "Thermex" (50 litre düz tankı) ucuz ve oldukça rahat düşünürken. Sonuç olarak, bu pratik ve ucuz bir seçenek olarak tanımlanabilir.

Model Bakış "Thermex 50 SPR"

Pullar "Thermex 50 SPR" (50 litre) su ısıtıcı yorumları birçok çalışma modlarına iyi sayesinde vardır. Bu durumda, cihaz güç değiştirilebilir. Sonuç olarak, önemli ölçüde güç tüketimi oranını azaltmak mümkündür. Varsayılan olarak, oldukça önemlidir. Silindir üreticisi aşırı ısınmaya karşı koruma sağlar. tankı kaplama biosteklofarfornoe olup. Ekonomi modunda, cihaz Gücü 1.5 kW sağlar, ve 2.5 kW maksimum elde edilebilir.

mekanik olarak bu modelde Yönetimi. Bu durumda, sıcaklık kontrolü , su açık ayarlanır. Tüp, bir ısıtma elemanı olarak bir ısıtıcı vardır. Isıtma tankı toplam süresi 1.08 saattir. Sonuç olarak, model oldukça üretken hale geldi. Bu su ısıtıcı depolama (50 litre) "Thermex 50 SPR" hızlı su ısıtmak isteyen insanlar takdir edecektir.

Su ısıtıcısının "Thermex ER 50V" konusunda farklı nedir?

markası "ER 50V Thermex" su ısıtıcıları (50 litre) altında pazarlanmaktadır iyi değerlendirmeleri hak ama dezavantajları da vardır. Genel olarak, bu model çok basittir. Isıtıcı elektrik 55 Hz'lik bir çalışma frekansında 2000 Watt. Sonuç olarak, cihaz yeterince hızlı su ısıtır.

Bu modelde sıcaklık göstergeleri, mekanik vardır. güç kontrolü için rahat kontrol özelliği. Açık tip üreticisi tarafından sağlanan Borulu elektrik. Tankın iç yüzeyi tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu modelde anot magnezyum türü ayarlanır. su ısıtıcısının Genel boyutları kabul edilebilir.

Bu nedenle, kurulumu oldukça kolaydır. Biz eksiklikleri hakkında konuşmak, besleme borusu ile bazı sorunlar var. Bazı durumlarda, onun gerginlik olası su sızıntısına neden bozulur. Bu ekipmanın alt kısmında yüklü koruyucu kapak, büyük ölçüde kaynaklanmaktadır. Nedeniyle kendi gevşek biçimde borusunu hasarlı. Uzmanlar, bu birimin yanlış işlem kaynaklanmaktadır.

"Thermex ES 50 V" sahiplerinin Yorumlar

Bu modelde, "Gümüş" teknolojisi kullanılmaktadır. Nedeniyle ısıtma elemanı bu ölçeğine nadiren oluşur. Dahası, bu eğitimin korozyon koruma sistemlerinin varlığı unutulmamalıdır. Sonuç olarak, boru şeklinde ısıtıcı yıllarca sürmesi mümkün değildir. Ayrıca özelliklerin kolay yönetimini tespit edilebilir. Bu durumda, göstergeler çok rahat sıcaklık izleme vardır.

mümkün olduğunca su ısıtıcıda modlarını seçin. Sonuç olarak, önemli ölçüde ısıtma tankı hızını artırmak mümkündür. kusurlarından biri, diğer modellere kıyasla düşük güç unutulmamalıdır. Gösterge 1500 w yer alan ve işlem frekansı yaklaşık 45 Hz edilir. Ayrıca, bu ısıtıcı sorunları zayıf magnezyum anot nedeniyle meydana gelir. sahipleri başarısız olmadan yılda bir kez değiştirilmelidir dediğimiz gibi. Tank montaj parçaları, uzaktan kumanda ve su ısıtıcılarının belgelerinde "Thermex" 50 litre (talimat): cihazların standart seti.

Model Bakış "Thermex RZB 50L"

Bu model, duvar montajı için tasarlanmıştır. Bu ısıtıcı bir ayırt edici özelliği, yüksek performanslı olarak kabul edilebilir. Bu 2000 watt düzeyinin iyi kapasitesine öncelikle kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, cihaz, bir yeni nesil yüksek kaliteli bir boru şekilli ısıtıcı vardır. Genel kontrol mekanik geleneksel üretici tarafından sağlanır. Aynı zamanda sorunların At nadiren ona ne.

Bu modelde sıcaklık göstergeleri açık ayarlanır. Isıtma su tankı Zaman dolu sadece 1,3 saattir. Anot cihazı magnezyum türü sağlanmaktadır. Genel olarak, bağlantıları oldukça kaliteli ayarlanır ve yıllarca sürebilir. Sonuç olarak, model nezih ve diğer su ısıtıcıları TM "Thermex" ile rekabet edebilmek döndü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.