Ev ve AileÇocuklar

Buzdolabında saklanabilir Ne kadar anne sütü ve bunu nasıl

Eğer are annenin çocuk isimli anne sütü is senin doğrudan sorumluluk, gibi is - mükemmel gıda için senin bebek. Bir bozulabilen bir ürün olmakla birlikte, bazı kurallara uyarsanız, oldukça basit tutmak rağmen.

Ne kadar anne sütü buzdolabında ve hangi sıfatla saklanabilir bunu

Doğal olarak, süt Hermetik olarak kapatılmış bir kapta saklanmalıdır. Bunu yapmak için, mükemmel atılabilir plastik torbalar ve kaplar uygun. Bunlar iki şekilde gelir ve bunların her avantajları ve dezavantajları vardır:

  • Yumuşak konteynerler (plastik torbalar);
  • plastik veya camdan yapılmış sert kaplar.

Plastik tek kullanımlık torba depolamak için ancak kırıntıları beslemek için çok uygun olan, süt şişesinin içine dökün zorundadır. Böyle paketlerin büyük avantajı onlar dondurulmuş ve yerden dondurucuda dağıtılabilir olmasıdır. Ayrıca, bunlar genellikle imzalı olarak anne sütü yükleyebilirsiniz.BREAKBREAKDevam saklanan içinde buzdolabı. Bunlar süt bileşenlerinin korunması ile başa çıkmak için daha iyi edebiliyoruz. Böyle torba üreticilerinin çoğu uzman ve çocuk ürünlerinin geri kalanı yana, bazı modeller doğrudan göğüs pompası bağlanabilir.

Sert plastik veya cam kaplar doğrudan göğüs pompası bağlanabilir. Bunlar plastik torba gibi donmuş, ancak buzdolabında saklanabilir ne kadar anne sütü biliyorum sadece. Tabii ki, onlar paketleri çok daha fazla yer kaplar, ancak diğer avantajları vardır. Bir plastik ya da cam kap süt kullanırken, dökmek pişirmek ve başka kapta kaynatın yere gitmek gerekmez. Sadece bir emziği kapağı değiştirmek ve bebek maması ısındı verir.

Sütün saklanması

Ne kadar anne sütü buzdolabında saklanabilir? Bu soru is gibi verilen her üç emzirme anne. Aşağıda açıkça oda sıcaklığında ve dondurucuda, buzdolabında Anne sütünü saklamak ne kadar gösteren bir tablodur. , Çıktısını buzdolabının üzerine asın ve konteyner donma tarihte imzalamayı unutmayın.

süt ısıtmak için en iyi yolları

Aşırı ısı ve yok kaynayan süt enzimleri, bağışıklık özellikleri ve diğer değerli ve çok önemli bileşenler. Bu nedenle, düzgün süt ısınmak gerekir. Bu kuralları takip, o incitmez:

  • Çözülme süt araçlardır "su banyosu". kendini çözülmüş ve istenen sıcaklığa benzin olmak zorunda dek Bunu yapmak için, sadece ılık su dolu bir kaba kabı bırakın.
  • Ocakta süt ısıtmak için gerekli değildir. Böylece kolayca aşırı ısınabilir ve yanlışlıkla kaynatın
  • Mikrodalgada bu değerli ürünü ısıtmayın. Eğer sıcak ve faydasız olduğu yerde o, optimum sıcaklık içeride "sıcak noktalar" olabilir olduğunu düşünseniz bile. "Mikrodalga" eşit değil, bir pipsqueak Yanabilirsiniz ısıtır olarak özellikle çocuk süt vermeyin.

Depolama sütü terimler

Ne kadar süt oda sıcaklığında saklanır

20 saate kadar

Sıcak havalarda oda

3 ila 5 saat arasında

Eğer buzdolabında süt saklayabilir ne kadar

1 hafta kadar

dondurma bölmesinin içinde

En fazla 7-18 ay

  • Anne sütü, diğer herhangi bir süt gibi, tedaviyi geçmediğine tabakalı bir özelliktir ve önünüzdeki şu görüntüyle: üstündeki krema ve alt pratik olarak sudur. gerekli değildir, bu durumda panik, sadece kabı sallayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.