TeknolojininElektronik

Kırtasiye ve daldırma blender: yorumlar ve özellikleri seçimi

mutfak robotu blender herhangi bir güç veya işlevlerini tutmaz önce. Ancak bu cihazın kullanımı çok daha rahat ağabeyi etmektir.

Gıda işlemcilerin tamamı sahipleri kesip vzobet ve doğrayın ve losyonları olacak ekonomide gerekli şey olduğunu söylüyorlar. sökme ve birim daha sonra montajı için çok çaba yapmak gerekir cihazı yıkama: Bununla birlikte, tek bir ağır rahatsızlık vardır. Buna ek olarak, cihazın çeşitli ek işlevler iş olmadan boşta. Çoğu zaman, sofistike cihaz satın almak için hiçbir anlamı yoktur. yerine ne olabilir? Tabii ki, bir blender. Bu cihazların Yorumlar metresleri çok olumlu olduğunu.

Nasıl bir blender seçilir?

Yorumlar cihazların iki ana türü olduğunu göstermektedir: durağan ve boğuldu.

Birincisi, genellikle altta bulunan standı ve kase, bıçak, ile donatılmıştır. Bu cihazı kullanarak, çocukların, çorbalar için soslar, meyve ve sebze hazırlıkları hazırlamak mümkündür. Düzenli blender hamur ve pislik buz karıştırma yeteneğine sahip etkili bir aygıt olarak yargılamak için izin derecelendirme. Bununla birlikte, düzeneğin amacı, shake üretimidir. Kase cihazı genellikle sürahi şeklinde imal edilmiş olan bir küçük (Samovar gibi) vinç ile bir ağız vardır.

bir blender olabilir güç ayarlarını dikkate almaya gerek seçerken. Müşteri yorumları bu göstergenin, fonksiyonel parçaların olduğu yüksek bir değer gösterir. 500-700 W kapasiteli cihazlar da ham sebze ve kırılma buz öğütme ile başa çıkabilir. Zayıf bir cihaz sadece kokteyller çırpılarak, yumuşak meyve, pişmiş sebzeleri karıştırın olabilir.

Immersion blender: yorumlar

Bu cihazı kullanan kişiler, onların seçim pişman değilim demek. karıştırılması ve üreten iki-bıçaklı bıçak Bu el cihazı cihazın ucunda genişletilmiş formu üretilir olan ürünler öğütme. soğan, otlar, sarımsak, fındık ve gıda diğer bileşenlerin uygun kesilmiş küçük miktarlarda yardımıyla. Cihazın çalışma süresinden inceliği ve ürünlerin homojenliği derecesine bağlıdır. Ayrıca, cihaz karıştırma soslar ve püreler yardımına koşacaktır. cihazın avantajı küçük boyutu ve bu katkı maddeleri parçalama için olan herhangi bir kap içinde monte edilebilir.

Seçimi bir daldırma blender, yorumları da hız ve güç sayısına dikkat etmeleri önerilir. Daha yüksek performans için, cihaz daha iyi bir kalite ile daha fazla işlem gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. hızları Bazı cihazlar sayısı on beş kadar olabilir. Expand cihaz işlevselliği gerçek teknik cihaz Çok fonksiyonlu biçerdöverin dönüşebilir çeşitli ilave memelerini, izin verir.

Farklı üreticilerin pazar blender içinde. "Bosch" gibi markalar tarafından işgal pozisyonları Öncü, "Philips", "Siemens" "kahverengi". Onlar mutfak asistanı satın alırken bakmak için tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.