BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Her şube için Tankları World PT ACS En

Her oyuncu düşündüğü Tanklar Dünya, tanklar ne tür en etkili olacaktır. Birisi çok hızlı ve çevik olduğu gibi, RT daha hantal rakibi şaşırtmak izin tabanına kırmaya yabancı tankları aydınlatır, ve diğer yararlı işlevleri gerçekleştirmek için tercih ediyor. Onlar birçok yeni gelenlere çeken kalın bir zırh ve güçlü silahlar var Ancak, çok, TT tercih ederim. Ama ağır tanklar oyundaki en iyi olduğunu düşünmüyorum - onlar da dezavantajları var. Bazı oyuncular bunun LT ve BT hem avantajlarını içerdiğinden ideal bir seçenek, bir orta tankı olacağına inanıyorum. Ancak, yararlarının yanı sıra daha fazla ve dezavantajları olsun unutmamalıyız. Genel olarak, tüm tanklar artıları ve eksileri var ve yetkin bir strateji geliştirmek, o zaman rakipler her türlü başa mümkün olacak. Oyunda savaş uçakları bu tür de inanılmaz derecede önemli bir rol oynamaktadır rağmen Ama nedense, çok sık, silahlar unutun. Bir zorlukla hepimiz yine avantajları ve dezavantajları, bilmeniz gereken bazı avantajları ve dezavantajları vardır ve kullanmak veya gizlemek için gerekiyor, çünkü Tankları World daha iyi bir PT ACS olduğunu söyleyebiliriz.

PT ACS

Anti-Tank montaj alanında kilit isimleri, ancak bazen onlar kaba işin büyük miktarda taşımak rağmen göz ardı edilir. Tankların Dünyada PT ACS En - Bu hasarın bir sürü neden ve mücadele sonuna kadar "hayatta" olabilir ACS vardır. Eğer yakın muharebe teknikleri düşmanın saldırılarını savuşturmak için yeterli ateş gücü olmayacaktır, çünkü Doğal olarak bu, size aynı zamanda eşiniz üzerinde sadece yeterli beceri gerektirir. kendisi olamaz savunmak için yakın uzak nesnelere ateş edilir ve statik bir nesnedir - O ACS olduğu anlaşılmalıdır. Eğer ACS bir ekip varsa Yani, hesaba yerde senin çizgilerin arkasında büyük ölçüde yardımcı olacaktır topçu, olduğu gerçeğini alarak strateji oluşturmak gerekir, ancak sürekli savunma ihtiyacı var. Eğer topçu tankı için oynayacağız, o zaman hemen diğer tanklara kıyasla verimliliği önemli ölçüde daha düşük oranına sahip olma dikkate almalıdır. tabii ki, top kundağı bunu yapamaz - Burada bütün mesele kısmen düşman üssü ve kendi veritabanından geri dönüşünü yakalamak için verilen puanların verimi olmasıdır. Ancak Tankları World en iyi PT ACS ekibine bir çok getirebilir. Ve bu bile tabanı için savaşlarda yer almak yoktur.

Fransız ve İngiliz dalları

Eğer Tankları World en iyi PT ACS gerekiyorsa, bu iplik bulmak için olası değildir. Ancak, diğer olduğu gibi, çünkü böyle bir tesis bulunmaktadır. Her biri Kullanmak öğrenebilirsiniz kendi özellikleri vardır. Ancak, hatta düşük seviyelerde Fransız ACS rakip rahatsızlık sunabilirsiniz gerçeğine dikkat değer, ancak yeni başlayanlar için onlar büyük ölçüde hayatınızı zorlaştırmak ve zaten yok ACS için oynamak bir dizi özellik var çünkü bu tankların almaya tavsiye edilmez çok kolay. Doğal olarak, tüm detayların anlaşılması için PT ACS daha ayrıntılı bir inceleme her modeli gerekir. Bu yazıda size iyi oynarsak tüm ayarlar, eşit olduğunu size gösterecektir sadece temel bilgileri bulabilirsiniz. İngiliz dalı gelince, bu makineler mükemmel bir zırh, güçlü silahlar var, yüksek kaliteli anti-ayar için gereken tüm. Ama aynı zamanda bir problem var - aslında, oldukça topçu değil. daha silahlar ve konvansiyonel tank karışımı gibi İngiliz PT ACS. Bunlarla başarılı olmaz pusuda, sen PT Fikrine ile oran biraz olduğunu yakın mesafeden, bir savaş gerekir.

Alman şube

Eğer yüksek kaliteli ve güçlü topçu gerekiyorsa - PT ACS seçin. onlar çok doğru ve yüksek hasar var Alman kurulum, geri kalan her şey handikap olacaktır. Onlar iyi korunur ve genel olarak standart bir kendinden tahrikli olabilir. Bu çizgi oyununda ilk kişilerden biri tanıtıldı ve o zamandan beri en iyilerinden biri olarak kaldı, bu yüzden kesinlikle bu PT ACS denemelisiniz. Alman otomobil inanılmaz pusu tutabilir, ancak dikkate değer diğer dalları vardır.

Amerikan şube

PT ACS Amerikalılar gelince, oldukça garip seti vardır. Kule İngiliz versiyonu olduğu gibi daha orta tank gibi tesisat, ama çok deli zırh, bir sürü var, bu yüzden bu kadar uygun tüm değil, çok hantal. Topçu çok hareketli olamayacağı açıktır - ama bu böyledir!

Sovyet şube

Eğer PT ACS Sovyet dalını seçerseniz makineleri oyuncuya en etkileyici dostu ayırt edilmez olarak, o zaman, bazı sorunlar olabilir. Fakat ilk şube gerçekten standart bir tanksavar yüklemesidir ve sadece kendi yolunu başlayan edenler denemek için tavsiye ve bir keskin nişancı rolü kendinizi denemek istedim ki.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.