SağlıkSağlıklı beslenme

Diyet 9 gün - kilo vermek basit ve güvenilir bir yol

Güzellik fedakarlık gerektirir. Bu cümle gezegendeki hemen hemen bütün kızlara tanıdık. Biz bütün erkekler görünmüyor sadece mücadele, mükemmel bakmak istiyorum, ama aynı zamanda genel görünümü. Bu nedenle, kızların çoğu en az bir kez hayatında bir diyet oturdu ve çok daha sık düşündüm.

Tabii ki, şimdi kilo şekilde, her zevke uygun tercih edebilirsiniz. Her bir ürün, dayanıklılık, verim yelpazesini ile ayırt edilir. aynı hız ile geri gelmek eğilimindedir beri Ama biz sadece, kilogram bir sürü dökümü olmamalıdır. Bu nedenle, herhangi bir diyet gayretli olması çok gerekmez, sorumlu ve dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır, ancak tüm kuralları takip yoksa, o zaman istenen etkiyi elde edilemez. Bu aşamanın tamamlanmasından sonra gıda üzerine eğilmek etmez. vücut için çok stresli olurdu beri.

Genel olarak, diyet organizma için oldukça yararlıdır. Bu dönemde, bu temizlenmiş olabileceğinden, tüm toksinleri ve zararlı maddeleri anlamak için. Yani mümkün olduğunca su içmeye unutmayın.

kilo vermek en yaygın yollardan biri düşünün - diyet 9 gündür. Birincisi, bunun prensibini anlatan önce, içindeki ana noktaları bak.

  1. 9 gün boyunca Diyet kahvaltı zorunlu varlığını ima eder.
  2. Yemekler günde en az 5-6 kez gerçekleştirilir, ancak küçük porsiyonlar halinde olmalıdır.
  3. Sıcak soslar, herhangi alkol, tatlılar ve un ürünleri tamamen diyet giderilmelidir.
  4. yüksek miktarda protein ihtiva çok fazla gıdalar yemeyin.
  5. Su ve yeşil çay bol. En az iki litre günde.

Diyet 9 gün oldukça yumuşak ve nazik olduğunu ve üç gün üç aşamaya ayrılır.

İlk üç gün sadece tuzsuz pirinç haşlanmış yiyebilir. Bunu yapmak için, pirinç 250 gram bütün sabah ıslatılmış ve pişirilir. Bu kısım 5 ya da 6 parçalar halinde bölünmelidir. En büyük kahvaltıda yemek.

İkinci aşama da üç gün sürer. Şu anda, sadece tavuk yiyebilirsiniz. Bunu yapmak için, tuzsuz beyaz etin kilogram kaynatın. Bir cilt veya yağ yememelidir. Ancak, bazı uygulamalarda, 9 gün diyet 3 gün bölünmüş günde 300 gram ya da 800 gram yeme içerir. Bu nedenle, gıda optimal tutarı da seçebilirsiniz.

Son üç gün içinde sadece meyve yemek, ancak muz etkilenmez. Onlar çok besleyici bir ürün olduğu için. Bir gün yaklaşık bir buçuk kilogram yemeye. Ama bu aşamada ayrıca varyasyonları vardır. Örneğin, bazı uzmanlar söylüyor, son adım sadece sebze yemeye ve herhangi bir biçimde, örneğin, aynı zamanda tuzsuz, buğulama veya haşlama.

Sonuç olarak, size yağlı yiyeceklere çok yalın değilseniz, tabii ki, bir süre sonra geri gelmez 5-7 kg, atabilir.

Ancak, diyet 9 gün kefir üzerinde olabiliyor. Bu 8 veya 9 kilogram kaybetmek sağlayacaktır. Bu durumda, fazladan ağırlık döndürmez. Kefir diyeti 9 gün, yanı sıra önceki bir, üç özdeş aşamaya ayrılır.

İlk üç gün sen kefir içmek ve yüzde biri yüz gram haşlanmış pirinç tuzsuz yiyebilirsiniz. sayı yoğurt herhangi biri olabilir.

Dördüncü itibaren pişmiş beyaz et ve tuzsuz yüz gramı ile bir araya yoğurt yüzde birin herhangi miktarının altıncı güne. Yani en kısa sürede oldukça diyet olduğu gibi.

Nihai aşamada yoğurt aynı miktarda elma herhangi bir sayıda yemek.

Ayrıca, bol bol su içmeyi ihmal etmeyin.

9 gün kefir diyeti önceki sürümüne çok benzer. Bununla birlikte, yoğurt vücut için yararlı olan, bu yüzden çekmek ve arıtma için kullanın. Bu nedenle, bu seçenek en popüler. Ayrıca tüm süre boyunca güçlü bir rahatsızlık hissetmiyorum amacıyla, sizin için doğru olanı seçebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.