SağlıkMüstahzarlar

Ketonal yama ısınma: kullanımı kompozisyon ve yorumlara talimatlar

Eklem ağrısı hoş olmayan acı bir semptomdur. O yaşlılar, sporcular ve profesyonel jimnastikçiler sık görülür. Çoğu insan ağrı kesicilerle yardımıyla hastalık ile başa çıkmak için kullanılır. Ama bildiğiniz gibi, bunlar sindirim küre üzerinde olumsuz etkisi vardır. Daha az tehlikeli merhem ve kremler vardır, ama hepsi kullanımı kolay değildir. Hapları ve dış fonların kullanımını feragat etmek artık mümkün. eklem ve irade "Ketonal Thermo" (yama) kaslarında rahatsızlık Cope.

Açıklaması

"Ketonal" - aktif madde ketoprofen içeren bir yama. Bu bileşen analjezikler, anti-enflamatuar ve ateş düşürücü grubuna dahildir. yama, demir tozu, tuz, aktive edilmiş mangal kömürü ve su oluşur. 10 x 13 cm arasında bir boyuta sahiptir. 10 yamalar bir kutu, her biri tek tek paketlenmiş.

Kullanım endikasyonları

Isınma sıva "Ketonal" kaslarda ve eklemlerde ağrılı heyecanlar kullanılır. Üretici prosedürünün ilk uygulamadan sonra etkin sonuçlar vaat:

 • Bu, kas dokuları içine derin nüfuz analjezik bir etki sağlayan, ısıtır;
 • kan akışını artırır ve spazm ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ısı tedarik;
 • çalışma süresi 12 saattir;
 • yama eklenme bölgesinde deri yüzeyi 45 dereceye kadar ısıtılır.

Dikkatli ve kontrendikasyonların Ölçüleri

Bir kişinin duygularını kontrolünü kaybedebilir beri, gece boyunca "Ketonal" (yama) talimatı kullanarak önermiyoruz. Hastanın gerekirse kendi kendinize çıkarmayı mümkün değildir hangi yerlere yama sopa kabul edilemez. Kanama veya açık yaralar, enjeksiyonları ve yumuşak doku iltihaplı alanlar güçlendirmek için bir araç olmamalıdır. Uygulamadan önce sıva ıslak, hem de onunla bir duş almak yasaktır.

özellikle dikkatli olunuz ve yama kullanımı sırasında beklenen bir doktora danışın:

 • eklemlerde enflamatuar süreçler;
 • diyabet;
 • kan ya da dolaşım yetersizliği hastalıkları;
 • Gebelik ve emzirme;
 • Cilt patolojiler.

Diğer öneriler doktorunuz tarafından verilen olmasaydı sürece, bebeğin derisi üzerinde yama uygulamak gerekir.

Alçı "Ketonal Thermo": deyim

 1. Gerekli Temiz eller tek kullanımlık paket yama açmak için.
 2. Dikkatle net bir filmle koruyucu öğeleri kaldırmak.
 3. düzensizlikleri düzeltmek, arzu edilen bölgeye uygulanır.

"Ketonal" (yama), deri veya pamuk iç çamaşırı, doğrudan uygulanabilir. Hasta tutturma aracının noktasında ısı düzgün bir uygulama hissediyor ikinci seçenek tercih edilir. Cihaz, insan vücudu ile temas ettirilebilir saat, 10-12 saat. Daha önce gerekirse kaldırılabilir.

"Ketonal" (alçı) kullanmadan önce, kullanım talimatları dikkatlice araştırılmalıdır. Üretici aşağıdaki adımları önermemektedir:

 • adet sırasında kadınlar için aracı kullanmak;
 • mikrodalga fırında ısıtın;
 • (Etkiyi güçlendirmek amacıyla) başka bir yama uygulamak;
 • 24 saatten az tekrar "Ketonal" kullanın.

Üretim, depolama ve eczanelerin dağılımı

"Ketonal" - sıva, İsviçre tıbbi ilaç firması "Sandoz" üretilmektedir. Üretici uzun pozitif tarafı haline gelmiştir. onun tarafından çıkarılan ilaçlar, ödenen ucuz jenerik ilaçlar olmak denir. Çocukların ulaşamayacağı ürünü tutmak için tavsiye edilir. demir tozu içeren, çünkü yama içine açmak için kabul edilemez. mideye derisi veya yanlışlıkla gerekli olduğunda acilen doktora başvurunuz için. Harici kullanım "Ketonal" için bir araç doğrudan güneş ışığına izin veremez.

yama reçetesiz eczanelerden salınır. Genellikle tüketici nedeniyle yüksek maliyeti (yaklaşık 900 ruble) paketi bir kez satın almak istemiyor. Bu durumda, birçok eczane zincirleri "Ketonal" parçasını almak için teklif taviz. Her bir yama tek tek paketlenmiş olduğu için, bunun herhangi bir kabul edilebilir.

Sorunlar alçı kullanımı ile ilişkili

"Ketonal Thermo" - alçı ısınma. yanmak - kullanıcı karşılaşabilir bulunduğu ilk sorun. Hastalar, üreticinin tavsiyelerine dinlemek uyku sırasında bir anestezi kullanılarak yok gibi Çoğu zaman, bu gece olur. Uygulama kırmızı şişmiş noktanın ciltte bulunursa, o zaman hafifçe çocuk krem azaltarak yağlayın.

alerji - İkincisi, ne onların yorumları, uygun kullanıcılarına olur. Bazı insanlar büyük bir bileşen veya tali bileşen için alerjim var. (Güçlü, ödem, ürtiker yanma kaşıntı,) bir alerjik reaksiyon varsa, tedaviyi durdurmak ve tıbbi yardım talep etmeleri gerekmektedir.

Alçı - hasta söylemek - hiç hareket edemez. Nitekim durumlar da bilinmektedir. Bir ısıtıcı madde talimatlarına göre, cilde uygulanır, ancak herhangi bir etkisi üretmedi. kaslarda ve eklemlerde ağrı korunur ve manipülasyon sonrasında ise - bir doktoru görmek için bir fırsattır.

tüketicilerin tavsiye

yama Hakkında çoğunluğunda "Ketonal" tepkileri olumlu bulunmuştur. Tüketiciler çare onları kaslarda dayanılmaz zayıflatıcı ağrı kurtulmak yardımcı olduğunu söylüyor. Yama sopa ve bütün gün tutmak için yeterliydi. Artık karaciğer ve mide üzerinde olumsuz bir etkiye sahip tabletler, almak gerekir. "Ketonal" - kas ağrısı mücadelede harika bir araç.

Yorumlar ilaç, rahatsızlığa neden olmaz yanma hissine yol açmadığını bildirdi. Bu, biber yama olarak benzeri birçok ürün, ayırt edilmesini sağlar. pamuk iç çamaşırı demektir uygulama imkânı - bir başka önemli artı. Yani bir ısınma etkisi kuvvetini ayarlayabilirsiniz.

özetlemek gerekirse

Isı yamalar "Ketonal" kas ağrısı ile başa çıkmak için yardımcı etkili bir araçtır. Talimatlara göre kullanmak kesinlikle üreticinin tavsiyelerini takip etmek önemlidir. Bir ürünü övgü veya etkisizliğinden bahsedebiliriz arkadaşlarının tavsiyelerini dinlemek gerekmez. eklemlerde ve kaslarda ağrı sürekli size eşlik ve aşırı gerilim veya sert bir egzersiz, germe sonucu değilse, asla doktor şikayette bulunma önerilir. Belki de yama ek olarak "Ketonal Thermo" ek ilaçlar atanacak. Sağlığınıza!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.