SağlıkMüstahzarlar

"Maksigra": talimat, süre, yorumlar. "Maksigra" (tabletler) ve alkol: yorumlar

Bir sedanter yaşam, kötü beslenme ve kötü alışkanlıkları erkeklerde potens ile sorunlara yol. Bir biraz dinlen ve restore normal bir cinsel yaşam için sigara ve alkol unutmak için sadece sahiptir. Ancak, şiddetli vakalarda ilaç olmadan yapamaz. Birçok ilaç iyi eleştiriler var. "Maksigra" - hızla yeni renklerle dolu gücünü ve cinsel yaşamını yeniden kazanılmasına yardımcı haplar. Ancak, doktor tavsiyesi olmadan ilaç uygulamak için gerekli değildir.

ilaç ve bileşimin salım formu

erektil disfonksiyonun tedavisi için tıbbi ilaç tablet biçiminde mevcuttur. ana aktif bileşen sildenafil. Buna ek olarak, ilaç gibi bir madde kullanmış mikrokristalin selüloz, kroskarmeloz sodyum, magnezyum stearat, hipromelloz. Kabuk bileşim, titanyum dioksit, laktoz monohidrat. Tabletler kutularda piyasaya çıktı.

Hızla ile başa çıkmak için yardımcı olur sertleşme bozukluğu ilaç "Maksigra". Erkeklerin Yorumlar ilaç tedavisinin erken bir aşamada olumlu sonuç verdiği görülmektedir. Sildenafil - güçlü bir inhibitörü, penis normal kan akışı sağlar. Tabletler erkek organizmayı aldıktan sonra doğal olarak cinsel uyarılma tepki verir. Çalışmalar Eğer aç karnına alırsanız ilacın biyoyararlılığı önemli ölçüde artmıştır göstermiştir. Sildenafil ayırt edici renkler hafif ihlaline neden olabilir. Ancak bu belirti sağlık ve geçici tehdit etmez.

Farmakokinetik

Oral uygulamadan sonra aktif terkip maddesinin hızlı bir ilaç "Asil" (tabletler) emilir. Görüşler ilacın kullanımı herhangi bir tatsız semptomlara neden olmadığını göstermektedir. Beklenmedik tepkiler sadece hasta ilaç artan doz alıyor durumunda gelişebilir. maksimum biyolojik mevcudiyet tabletleri aldıktan sonra 30 dakika içinde elde edilmektedir. İlaç yemekler, pozlama süresi arttıkça sonra kullanıldıysa.

Erkeklerde ise yaşlılar (65 yaş ve üzeri) aktif bileşen boşluk önemli ölçüde azalır ve plazmada serbest etkin madde konsantrasyonu genç hastalarda (18-45 yaş) konsantrasyonu yaklaşık yüzde 40 daha yüksektir. kronik böbrek yetmezliği, karaciğer sirozu olan erkeklerde olarak azaltılmış oranı.

tanıklık

cinsel ilişki ereksiyon bozukluğu sürecinde gözlenen halinde, ilgili uzmana açmak için mantıklı. Genç Erkeklerde sorun yorgunluk, aşırı alkol tüketimi veya kötü beslenme ile ilgili olabilir. Normal cinsel yaşamı geri yüklemek için, yaşam doğru şekilde dönmek için gereklidir. Kaliteli bir tatil olumlu sonuçlar vermezse, ilaç olmadan yapamaz. Bu gibi durumlarda, uzmanlar sıklıkla ilaç "Maksigra" reçete. Zaten tedavinin erken dönemlerinde normal bir cinsel hayat geri yükleyemezsiniz müşterilerin gösterdiği alınan geri beslemeler.

İlaç neredeyse hiçbir kontrendikasyonu vardır. Ancak, doktorunuza danışmadan alarak arzu değildir. Sorun birçok hasta için, aşırı cinsel etkinlik ölümcül olabilir olmasıdır. Bu kardiyovasküler sistem hastalıklarının sahip erkeklerin özellikle doğrudur. Nadir durumlarda, hastalar sildenafil aşırı duyarlılık veya ilacın diğer bileşeni gelişir. Alerjik reaksiyon tıbbi yardım almalısınız edin.

Dikkat

Penis anatomik bir deformasyona sahip hastalar, ilaç ihtiyatla reçete edilir. erektil disfonksiyon tedavisi için Peyronie hastalığı olan erkekler, başka tıbbi tesis bulmak için arzu edilir.

Tedaviye başlamadan bir doktora danışmalısınız önce, kardiyovasküler sistem hastalıklarının sahip hastalar. hipertansiyon, miyelom, gibi rahatsızlıkları ile tehlikeli aşırı cinsel aktivite mı orak hücreli anemi, lösemi. Kanama eğilimi var Erkekler, ilaç "Maksigra" dikkatli kullanılmalıdır. Misafir uzmanlar İlacı mide ülseri ve kalıtsal olan hastalarda kaçınılmalıdır düşündürmektedir retinitis pigmentosa.

İlacın ilgili doktorların kalanı iyi değerlendirmeleri bıraktı. "Maksigra" - araç veya diğer kompleks mekanizmalar etkilemez tabletleri.

dozaj

ilaca doğru olduğu alarak, yüksek kaliteli sonuçlar ortaya koydu. arzu Tabletler aç karnına kullanmak. bir saat beklenen cinsel aktivite öncesi götürün. Bir tek doz, 50 mg (bir tablet). hastanın ilacı tolere ederse, günlük oran iki katına çıkarılabilir. Bu durumda, daha uzun ereksiyon güvenebilirsiniz.

İlaç günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır. Ancak, böyle bir doz ile, hastalar olumlu geribildirim. "Maksigra" - mükemmel ereksiyon bozukluğunu ortadan kaldırmak olan tabletler. Ancak formülasyon sadece geçici bir etkiye sahiptir. Başlangıçta cinsel alanda sorunların neden belirlemelidir.

65 yaşın üzerindeki hastalar günde daha büyük 25 mg dozda ilacı almamalıdır. Bu kural, kronik böbrek yetmezliği sorunu yaşayan erkeklerin uymaları gereklidir.

yan etkiler

Onlar da "Master" yan etkiler tablet gelişmesine yol açabilir. Erkeklerin Yorumlar kısa bir mola aldıktan sonra birkaç dakika sonra ayırt edici renkler gerçekleştiğini göstermektedir. Ancak bu belirti vücudun genel durumuna bir tehdit etmez ve hızlı bir şekilde geçer. artan dozda ilaç daha ciddi sonuçlara yol açabilir. Merkezi sinir sisteminin bir parçası olarak genellikle bu tür baş ağrısı, baş dönmesi ve uykusuzluk gibi belirtileri vardır. Giderek, bu tür olgular yaşlı hastalarda gözlenir.

Solunum sistemi, rinit ve öksürük gibi alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir. solunum bozukluğu İlacı durdurmak ve yardım için bir doktora danışmalısınız edin.

Kaşıntı ve döküntüleri gibi çoğu zaman alerjik reaksiyonlar. Böyle durumlarda antihistaminik alıp ilacı "Maksigra" durdurmak için gereklidir. Yorumlar alerjik reaksiyonlar tabletlerin kaldırılmasından hemen sonra gerçekleşecek göstermektedir.

ilaç etkileşimleri

İlaç "Maksigra" düzgün alınmalıdır. Talimatlar, uzmanlar, meslektaşları gelen yorumlar - Tüm bu tedaviye başlamadan önce araştırılmalıdır. Doktor kronik hastalıklardan muzdarip ve diğer ilaçlar ile tedavi edilirler hastalar için gereklidir almak için emin olun. Tabletler "Maksigra" Tüm ilaçlar ile uyumlu değildir. eritromisin veya simetidin dahil ilaçlar ile birlikte ilaç almayın. Bu maddeler, önemli ölçüde sildenafilin açıklığını azaltmaktadır.

Birçok erkek hap olsun "Maksigra" ve alkol uyumlu sorusuna ilgileniyorsunuz? Misafir uzmanlar yan etkilerinin gelişimi önceden böyle etkileşimle gözlenen olduğunu göstermektedir. Ancak, sarhoşluk ereksiyonu etkileyebilir. beklenen cinsel ilişki sonucu gerçekleşecek ve olmadığından tablet için para boşa gider.

Birlikte kabul ilaç artar hipotansif etkisi nitratlar.

İlacın "Maksigra" hazırlık maliyetinin Yorumlar

Tabletler çeşitli nedenlerle ereksiyon bozukluğu ile karşı karşıya hastalarla popülerdir. Erkekler ilaç hızla normal bir cinsel yaşam geri yardımcı olduğunu söylerler. Ama tıp şifa etkisi inanmıyorum. yaklaşık tıp uzmanları karışık değerlendirmeleri bırakın. "Maksigra" - geçici bir ereksiyon yeniden alabilirsiniz hapları. Nedeni bozukluğu ilaç kaldırmaz. yeterince sık ereksiyon bozukluğu ile karşı karşıya hastalar, bir uzmana yardım istemek ve ürogenital sistemin tam muayeneden gereklidir.

Genç hastalar genellikle "Maksigra" (tabletler) yorumlarıyla ilgili bırakın. Normal karaciğer fonksiyonu ile erkeklerde Süre ölçüde artar. Hastalar saatlerce ereksiyon yaşayabilir. Ama yaşlı erkekler hemen ilişkiden önce tabletleri almaya teşvik edilmektedir.

İlaç "Maksigra" ortalama fiyat kategorisindeki ifade eder. Bir kür hemen her eczanede mümkündür bulun. paket başına yaklaşık 300 ruble ödemek zorunda kalacak. ilaç eczanelerde reçete olmadan kullanılabilir. Ancak, daha önce kullanılması bir doktora danışmalısınız. Eğer bir ilaç başarısız bulursanız, uzman bir kalite analog tavsiye etmek mümkün olacak. En popüler araçlar aşağıda açıklanacaktır.

"Vizarsin"

Bu ilaç için erektil disfonksiyon tedavisinde de sık sık tıbbi pratikte kullandı. ana aktif bileşen sildenafil. yardımcı maddeler kullanılır olarak mikrokristalin selüloz, kroskarmeloz sodyum, magnezyum stearat, hipromelloz. Kabuk bileşimi titanyum dioksit, Opadry ve laktoz monohidrat içerir.

cinsel işlev bozukluğu tedavisinde ilave ilaç olarak kullanılan bir ilaçtır. Tabletler sadece cinsel uyarılma ile iyi sonuçlar gösteriyor ki Bu fazlalaştı. iddia edilen cinsel ilişki öncesi ilacı 30 dakika almak. İlaç istenmeyen cinsel aktivite için erkeklere reçete değildir.

"Viagra"

Bu ilaç genellikle tıbbi pratikte kullanılmaktadır. ana aktif bileşen, tabletler, bir önceki durumda olduğu gibi, sildenafil. Olarak yardımcı elemanlar mikrokristalin selüloz, magnezyum stearat, kroskarmelloz sodyum, kalsiyum hidrojen fosfat kullanılır. tıp karton kutularda paketlenmiş blister içinde eczanelerde mevcuttur. İlacın maliyeti yaklaşık 700 ruble olduğunu.

ilaç beklenen cinsel aktivite bir saat önce alınır. Bir tek doz, 50 mg (bir tablet). Gerekirse günlük oran iki katına çıkarılabilir. kronik böbrek yetmezliği olan hastalar, ilacın 25 mg maksimum doz alınır. Aynı kural 65 yaş üstü erkekler için de geçerlidir.

"Dinamikler"

Bu sildenafilin temelinde çalışır başka popüler aracıdır. İlaç erişkin erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi için reçete. cinsel etkinlik istenmeyen kimin için hastalara değil reçete yazanlar. Şiddetli böbrek yetmezliği, ilaç ve erkekler dikkatle alınmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.