SağlıkMüstahzarlar

Doz, özellikleri ve derecelendirme "Bebikalm" - Karın kolik bebekler için hazırlık

Sorun yenidoğanda kolik hemen tüm genç velilere tanıdık. Bebek huzursuz ve ağlama nasıl olduğunu görmek çok zordur ve hiçbir şey yapılabilir. Her anne ve baba her çocuğa yardım etmek mümkün olan tüm önlemleri alıyoruz. İlacın "Bebikalm", bu makalede sunulmuştur kullanımı ve yararlı bilgiler için yönergeler tarafından oluşturulan yenidoğan karın ağrısı kurtuluşu için.

İlaç "Bebikalm": bileşim, uygulama yöntemi

nane, anason ve rezene - Bu araç bitkisel yağlar bir karışımıdır. Nane özü bebeği rahatlatır ve inflamasyon karşı korur, anason yağı şişkinlik küçük karnı ortadan kaldırır ve rezene özü kolik ile başa çıkmak için yardımcı olur. Bebekler için bu şurup, oral alınır. bir cam şişe içinde mevcut demektir. Yukarıda sözü edilen ilaç yaşamın ilk aylarında çocuklar için tavsiye edilir. Kullanımdan önce, haşlanmış su ekstraktı yağlarla seyreltilmiş olması emin. Sadece eğer ilaç kullanıma hazırdır. dağıtıcı ve ilaç doğru miktarda kazanç yardımcı özel konforlu pipet bağlı ilaç şişesine için. şurubu bebek ilk birkaç damla izin vermedi ve tepkisini gözlemlemek - İlk kullanımdan önce aktif ilaca çocuğun tepkisini kontrol etmek arzu edilir. alerji görünür ve cilt üzerinde hiçbir kızarıklık olmadıysa, o zaman çocuk ilacı tolere edebilir.

İlacın dozu, depolama süresi, eczanelerde satış

bir yaşın altındaki bebekler 10 damla her yemekten önce gelir vermek için gereklidir. bunun bir parçası sadece doğal maddeler ve hatta büyük miktarlarda bu çocuğa zarar vermez çünkü bu ilacın aşırı dozda, olamaz. Bu nedenle, resepsiyon günde kaç şurup ile sınırlı değildir. Bu ilaç kolik etkili bir yardımcı olur. "Bebikalm" anında çocuğun vücuduna uyum sağlar ve yan etkilere neden olmaz. verildiği tarihten itibaren 3 yıl süreyle ilacın raf ömrü, hazırlanan süspansiyon gereklidir olarak buzdolabında bir aydan fazla tutmak. doktor reçetesi olmadan önce bahsedilen ilacı yayınlandı. İsrail'de üretilmiştir.

Görüşler: "Bebikalm" - bebek yardım karın krampları kurtulmak için

Birçok anne özellikle doktora danışmadan, çok genç çocuklara herhangi bir ilaç vermek korkuyorlar. Eğer ilacı kullanmadan önce, kimsenin gözden hakkında bilgi almak için tüketicilere ve profesyonellere hakkında söylediklerine sormak arzu edilir. "Bebikalm" çabuk etkili bir araç olabilir ve etkili çocuk karın sorunları ile başa çıkmak için yardımcı olarak kabul edilir. 10 dakika sonra çocuk sakinleştiriyor ve ağlama durur ve bu çok daha iyi hale gelmesi anlamına gelir onların çocuklara bir alet notu yapan anneler. büyük bir zevkle, süspansiyon kalitesinden memnun kalır olanlar tüketiciler bu konuda bir yorum bıraktı. "Bebikalm" hoş bir kokusu vardır ve ilaç tatsız ise çocuk zorlaşır için, verin, çünkü çocuklar için çok önemli bir acı bir tat, yoktur. Uzun süreli ve düzenli kullanım için bir araç, ve As onun işin üstesinden gelebilen. Doktorlar da ilaç övdü ve olumlu geribildirim bırakın. bunun bir parçası yağ özler, sadece oluşur gibi "Bebikalm", tamamen doğal bir üründür. Bizim makalede tedavisi ve önlenmesi için doğru aleti seçmenize yardımcı olacaktır umut bebeklerde kolik, ve çocuğunuzun her zaman iyi bir ruh halinde olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.