HobiDikiş

Kendi elleriyle bebek canavar High için giyim (pattern)

Her kız bebek sever, bu konuda ne diyebilirim! tüm olağandışı doğa için dünyada çocuklar tarafından sevilen canavar yüksek serisi oyuncaklar. Giyim kendi elleriyle yarattığı Barbie Canavar Yüksek, için, o moda hissetmek daha da büyük bir cazibe ve kız vermek sağlar.

İlk fantezi yoktu

favori bebek için kıyafet dikin - çok girly aktiviteyi. Ama bir şey - iyi beslenmiş bebek gibi, onun boyutlarını büyük Pups kınına ve oldukça diğerine - Yüksek İnce canavar için kıyafetler tasarlamayı. elleri ile Yüksek bebek canavar için dikilmiş giysiler, gerçek giysi tasarımcısı sanki inşa desenler - bu kız tabi olabilir böyle oyuncaklar meraklı zavisiti. kuklaları gibi Sonuçta, zarif kukla figürleri giysi olsa da, tasarım garip olabilir ama podyum gelen mevcut modellerinde olduğu gibi, iyi bir uyum olmalıdır.

Film, kaset ve kalem

Kendi elleriyle yarattığı bebek canavar Yüksek, için giyim için, gerçekten güzeldi, doğru desen yapmak için gereklidir. Sadece şaşırtıcı oturacağı giyecek, sağ desenleri bina - O modacı işin karmaşıklığı tasarım çalışmaları içindedir.

Canavar Yüksek Bebekler - onun ilavesiyle sıradışı. Bu meme ve oldukça büyük bir kafası olan bir ince bel, kollar ve bacaklar, küçük bir gövdeye sahiptir. Bu benzer arasında oyuncakların orantısız koleksiyonunu vurgulamaktadır. Bu nedenle, bebek canavar Lisesi için alışılmadık bir şey ve giysiler. plastik wrap, kağıt bandı ve bir kalem: Biraz hile kullanmazsanız desenleri, ellerinizle onlara zor inşa etmek.

Boğa bebekleri neobhoimosti gıda şal film. Daha sonra, küçük parçalar halinde kullanılarak maskeleme bandı mühür. armholes, boyun - Doğrudan yapıştırılan viski üzerine bir desen çizin. Tırnak makası ayrı parçaya Ortaya çıkan yapı, bölmek için, yapışkan bant filmi kesmek için. Bir kağıt yapısı üzerinde elde edilmektedir, bu eğriler, dikkatli bir şekilde kesilmiş ve düz bir yüzeye matkap olmalıdır - bu yerlerde dart veya ek parçalar alacaktır. Desenler hazır. kumaşın bir kesme dikiş şeritlerine sağlamak için gerekli olan zaman, ürünün alt kenar. O şey de giysi hepsi eşit aralıklı bölgelerinde yaygın iplik yönüne dikkat etmek, güzel ortaya çıktı.

doğru ayrıntıları

Sadece giysi kendisi tasarlamak değil, aynı zamanda bebek koymak için nasıl düşünmek gerekir. Canavar Yüksek bebek kafaları organları ile karşılaştırıldığında çok büyük olduğundan, başının üzerinde giysiler giymek mümkün değildir. Böylece elbiseler, bluzlar, poluverchiki rahat bir fermuar sahip olmalıdır. Arkada üzerine koyun ve ince şeritler kullanmak için bölümleri sabitlemek için en iyisidir "cırt cırt." elleri ile Yüksek bebek canavar için dikilmiş giysiler, elbette, ve düğmeleri ile bağlanır, ancak bunlar daha sonra zarif bir oyuncağa ahenkli bakmak kadar küçük olmalıdır. Ayrıca, bağlantı elemanları gibi küçük elbise kancalar ve döngüler veya düğme kullanılabilir. kat, kat, ceket - raptiye Bu tip genel giyim için en uygun olanıdır.

Grace çevresinde

küçük dikişler ile dikilir ise kademeli olarak yapılan kendi elleriyle, Barbie Canavar Lisesi için giyim, zarif ve güzel görünecektir. Evet, oyuncak imalat fabrikaları tüm dikiş makineleri akışında bebek elbise dikmek. Ama evde o favori el için bir elbise dikmek daha uygun olur. Canavar Yüksek bebek çok şık daha o, onların küçük, ince için tüm giyim öğeleri. çok ince iğne ve ince bir iplik Ve - iş için en iyi araçlar podhodschie. Dikişler manuel dikiş kullanılan hangi çok farklı olabilir, ancak bunlar küçük ve son derece lezzetli olmalıdır. Bu bebek giysi dikiş obmetochnymi dikmek için en iyisi - ve giysi ayrıntıları birbirlerine gidiyor ve dikiş çökmeye olmaz. arabada kullanım için canavar yüksek dahil olmak üzere birçok dikişçi, bebek için dikiş giysiler,. Eğer kumaş ve profesyonel bir terzi olarak kendi makineyi hissetmeye ihtiyacım çünkü Ama bu beceri en yüksek düzeyidir.

Dekor giysi

Canavar Yüksek Bebekler - kukla dünyasının özel karakterler. onların yaratıcılarının bir plan üzerinde Hepsini, - Okul canavar öğrencileri, velileri - masal ve korkutucu korku filmleri bilinen karakter. Bu nedenle, karşılık gelen pupa de görünüm. Tüm müthiş dekor ile durulayın etmişse, o zaman oldukça oyuncak olacaktır. Ama diğerlerinden onların farkın canavar yüksek ve aşk. Bu nedenle, giyim bebek canavar Yüksek için, kendi ellerini diktim, uygun olmalıdır. Dekor belli tarz korkutucu zorunda değildir giyinir. Resmi gardırop Canavar Yüksek bebek tüm günler için giysi setleri bulabilirsiniz - düğüne köpek yürüyüş gelen. hücreye okul öğrencinin notebook - Örneğin, bluzlar oyuncaklar için desen önerilen model, örgü üzerinde yapılabilir.

Herhangi kumaş, kurdele, kurdeleler, deri veya leatherette kullanabilirsiniz giysi pupa üzerinde çalışmak için. Yalnızca durum - tüm unsurları ve detayları ahenkli boyut oyuncaklar olmalıdır. Ancak, oldukça farklı olabilir - elleriyle Yüksek bebek canavar için dikilmiş giysiler. Kolayca bulunabilir dikiş bebek dolap, üzerinde Usta sınıfı, belirli bir elbise oluşturma tüm adımları fotoğrafları veya video üzerinde konuşacak. Sadece modelleme işlerin elini çalışıyoruz olanlar, sen canavar yüksek için zaten mevcut olan güçlü kullanabilirsiniz. Desen dikişler de kazancı, kağıda daha sonra desen transferi yumuşatma, tesadüfen, yapılabilir, çok dikkatli bir şekilde ilginç Elbisesini bebek çözmek değil var "yorgun" ve buhara her parçası.

Sıra - başarının anahtarı

Herhangi bir işte belirli bir sonucu elde etmek için, onun planını düşünmeye başlamak gerekir. Nasıl kendi elleriyle bebek canavar için giysi Yüksek yapabilir? Ayrıca sürekli işin tüm aşamalarını hesaplamak:

  • bir desen oluşturmak;
  • raptiye yer alacak nasıl ve nerede düşünmek;
  • Her yan dikişleri 2-3 milimetre ekleyerek, elbise ayrıntılarını oymak;
  • Küçük dikiş kullanarak modeli dikiş;
  • elbise, gerekirse süslemek;
  • Yeni bir elbise içinde favori bebek giyinmek.

elbiselerini oluşturma - heyecan verici bir deneyim. Sevdiğin bir oyuncak varsa, bu sadece en zarif olmalı! Canavar Yüksek bebek koleksiyonu için giyim bir bebek ve yaratıcılık için sevgi ile yaratılmış olduğunu, en önemlisi, çok, çok farklı olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.