Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Ne rüya kış? yorumlayacaktır kitabı Rüya

Kural olarak, kış önümüzdeki bize çelişkili duygular yapar. Bir yandan, çok az yılın bu zamanında başlaması ile yeni yılın sevilen tatil bırakılır. Ayrıca kış - bu kez, halletme, paten, kayak, heykel kardan ve diğer eğlence. Öte yandan, bazılarımız kaldırımlar üzerinde soğuk, buz gibi rüzgar zevk, trafik sıkışıklığı, ve buz gel. Ne bir rüya kış olsaydı? Böyle bir vizyon ne beklemeli? Biz bugüne kadarki en eksiksiz ve popüler rüya kitapların birkaç içinde bu konuları ele almak sunuyoruz.

Kışın Neden hayali: Rüya Gustav Miller

Kaynağa göre rüyada yılın bu zamanında hasta sağlığı ve kötümserliye habercisi olarak hizmet vermektedir. bir rüya size zaman ve emek harcadım ettiğim işin sonuçları ile memnuniyetsizliği sembolize edebilir Ayrıca gibi.

Eski Fransız Rüya Kitap: Kış

Rüya yorumlarıyla bu koleksiyonun derleyici göre, yılın bu zamanı bir hayalperest sağlık sorunlarını vaat ediyor. Vizyonunuzda kış çok sert oldu ve geri çekilen olmadıysa, o zaman hayatta size büyük başarılar bulacaksınız.

Kış hayal edin: A dan Z ye Rüya yorumu

rüyada Yılın bu zamanı sizin için mağaza kader tevazu ile, sakin ve huzurlu varlığını vaat ediyor. Kışın olarak sağlığın bozulması olasılığı olarak yorumlanabilir. İlk don hayali vaatler eğlence ve neşe, daha sonra pişman ile başlayan snowless kış. Kar olmadan bütün kış sitesinde hiçbir şekilde başarı hak bulma kehanetlerde bulunur. Rüyandaki yılın bu zamanında yoğun kar yağışı ve yüksek kar yığınları eşlik etti, sonra hayatta kendi emek zenginlik ve refah elde edebilirsiniz. Kış fırtına ve kar fırtınaları uzun süre bilinmemektedir sonucu bazıları sert ve ağır şeyler, söz hayalperest. tipide içine alın ve yolda kalmak - kötü sağlık ve iş yerinde her türlü soruna karşı. Şu anda size donarak üzere olduğunu düşünüyorsanız, gerçek hayatta, başarıyla büyük bir miras veya / başarıyla evli evli alarak zengin olmak bir şans. Yeni Yıl kutlayın, ne zaman güzel karlı kış penceresi - refahı ulaşılmasına. Ne zaman kış yağışlı ve çamurlu - ailesi ve meslektaşları ile ilişkilerin bozulması.

Neden kış hayali: Aşıklar Rüyası

Bu kaynaktan hazırlayanlar sevgi ve yalnızlık içinde hayal kırıklığı yönelik bir işaret olarak bir rüyada yılın bu zamanında kabul edilir. Ayrıca benzeri vizyon mevcut yaşamın memnuniyetsizliği yansıtıyor olabilir.

Kış: Rüya Yorumlama Ak Büyücü

O kış geldi ve hala yazlık giysiler giyiyorlar hayal, o zaman gerçekte sürekli olan kelimeler eylemleriyle insanlarla karşı karşıyayız. Bu gerçek, düzenli kendinizi dışarı götürür. bu insanlar bir şey yapamaz umurumda değil, çünkü kalbin bu durumu almamaya çalışın.

Ezoterik Rüya Kitap: Kış yaz

Böyle bir rüya para konularında hızlı bir iyileşme vaat iyi bir işaret olarak kabul edilir.

Ukrayna Rüya Kitap: Kış sezon dışı

Bu koleksiyonun derleyici göre, hayalperest rüya gibi özel hayatında iyi şans beyaz bant ve mali konularda başlangıcını önceden bildirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.