HobiDikiş

Pansy Boncuk Gözler: dokuma şeması

Pansy çiçekler çeşitli renkleri vardır: .. vb Beyaz, sarı, menekşe, mor, mavi, Taze çiçek şeklinde değil, onların güzelliği ile bizi memnun değil, aynı zamanda takı şeklinde olabilir. Bu makalede, hercai menekşe boncuk gözleri örgü nasıl birkaç ipucu kapsayacaktır. renkler renkler ışıltı Ne, sizin hayal bağlıdır. Önemli olan - sabret ve başarılı olmak için!

boncuk kolye

Bir kolye yapmak için şunlar gerekir:

- Kilit;

- dikiş ipliği;

- Boncuk iğne;

- Şekil renkli fotokopi bir ibne ;

- boncukları.

Ana sınıfı

temel alınacak boyut gerekli renklerin bir fotokopisini, atın. Ve biz nakış başlar. Biz sarı, beyaz, mor, mavi boncuk gerekecektir. bir ön, iki yan ve iki arka: çiçek beş yaprakları vardır. Üç mor boncuk her taç yaprağı bağcık kuş gözleri kenarlarına alınıyor. renk skalası fotokopi desene göre nakış. Sonra, Amerikan kemeri olun. bir top iplik ankraj boncuklar ve bir üs olarak kazanmak. Sonra 4 çekimi boncuklar, bizim dokuma temeli olacaktır. Ve 3 top mavi ekler. İğne olmayan sabitlendiği, birinci de dahil olmak üzere, 4 boncuklar boyunca aşağıdan yukarıya doğru geçer. Başka temel beyaz ve üç mavi boncuk çekimi. boncuklar arasında durmadan İğne ve, takılabilir boncuk 4 her seferinde (1 ve 3 beyaz bazik mavi tarafı) dönmeye devam ediyor. Eğer dekorasyona 4 topları geçmesi gerekir her zaman simetrik olduğunu unutmayın. Böylece istenilen uzunluğa örgü. Biz takı yapmak. koşum toka ve çiçek eklemek için.

Pency çiçekler gözleri boncuklu: şemasını dokuma

Biz gerekir:

- Boncuk (mor, siyah, sarı ve pembe çiçekler) ;

- iğne;

- olta;

- fotoğraf seçildi çiçek.

dokuma şeması

İlk olarak, gelecekteki ürünün ortasına örgü edecektir. Biz iğne üzerinde toplamak ve beş sarı boncuk hattı. İlk boncuk yeniden girin ve sıkı misina çekin gerekir. Sen bir yüzük almak gerekir. Daha sonra, bir ucu birinci boncuk sahip olacak şekilde ikiye bölen ve ikincil vasıtasıyla beşinci geçirilir. Böylece, çiçeğin orta hazırdır. İki arka lob imalatı için alınıyor. orta (5 boncuklar) ile aynı şekilde atkılamak ve bir destek olarak birinci kordonun seçin.

şema 1

geri mor boncuk yaprakları Dokuma:

  • 1. sıra beş oluşur;
  • 2. 5 inci sayısı her zaman bir halka artırılır den.

Ayrıca iki yan loblar üretebilir. Üçüncü boncuk ve şemaya göre çiçek örgü halkalarının ortasına geçirin.

şema 2

boncuk yan lobları Weave:

1 satır 4 1 pembe siyah +;

2 numara 3 pembe siyah + 2, 2 + 3 pembe siyah;

3. sıra: 5 sarı, 5 siyah, pembe 5;

Sıra 4: 5 pembe, pembe 3 2 + siyah, 5 pembe;

Sıra 5: pembe, 5 iki yüzük.

Neredeyse hazır hercai menekşe boncuk gözler, sabırlı olun. Biz devam ediyoruz. iğne, aynı şekilde, ikinci örgü yan lob içine yerleştirilmiş orta beşinci boncuk çiçek çıkıyor olta ucunu almak. Biz arka lob üstüne yerleştirin. Bir dışbükey şekil yaprakları almaya çizgiyi çekmek için her defasında unutmayın. Bundan başka boncuklar Şema üzerine tüm 2. yerleştirir göre iğnesinin 4 geçer ve dokuma ön lob geçin. çalışma tamamlandığında Misina, ufalanmış değil hack için güvence altına alınmalıdır. Yani, bizim hercai menekşe çiçekleri gözler hazır boncuklu!

eserlerinde biz boncuk tekniğini kullandı. Uzun seviyorum ve düşünceli iğne yapmak isteyenler için heyecan verici bir deneyimdir. Sonuç çok güzel bir üründür. boncuk kolye "Hercai" Resim eşsiz kılıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.