Sanat ve EğlenceFilmler

"Temel İçgüdü" coşmuş. rollerin en tutkulu içinde aktris

"Temel İçgüdü" - 1991 yılında dünya sinema tarihinin en ünlü erotik filmleri yayıyoruz. seks sahneleri için bir model haline önemli bir rol oynamıştır aktris. Ve yıllar sonra, hiç kimse bu tarz yönetmeni Paul Verhoeven aştı.

Sharon rolü için ve Sharon rolü için?

atama ile çerçeve içinde "mükemmel" olarak başa "Temel İçgüdü" aktris canlandıracak. Bu filmde Rolü, abartısız, Sheron Stoun ve kariyerinin büyük satış için kader oldu. Daha sonra kendisini yönetmen davet için yaptığı şükran konuşacak.

Film "Temel İçgüdü" onu filmografi aktris böyle bir hat olmadan taraftarların dünya çapında başarı ve milyonlarca güvenebileceği, olası değildir. Filmlerde Bundan önce tüm roller Sharon açıkçası vasat.

Ama baştan çıkarıcı bir katil rolü aynı ölçüde, kariyerinde aktris bir hizmet oluşturulur sadece ve gişe büyük ücrete film için faydalı oldu. galasında oyuncu imajına girme ve seyirci ve eleştirmenleri çarptı. Takım yöneticileri, tabii ki, kararsız icracı döküm oynadığı onun iyi şans, farkındaydım. resim sonra Hollywood'da oyunculuk yeteneğini tanımak için her düzeyde vardı.

lider rolü resim "Temel İçgüdü" aktris için, muhtemelen çok önemliydi. Başka Hollywood'un güzellik öykü yazarı katil tarafından Catherine böyle bir başarıyı yakaladı olmazdı inanmak için her türlü neden yoktur. Bu hemen hemen tüm eleştirmenler yakınsama.

İyi okumuş modeli

Sheron Stoun adında filmi "Temel İçgüdü" den kalkınan aktris uzak 1958 yılında doğdu. Neşeli bir başarılı hayatına girmek için pek fırsatım olmadı. taşralarına (Meadville) birinde Transilvanya topraklarda büyüyen bir kızın sıradan bir ailede.

Sessiz ve mütevazi, Sharon çok arkadaşı vardı ve her zaman onun yaşıtları gözünde çekingen olmadı. Yalnız onunla o kitap ve düşünme eğlence arıyordu. Okul öğretmeni de mezunlarına Closer kimya alanında bir bilim adamı olmaya tavsiye etti.

Bir modelin görünümünü - Ama büyüdükçe büyük kız başka kalitesi alır. üniversiteye girdiği paralel olarak o bir güzellik yarışmasına dahil oldu ve ajanslardan birisi bir çalışanı dikkatini çekmektedir. İyi okunan kadın sessiz kalmayı Fakat kahraman podyum garip olurdu.

Filmde seks sahneleri iyi

Filmde iş yeterince etkili takımına katıldı ve Michael Douglas kendisi ile çalışılır. Büyük ekranda acılı bir hikaye ile birlikte bir yıldız ikilisi seyirci çılgın etki yarattı.

Yani, filmi "Temel İçgüdü" yayıyoruz. Filmde Aktörler ve rolleri dikkat çok zincirlenmiş. seks sahneleri bolluğu kışkırtmak kolay değildir. Onlar mükemmel arsa içine dokunur. Tüm daha çok birlikte kahramanın entrika sevgilisi (dedektif Nick adında) her bukle ölümünü tehdit ediyor.

Film yapımcıları "temel içgüdü" kavramına özel bir anlam koydu. kadın kahramanın Kadın Oyuncu eller şehvet ve hayatta kalmak için arzu arasında bir seçimle karşı karşıya kahramanı koydu. Filmde en son bölüm kadar, katilin kim belirsizliğini koruyor. Ve yine de, kahraman Sheron Stoun elindeki en tutkulu anda bir buz kıracağı görünür. Filmde "Temel İçgüdü" aktris bir melek yüzü ile şeytan soğukkanlı katilin görüntüsünü birleştirmek zorunda kaldı.

Tutkunun Kural

Cinayet dedektifleri araştırılmasında çekici kız sorguya var. Yatakta onların iştahını gizlemek ve açıkça öldürülen ölümü onunla gece geçirmişti önce beyan etmez. kahramanı Michael Douglas Dedektif Nick - - coşkusu şüpheli riskler sadece bir meslek değil, aynı zamanda yaşıyor. Nitekim, tüm göstergeler yakınlık mutfak balta bir anda bu gizemli kadın, başka bir kurban birkaç darbeler aldığını bulunmaktadır.

Onun kitaplarından birinde Yazar Katherine (Sheron Stoun karakter) ayrıntılı olarak sevgilisi öldürülmesini geleceği tahmin etmek. Bu onun şüphesi yol açar, ama belki birisi kitabında bir cinayet işledi sadece vardır ...

Dedektif sokulmuş. Ayrıca, filmde Michael Douglas ve Sheron Stoun tarafından gerçekleştirilen daha açık seks sahneleri olmalıdır. Kahramanlar aşık ve aralarında cazibe hiçbir tutun sahiptir. Nick iddia edilen katil açısından riskleri keşfetti. yaşam ve tutku Arasında ikinci karakteri seçer. soruşturma varken, yeni cinayet vardır.

Bir gece o hala Nick buz kıracağı koyar. Filmin sonuna kadar bir doruk olarak, yazar acımasız katili verir. Ama bu kez sevgilisi hayatta bıraktı. El genişler ve cinayet silahı serbest bırakır - bu zamanın kahramanı öldürmek için cesaret etmez. O da tutkuyu seçer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.