Gıda ve içecekTatlılar

Kek "Ferrero Rocher": Bir fotoğrafla tarifi

Herhangi sahibi sevdiklerini mutfak lezzetlerinin, lezzetli özel yemekler, sanat onların yeni eserlerini şımartmak istiyor. Ayrıca, kızlar çoğu arkadaşları ve tanıdıkları ile mutfakta deneylerin sonuçlarını paylaşmak üzere, deneyimlerini, pişirme yenilik, paylaşmak ister. Her zaman yemek tarifleri ile bir defter doldurulan, ama çoğu hala yasa veya arkadaş yeni bir çanak annesini denemek için risk altında değildir. onun denetlenmiş yemekleri hazırlarken çünkü çoğu kötü sonucun çok korkar. riske etmez ve var etmeye kalkma kim böylece hiçbir şey çıkacaktır çünkü Ama her zaman, yeni ve alışılmadık bir şey denemek istiyorum.

Ev yapımı kek

Ben tatlı bir şey yemek istiyorum çay ve üretimin mağaza ile her zaman şaşırtıcı değildir ve bağlı katkı maddelerinin çeşitli güvensizliği neden olur. Buna ek olarak, hemen hemen her evin yumurta, un ve yağ vardır. Birçok ev yapımı doğal ürünler var. Peki neden tasarruf değil ve elleriyle bir şey pişirmeye yok, az "kimya" hırsızlık maliyetinden daha tutarındaki bu ürünü harcadığı? Zaman biraz olacaktır harcanan, ancak ilginç bir akşam ve çok şey öğrenebilirsiniz. Hostes masaya yemek vermek ve övgü edineceğim zaman ne olacak o zaman güzeldir. Bu nedenle, aşağıdaki tarifi son derece lezzetli kek önerilmiştir ve onun hazırlık tarif.

Açıklama kek

Kek "Ferrero Rocher" sadece ailesinin dar bir daire için, konukların mükemmel tat değerlendirmek ve pişirme becerilerini işaretlemek mümkün olacak tatil masaya, harika görünecek, pişmiş edilebilir. Kek tarifi oldukça basittir ve tüm talimatlar ve tavsiyeler sınırlar ile pişirme sonucunda o gür ve yüksek (yaklaşık dokuz santimetre) aldı. Tatlı yaklaşık üç kilogram ağırlığında olacak. Bu oluşturma oldukça bakımlı bir görünüm olduğunu. Preparasyon çikolatalı kek yaklaşık bir saat sürer.

kek tarifi

Nasıl bir pasta, "Ferrero Rocher" pişirmek için? Bu makalede size sunulan fotoğraflarla adım Tarife göre adım. Tüm önerileri uygulayın eğer evde Cook tatlı, oldukça kolaydır. Nasıl bir pasta, "Ferrero Rocher" pişirmek için? tarifi sırayla uygulamanız gerekir birkaç alt öğelerden oluşmaktadır:

 • kek hazırlayın.
 • döllenmesi olun.
 • kremayı hazırlayın.
 • Do-somun gözleme tabakası.
 • birlikte kek elemanları bir araya getirin.
 • pasta görünümü dikkat edin.

Bu öğelerin hepsi bütün ciddiyetiyle geliyorsa, o zaman harika bir kek "Ferrero Rocher" gerekecek. Bu mutfak başyapıtı Fotoğraflar, makalede görebilirsiniz.

bisküvi hazırlanması

Birçok muhtemelen pasta yapmak için kullanılır ve bunun hazırlanması en önemli özelliği yarı yarıya boyutunu artırmak için uzun bir dayak olduğunu biliyoruz. Nasıl lezzetli bir pasta "Ferrero Rocher" almak için, hamur pişirmek için? fotoğrafları ile adım tarifi adım ve bazı önerileri her aile üyesi hitap edecek bir mutfak başyapıt hazırlamak için izin verecektir. Tabii ki, bu kek için tarifi herhangi birini kullanmak, ancak çoğu olumlu sonuçlar elde etmek için olabilir, bu önerilir:

 1. bir fincan şeker ve birkaç yumurta (ürün boyutuna bağlı olarak 3-5) karıştırın. Uzun bir süredir, çırpma ve blender daha iyi. Bazı şamar ayrı beyazlar ve sarısı alışıktır, korkutucu değildir. Bu işlemden sonra, bir cam krem (şişman) ve yoğunlaştırılmış süt cam dökülür. İyice karıştırın.
 2. Ayrı elenmiş un (350-400 g), küçük bir kakao ve sodyum 1 kaşığı (dağıtıcı değiştirilebilir olabilir), az bir sitrik asit ilave edildi.
 3. Yavaş yavaş un ve kakao fırçalamak devam şekerle yumurta dökmek karıştırın.
 4. Son adım - hamur işleri. Hamur, bir fırın (200 derece) yerleştirilir, parşömen üzerine dökülür. Her zaman yarım saat fırın açmayın için, aksi takdirde pasta yerleşmek unutmayın. Ve sonra pişirmenin hazırlığı kontrol için bıçak veya bir kibrit kullanabilirsiniz. Gösterge pasta delici sonra ıslak hamur ise, o değil, çanak hazır ve kuru ise, bu almak zamanı. Bundan sonra, tam soğutma bekleyin ve ancak o zaman işin sonraki aşamasına geçmek.

biz döllenmesi yapmak

Başka ne pasta, "Ferrero Rocher" hazırlamak için yapılması gereken? adım tarifi bisküvi adım görev ile başa çıkmak için bile bir acemi sahibini yardımcı olacaktır. Aşçılar iyi emprenye işlemini yapmak için teşvik edilir. Bu çalışmanızın en iyi sonuçları garanti edecektir. bu harika kek Emprenye iki şekilde yapılabilir:

 1. (Tercihen doğal) kahve kaşık bir çift, bir bardak su doldurmak şeker dağ kaşığı koymak. Brew. Bir kez serin, serin. Sen konyak ekleyebilir.
 2. İkinci yol kaynatılmış ılık su ile doldurulur ve sadece karıştırılır banka "Nutella" kadardır.

Karışım hazır olduğunda, (pandispanya üç parça halinde kesilmiştir) kek emdirmek mümkündür.

Pişirme krema

Her pasta için doğru krem yapmak çok önemlidir. Kek "Ferrero Rocher" istisna değildir. Çikolata krem aşağıdaki gibi yapılır:

 • yoğunlaştırılmış süt, kakao birkaç kaşık, süt (su), tereyağı 150 g özgün sır kaynatın. Böyle bir karışım devamlı devamlı karıştırılarak kısık ateşte pişirilir olduğunu kesinlikle farkında Her ev kadını. Ne zaman soğutmak için hazır.
 • Ayrı (yüksek oranda yumuşatılmış) iki paket yağlar anlamıyla kaşık yoğunlaştırılmış süt (300-400 gr) eklerken aynı yavaş sır takip etmelidir sonra, sallamak başlar.

acele edecek bu durumda gereksiz: Eğer yavaş yavaş ve sürekli (bir kaşık üzerine) Bu prosedürü yapmazsak, o zaman krem çalışmaz.

ceviz gofret tabakası pişirme

Özel çekicilik ve kek, "Ferrero Rocher" tadı ceviz waffle katmanı ekler. Bu noktada pasta hazırlamak için, herhangi bir fındık kullanabilirsiniz. Bu fındık, düz ceviz, fındık olabilir. Bazıları onları hafifçe kızarmış, ancak bu ana şey değildir kullanmadan önce - Sonunda 200 g ve 100 g waffle eziyet. Ayrıca, dördüncü yağ paketleri ile çikolata (tercihen beyaz) banyo 100 g eritebilir. Homojen kitle soğutmak ve fındık ve waffle ile bağlanmak için. İyice karıştırıldıktan sonra, bir tabaka hazırlanır.

Bütün "parçalar" Montaj "Ferrero Rocher"

Nasıl kek, "Ferrero Rocher" monte? Bitmiş kek bir fotoğraf ile Reçete herkesin iştahını çağrıştırıyor, ve bir deneyin vermek istiyor. elle böyle güzellik yapmak için, yaratıcı bu sorunu yaklaşmak gerekir ve daha bu önerileri uygulayın.

Önceden emprenye edilmiş ilk kek, krem yağlanması gerekir. İsteğe bağlı olarak geniş tabaka. üstünde Laid ceviz gözleme hamuru, sonra biraz sıkıştırılmış bir tasarıma eller. İkinci kek çevirdi ve önceki pasta somunları koymak sonra, krem ince bir tabaka smear için de gereklidir. Daha sonra, bir ikinci keki birinci ile aynı prensibe göre tedavi edilir. Üçüncü üst bir şişman ile kat, ve yan krem ve ceviz tabaka yedek. Ne Bazı tatlılar veya çikolata cips üst yarısını dekore edebilirsiniz.

Kek "Ferrero Rocher": yorumlar, özellikle pişirme

Her aile, tabii ki, bütün yemeklerin hazırlanmasında kendi sırlarını ve teknikleri vardır. İstenirse, insanların paylaşmak mutluyuz değerli tavsiye, bir sürü bulabilirsiniz ve dinlenme bulunmaktadır. Sonuçta, herkes kendi başarı ya da acı deneyimden kaynaklanan, karşı uyarmak için başarısızlık bahsetmek istemez. Bu tatlı pişirme ile ilgili birçok notlar arasında, biz aşağıdakilere dikkat edebilirsiniz:

 • kek "Ferrero Rocher" Kime beyaz şeker "Rafaello" veya çikolata "Ferrero Rocher" ile dekore edebilirsiniz, daha çekici ve iştah açıcı bir görünüm oldu.
 • Emdirme da Hindistan cevizi ilave, sıvı yağlar ve yoğunlaştırılmış süt hazırlanabilir.
 • katman için Waffle limonlu kalmaz, en sıradan alınmasını tavsiye eder.
 • çanağı Kabartma, kek sonunda uzun boylu ve kek oldu, çok büyük bir almamaya arzu edilir - gür ve düzenli bir.
 • Fındık kadar ince mümkün olduğunca kesmeliyiz.
 • kek halinde hamur üç bölüme ayrılmıştır ve multivarka ayrı fırında edilebilir.
 • Çikolatanın maksimum etkiyi elde etmek için, çikolatalı gofret kullanmak gerekir.
 • "Nutella" başka değiştirilebilir çikolata ezmesi.
 • krem o para yedek ve kaliteli tereyağı kullanmak daha iyi değil, lezzetli ortaya çıkmıştır.
 • Bunun yerine, her zamanki waffle gofret kağıtları satın alabilirsiniz.
 • bisküvi için bir blender kullanarak en iyi malzemeyi yenerek, iyi yükseldi.

Bu pasta o kadar ucuz değil, ancak sonuç sonunda buna değer olmasına rağmen.

bisküvi için öneriler

To kek süngerle muhteşem çıktı, sen buzdolabından yumurta almak gerekir değildir ve oda sıcaklığı. Birçok öncelikle bir köpük beyazlar ve şeker çırpılmış ve ancak o zaman yumurta sarısı ekleyin şeklini övdü.

Bisküvi ortalama elli dakika pişirilir. Tabii ki, tüm fırın bağlıdır, ancak her durumda, ilk yarı fırında bir saat hostes pandispanya bozmak istemiyordu eğer, hiç bakmaya gerek yoktur.

bisküvi rengi ya parlak sarı veya saf beyaz olabilir. Bu düzenleme, bir parçalayıcı ve soda ilave olmadan mümkündür. bir mağaza veya ev - Her yumurta bağlıdır. Kahverengi renk soda ilave edilir kek, alır. Pişirme için tavsiyelere uymak ve bir kez bisküvi iş vardı daha fazlasına sahip olanların tavsiyesi dikkat etmek - Ama her durumda, tüm seçenekler en önemli şey, oldukça lezzetli.

Şimdi bir pasta ev "Ferrero Rocher" yemek pişirmeyi biliyor. Fotoğraflı Reçete Bu durumda asistan olacak. Sen markete gidip güvenle çalışmaya alabilirsiniz. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.