SeyahatYol tarifi

Kazmacı köy - görülmeye değer bir yer

Kazmacı köy ... Hiç bu yerin duydunuz mu? Hayır, bu daha bir şey, basit bir köy değil. Ve birçok gezginler geçmişteki ve şimdiki arasında bir bağlantı diyoruz yaptı.

Bölüm 1. kazmacı köy. genel bilgiler

Savaş dersler çok ciddidir, Katılıyorum ve biz onlar hakkında unutmamak gerekir. Birçok Rus şehir ve köylerde Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında 20. yüzyılda faşizme karşı zaferin tanıklık tarihi eserleri korunmuş.

Sapper (Leningrad bölgesi) Kolpino atıfta küçük bir köy St. Petersburg ilçesinde. Bu nedeniyle önce gerçeğine adını aldı 1917 devrimi , İmparatorluk mühendis tabur buraya tayin edildi. Bugün çok küçük bir kasaba (yaklaşık 1.400 kişi) 'dir .. Yol ve Neva: köy sadece 2 sokak olduğunu.

Bölüm 2. kazmacı köy. Film set film

O kadar ünlü nedir? Aslında sadece son zamanlarda filmi "Stalingrad" Fedora Bondarchuka çekim orada bitmiş olmasıdır. sinemacıların bakış açısından, fabrikanın savaş kalıntıları beri burada korunmuş, tahrip Stalingrad ekrandaki resmi oluşturmak için çok uygun olduğunu kanıtladı.

çekim Haritası "kazmacı köy" Sonra ülkemizin özel satış noktalarında oldukça popüler hale gelmiştir. Bunun nedeni nedir?

büyük bir dikkat ile yeni gezi nesneler ile ilgilenen tarihsel rekonstrüksiyon, turistler, hayranları korkunç savaş olayları uzak geçmişe ait olarak algılanan değildir kasaba, keşfetmek: hareketin eylem bir zaman makinesi sayesinde askeri Stalingrad gerçek durum gerçekleşseydi olarak görünüyor.

Filmin sahne oluşturulması Üzerine "Stalingrad" 400'den fazla uzmanları çalıştı. Filmin senaryo Stalingrad Savaşı katılımcıları zorlu olaylar günlüklerine dayanan yazılmıştır.

Bölüm 3. kazmacı köy bugün

1955 yılında Sapernom kışla ve dikenli tel vardı. nedeniyle savaş bu yerlerde Alman mahkumları çalıştı sonra gerçeğine köyün Böyle bir düzenleme. 1957 itibaren 1968 barış yapımına başladı. evler ofis, kulüp, Ortak araba, inşa edildi. Bazı insanlar hayatta bugün bu inşaatçılar arasından. Aydınlık bağrına çocukluk anıları - Eski sayaçlarını yeni bir ev inşa, anaokulu nasıl harika olmasıydı ve onların eğitimcilerin isimleri hatırlıyorum nasıl neşeli unutmayın!

Yerlilerin savaş sonrası hayat sadece hevesli anılar hayatta Hakkında çabasıyla insanlar bir aile olarak yaşadı. İyi banyosu, tıp merkezi: modern insan koşullarına en tanıdık Memnun.

Savaş sırasında halkın kahramanca feat hafıza özenle korunmuş. Eski fabrika "Lenspirtstroy" - bugün sakinleri çiçekler bıraktı unutulmaz bir yer. gazi ilgilenmek - sosyal çalışmanın önemli bir alanını bugün. Bu Sapernom olarak çok dikkat. Gezi, köyün güzelleştirilmesi, spor aktiviteleri, Neva Nehri yakınında küçük bir plajda düzeni sağlamak - bu yerel eylemcilerin sadece bazı faaliyetlerdir. , Uygulanacak emin projelerin biri - yüce düşünmek ve günlük gürültüsünden bir süre kaçmak mümkün olacaktır şapel, inşaatı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.