GüzellikTırnakların

Nasıl kemer çivi için?

Her kız güzel ve bakımlı olmak için çalışıyoruz. Bütün kızlar görünüşlerine dikkat çekmek için çalışıyoruz. Eller her kadının işareti olarak düşünülen, bu yüzden onlar da uygun bakım gerektirir. Çiviler da özel önem verilmektedir. Son zamanlarda, yeni ve şık bir trend. Biz kemerli bir çivi bahsediyoruz. onu ve bu makalede tartışma sağlar.

Prosedür oluyor?

Bu eller rafine, aristokrat kemer çivi yapar. maddeye eklenen fotoğraflar, bir manikür nasıl göründüğünü göstermektedir. Aynı prosedür birkaç aşamadan oluşmaktadır:

 • Hazırlanması. Başlamadan önce, antiseptik ile ellerini tedavi gerekir. Ve uzmanı bu prosedürü müşteri değil, aynı zamanda kendilerini sadece yapar. Daha sonra, kesme plakaları hazırlanmaktadır. Çiviler da yağdan arındırmak gerekir.
 • Baz Uygulama. Başlangıçta, primer ile ince bir tabaka uygulanır. Hesap 0.1 cm kütikül kaydırılmış içine almak gereklidir. Kaplamanın reddedilmesine yol açabilir, çünkü bu tabanında, jel imkansızdır. Sonra çivi birkaç dakika için özel bir lamba altında kurutularak öneriyoruz.

 • Kurulum plakası. Kemerli çivi Doğal yakınlık göstermektedir çivi bir havai formlar. bir boşluk varsa, jel oraya. plakasının boş alanda jel alt-tabaka ince bir tabaka koymak gerekir. Sonra birkaç dakika UV lamba için uygulamak teslim. bu ayrılan tabakanın sonra. Özel bir jel yardımıyla gülümseme hattı oluşturmak için gereklidir. Stres jelin büyük miktarda alana serilir. Bu tırnakların daha güçlü olmasına yardımcı olur. Bu jel plakanın ortasında yer alan olmalıdır vardır. Bunun her tarafında gerektiği minimuma yayılır. Jel ellerin uygulaması 5 dakika süreyle lamba yerleştirilmelidir sonra.

 • Son aşama. sona eriyor Kemerli çivi. testereleme çıkarılır ve yapışkan katman ceket oluşturulur ile. İlk olarak, birinci kaplama daha sonra, bir saniye kurutulur. Her çivi bir klibi kırpmak için gereklidir. sonunda, 2 dakika içinde kurutulmalıdır. Sonra çivi bir bitirme jel ile kaplı olmalıdır. Ve UV lamba kuru her taraftan 2 dakika süreyle hala. Bu aşama çivi ile sona erer. Arch modelleme hazır! Kadın bakımlı ve güzel görünüyor.

Özellikler

Kemerli çivi kendi sırları vardır. Uzmanları her kadının hayalini yerine ve çeşitli araçların yardımı ile mükemmel bir doğal çivi yapabilirsiniz. Uzman müşteriye göre teknolojiyi bina seçmek için yapabilirsiniz. Akrilik ya da jel olabilir. kemerli şekilli tırnaklar vardır. Bunlardan yararlanabilir ve kırılganlık muzdarip kızlara uygun olan plaka, doğrudan manipülasyon yapabilir.

Bundan bağımsız olarak işlem mümkün değildir gerçekleştirin. Birçok nüansları bilmelidir. Doğal ve doğal olmayan plaka darbelere dayanıklı olmasını sağlamak için gereklidir. Uzantıları ayda bir kez yapın. Ve nedeniyle zamanla plaka artar, düzeltilmesi gereken gerçeğine. Uzman tüm kusurlarını düzeltmek mümkün olacak. Kemerli tırnak jel bir durum vardır. Eğer birkaç gün modellemeye başlamadan önce bir hale getirmek için gerekli olan manikür.

Nasıl bir birikmesi sonra çivi bakımı için?

böyle sonra manikür dinlenmek ve iyi uyuyabilir düşünüyorsanız Kızlar yanılıyorlar. Bu öyle değil. Sonuçta, benzer bir tırnak sanat da bakıma ihtiyacı:

 • Plaka yağının tüm emebilir çünkü çivi modelleme sonra ilk gününde, eller için herhangi krem kullanmayın. Bu malzeme ile yapışma yok edecektir.
 • kemer modelleme sonra sürekli onları güzel ve düzenli tutmak için çivi izlenmesi gereklidir. kendileri için geçerli etmeyin aseton içeren anlamına gelir.
 • münhasıran kullanılması gerekir yapay tırnaklar için testereler.
 • Özel bir yağ ile vaftiz kütikül, yumuşatır.

Minusinsk bölgesi Tırnak

Eğer bu işlemi gerçekleştirmek öğrenmek istiyorsanız, şehre gidin. Tüm ucuz ve uygun tırnak Minusinsk kursları. Her kadın tırnaklarını modellemek öğrenebilirsiniz. Kendilerine hem de başkalarına sadece böyle işlemlerini yürütmek mümkün olacaktır. Şehir, umutları açılması - Minusinsk. Kemerli tırnak jel ve akrilik çok popüler. Ustalar her zaman dikkate tüm tercihleri alarak, müşterileri ile başvurun. Birisi fiyatı ve birisi kalitesini önemsiyor. İçeride, her zevke seçenekleri seçebilir.

kemer modelleme Türleri

Eğer kemer modelleriyle, güzel yapay tırnaklar yapabilirsiniz. Onlar zarif bir şekle sahip olacaktır. manipülasyon birkaç tipi vardır:

 • formlara çivi oluşturun.
 • Ayrıca Tipsy kullanabilirsiniz.
 • Bazı insanlar bir tabakta çivi oluşturmayı tercih.
 • özel kalıplar kullanılarak yapmak kolaydır bir seçenek yoktur.

Kemerli tırnak tasarımı onların büyüme yönünü değiştirmek için yardımcı olur. Bu prosedür, akrilik veya jel yapılabilir.

kemerli uzantısının Olumlu yönleri

Bu birikme prosedürü olumlu yönlerinin vardır:

 • Sonuçta levha doğal düz bir şekil vermek için izin tırnağın güzel bir şekilde olacaktır.
 • kemer kapasitesi ile çeşitli lezyonlar gizleyebilirsiniz.
 • Sen büyüme plakası pürüzler düzeltebilir.
 • Tırnak modelleme yardımıyla güçlendirilmiştir.

Arch uzantıları uzun tutmak mümkün olmayacaktır sağlamak tırnak düzeltme. Eller şaşırtıcı bakacağız. Bir manikür Arch kesinlikle mükemmel bir şekil elde edilir.

kapasite bu tip Kontrendikasyonlar

Hatta böyle bir prosedür kontrendikasyonlar bir numarası vardır. İlk olarak, kemerli simülasyon parmak ile ilgili enfeksiyon hastalıklarında kullanılamaz. Hele bir mantar ya da diğer enfeksiyonlar vardır. İkinci olarak, prosedür hormonal tedaviler veya antibiyotik sırasında kaçınması gerekir. Üçüncü olarak, gebelik ve kemoterapi döneminde artış bu tip kullanmak yasaktır. Bu prosedür iyi ziyade öğrencinin güvenmek yerine, deneyimli bir usta ile yapılır. Bu sorun çok ciddi ele alınmalıdır.

Başlamadan önce sihirbaz tüm istemci tercihlerini soracaktır. Birçok kişi akrilik inşa seven jel ceket ve birisini uygulamak tercih ediyorlar. modelleme herhangi bir yöntemi kullanarak, zarif marigolds olsun. Ayrıca, müşteriler tüm bu güzelliği oluşturmak ne ilişkin tercihleri farklıdır. ipuçları gibi biri ve bazı özel formlar veya plakaları tercih ederim. Buna rağmen kemer uzantıları en popüler ve şık görünümleri kalır. Bu yapay tırnaklar, şıklık ve zarafet farklı formlar oluşturmanıza olanak sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.