GüzellikCilt bakımı

Kavun Yüz için etkili maske cilt sorunları çözmek için yardımcı olacaktır

Kokulu ve tatlı kavun! Kim bu egzotik meyve tadı yok? O dört bin yıl önce antik Pers ve Mısır halkı yetiştirildi olduğu bilinmektedir. Doğu bilgeleri cennet kavun meyve denir. Onlar yatırıldı onu mülk için marka tüm kadınlar kim yemek onun güzel ve çekici. Gerçekten de, meyvenin kimyasal kompozisyonunu okuyan, onlarla aynı fikirde değil zordur. Gerçekten de, kağıt hamuru bir çok vitamin (provitamin A, C, F, B9) ve mineraller (folik asit, demir, silikon). Bundan başka, vücut içinde yaşlanma sürecini yavaşlatır likopen içeriği yüksek, not edilmelidir.

Bu meyve, biraz içinde kalori çok tatlı olmasına rağmen. Bu farklı diyetler tabi istenen ürün yapar. Sadece kavun yemek ve daha güzel her gün haline! Başka nasıl güzel olmak için kullanabilirsiniz? Aromatik hamur maskesi hazırlanır buna başka bileşenler ilave edilmesi ve cilt üzerinde. Kavun gözlerinin altında şişlik, hem de tahriş ve kızarıklık görünümünü yardımcı olur Maske. noktalar ve yüz kırışıklıkları: Peki bu yaşlanma belirtilerini mücadele etmek demektir. Bu nedenle, yaşlı genç kızlar ve bayanlar olarak kullanılabilir.

Temizleme yüz maskesi kavun

Bu araç Yağlı ve karma ciltlere sahip kadınlar için uygundur. siyah noktalar ve sivilceler - Kural olarak, onlar bir ortak sorun olmuştur. onlardan kurtulmak için, size kir ve fazla yağı çıkarma, cildin gözeneklerini işlemesi gerekir. Ev temizlik yüz kusursuz onunla baş. Bu tür bir aracın hazırlanması için gereklidir:

• püresi kavun hamuru - 2 çorba kaşığı;

• Sıcak süt - 1 çay kaşığı;

• Sarı kantaron tentürü - 1 tk.

Tüm malzemeyi size pürüzsüz hale gelene kadar karıştırın ve ılık su araçlarını silsin ve herhangi besleyici krem cilde uygulamak için gerekli süre sonra 20. günde dakika yüzünde bu karışımı uygulamak gerekir.

Nemlendirici Maske Kavun

Için her zaman taze ve çekici görünümü, sahip yüz ve boyun , nemlendirici ve besleyici gereğini. Bu mükemmel yüz maskesi kavun ve bal baş. bu şu şekilde pişirme: ufalanmış meyve özü aromatik bal (1 çorba kaşığı) ve taze sıkılmış limon suyu bir yarım çay kaşığı (3 yemek kaşığı) alır. Tüm iyice karıştırın ve yarım saat yüzünde koydu. Bundan sonra, maske papatya infüzyonu batırılmış bir pamuk çubuğu ile çıkarılması gerekir, ve cilt besleyici krem uygulanmış.

Canlandırıcı Maske Kavun

evde Cook oval yüz çekerek ve kolayca cildin yumuşatılması için doğal bir çare. Bunu yapmak için, hepsi aynı eti ihale meyve (3 yemek kaşığı) ılık süt (2 yemek kaşığı), badem veya zeytinyağı (1 çay kaşığı) almak gerekir. Tüm iyice karıştırılır. Sen kavun bir kaldırma maskesi olacaktır. 20-25 dakika boyunca yüzünüze uygulayın. ve ılık su ile yıkamadan sonra cilt kremi uygulayın.

Kavun - benzersiz bir ürün! bunun dışında Maske hemen hemen tüm cilt tipleri için uygundur. Bunlar, çeşitli sorunlar çözmek siyah noktalar olsun, gözleri ya da yüz altı kırışıklıkları çevreler. kavun Yüz maskesi her zaman güzel olmasını sağlayacaktır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.